Excelsior – Feyenoord 2:1 (kon.) | Eindhoven – Sittard 5:0 (kon.) | Zwolle – Utrecht 4:3 (kon.)
Den Haag – Heracles 2:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:0 (0:0)
Heracles Almelo
Neděle 03.02.2019, 16:45 • Cars Jeans Stadion (Den Haag) • Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek neděle a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (18:42:15)

A je dobojováno! Dlouho to vypadalo, že domácí hráči nenajdou recept na hostující obranný val. V 69. minutě ale vyslal domácí trenér na hřiště Tomáše Necida, který nejprve v 80. minutě otevřel skóre přesnou ranou k tyči a o devět minut později český dlouhán skóroval podruhé a stanovil tak stav utkání na 2:0!

90+3

90+3
    Ten však nedokázali hosté přetavit v šanci a čas se jim tak velice krátí.

90+2
    Nebezpečná střela hostujícího Kuwase mířila díky teči domácího obránce nad branku. Bude z toho tedy rohový kop.

90
    Hlavní sudí nastaví ještě tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Ke konci utkání ještě domácí střídají, El Khayati přepustí místo Malonemu.
    89. Tomáš NECID - 2:0

89
    Den Haag právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Domácí se dostali do brejkové situace, kterou táhl po pravé straně Becker. Ten se nejprve pokusil sám zakončit, ale vychytal ho brankář, poté však zahrál centr přesně na hlavu TOMÁŠE NECIDA a ten je v těchto situacích jako ryba ve vodě! Český útočník tak dává dnes již druhou branku!

87
    Hosté se nyní snaží tlačit kupředu, z jejich aktivity vzešel rohový kop. Centr poté ale bez potíží lapil domácí brankář.

86
    Poprvé v utkání střídají hosté, místo Koningse přijde Peterson.

84
    Tomáš Necid se nyní zapsal do statistik i žlutou kartou po faulu ve středu hřiště.
    80. Tomáš NECID - 1:0

80
    Domácí se přeci jen dostávají do vedení! TOMÁŠ NECID dostal přesnou přihrávku do vápna, udělal kličku protihráči a přesnou ranou k tyči otevřel dnešní gólový účet!

78
    Becker po faulu na jednoho ze svých spoluhráčů zahrával standardní situace, ze které pořádně protáhl hostujícího brankáře. Ten však stále odolává a drží svůj celek!

77
    Z ní ale nakonec nedokázali vytěžit vůbec nic. Zwinkels tak bude moc rozehrávat od své branky.

77
    Hosté budou zahrávat standardní situaci připomínající zkrácený rohový kop.

75
    Tak nakonec video ukázalo, že se o nedovolený zákrok nejednalo a hraje se tedy dále za stavu 0:0!