1:2 (0:1)
CD Leganés
Pondělí 04.02.2019, 21:00 • Estadio de Vallecas • Španělská LaLiga • 22. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:10. (22:53:27)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Leganés, které svého soupeře porazilo poměrem 2:1. Hosté si utkání zkomplikovali v úvodu druhého poločasu, červenou kartu totiž obdržel obránce Nyom. Vallecano se nakonec vyrovnání přeci jenom dočkalo, avšak záhy se opět prosadil soupeř, který se zároveň postaral o rozhodující branku. Dnešní utkání nabídlo skutečně hodně bojovnou podívanou, hlavní sudí musel řešit celou řadu sporných situacích, navíc nasázel hned deset žlutých karet.

90+6

90+5
    Jedna z posledních akcí pro domácí celek.

90+4
    Bylo tomu skutečně tak, navíc přichází žlutá karta za zdržování hry.

90+4
    Imbula se pokoušel o další střelu, ta tentokráte prosvištěla metr vedle branky. Cuéllar se určitě bude pokoušel nasbírat cenné vteřinky.

90+4
    De Tomás si naskočil na rohový kop, nicméně poté zamířil přímo doprostřed branky. Velké štěstí pro Cuéllara, který neměl velké starosti.

90+3
    Vzápětí to z velké vzdálenosti zkoušel Advíncula, který ale nepropálil blok protihráčů. Vallecano stále obléhá pokutové území soupeře.

90+2
    Leganés se zmocnilo rozehrávky volného kopu, v pokutovém území ale číhala pouze hrstka hráčů ve tmavých dresech.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

90
    Žlutou kartu dostává Emiliano Velázquez (Rayo Vallecano).

90
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Recio, přichází Javi Eraso.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Do konce zápasu nezbývá moc času, ještě ale můžeme počítat s nastavením.

88
    Napadající Nasjrí se čistým způsobem dostal k míči, načež se jeho celek dostal k rychlému protiútoku, který nepřinesl nic moc nebezpečného.

87
    Imbula posílal do malého vápna další nadýchaný centr, který obětavě odvracel pozorný Omeruo. Tlak Vallecana v posledních minutách sílí.

86
    Domácí se dožadovali pokutového kopu, v šestnáctce totiž skončil na zemi De Tomás. Hlavní sudí ale nechává pokračovat ve hře.
    85. Júsuf NASJRÍ - 1:2

85
    Leganés právě vstřelili branku! Avšak hosté se opět dostávají do vedení! Na rohový kop si naskočil JUSÚF NASJRÍ, který ho spíše ještě posílal před branku na teč, kde se Reyes skutečně pokoušel tečovat míč, což se nakonec asi nepovedlo. To nemuselo vadit, neboť Dimitrievski nedokázal reagovat.
    83. Álvaro GARCÍA - 1:1

David Suchý

Branky: 83. Á. García – 36. Braithwaite (J. Silva), 85. Nasjrí (Óscar Rodríguez)

Karty:   1. A. Ba (VLL), 8. Amat (VLL), 40. Trejo (VLL), 49. Medrán (VLL), 73. Di Santo (VLL), 90. Velázquez (VLL) – 13. J. Silva (LGS), 51. Bustinza (LGS), 54. Recio (LGS), 90+4. Cuéllar (LGS)   58. Nyom (LGS)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:10.
    Rayo Vallecano: Dimitrievski – Velázquez, A. Ba (46. Di Santo), Amat – Advíncula, Imbula, Medrán, Á. Moreno – Embarba (C) (67. Pozo), Trejo (72. Á. García) – De Tomás.
    Náhradníci: Alberto García – Akieme, Di Santo, Gálvez, Pozo, Tito, Á. García.

CD Leganés: Cuéllar – Bustinza (C), Siovas, Omeruo – Nyom, Recio (90. Eraso), Vesga (75. R. Pérez), J. Silva – Óscar Rodríguez, Nasjrí – Braithwaite (79. D. Reyes).
    Náhradníci: Lunin – Eraso, Arnaiz, Santos, Merino, R. Pérez, D. Reyes.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval