Santa Clara – Portimonense 2:1 (kon.) | Nacional – Setúbal 0:0 (kon.) | Sporting – Benfica 2:4 (kon.)
Guimarães – Porto 0:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
0:0 (0:0)
FC Porto
Neděle 03.02.2019, 21:04 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:10. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 19:20. (23:04:04)

To je ode mě už všechno, dobrou noc a u fotbalových přenosů na počtenou!

Po dlouhých 9 minutách nastavení je dnešní zápas ukončen bezbrankovou remízou. Porto mělo spoustu šancí, ale nedokázalo je využít. Hostující kouč si po zápase ještě něco vyříkával s rozhodčími, domácí jsou spokojení, neprohrát s Portem je v Portugalsku úspěch. Guimarãesi pomohl k remíze skvělým výkonem brankář Douglas a hráč zápasu Wakaso.

90+9

90+9
    Žlutou kartu dostává Héctor Herrera (FC Porto).

90+9
    Žlutou kartu dostává Alex Telles (FC Porto).

90+8
    Casillas vyhrál v souboji s Welthonem, španělská legenda rychle vyběhla z branky.

90+8
    Už uvidíme pouhý odkop od branky, kterého se ujme Douglas.

90+7
    Běží poslední minuta dnešního zápasu. Sacko si dává na čas s rozehráním autového vhazování, s největší pravděpodobností skončí tento zápas remízou.

90+6
    Žlutou kartu dostává Hernâni (FC Porto) za nafilmování pádu v pokutovém území.

90+5
    Minuty ubíhají, střely, které by šly na branku žádné...

90+4
    Tvrdý zákrok předvedl Telles, Rui Costa byl i tentokrát shovívavý.

90+3
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Pepe, přichází Hernâni.

90+3
    Rohový kop pro Porto v 93. minutě. A další ohrožení branky, k odraženému míči se dostal jeden z hostí, a těsně ji minul.