Tisková konference LFA před startem FORTUNA:LIGY | (kon.) | | | Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) |
Tisková konference FK Teplice | (kon.) | | | Tisková konference Bohemians Praha 1905 | (kon.) |
Individuální závod mužů, 15 km, Canmore | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Individuální závod žen, 12,5 km, Canmore | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) |
James Wade - Raymond van Barneveld | 7:4 (kon.) | | | Gerwyn Price - Daryl Gurney | 7:4 (kon.) |
Chris Dobey - Mensur Suljović | 6:6 (kon.) | | | Michael van Gerwen - Michael Smith | 7:5 (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 6:6 (kon.) |
konec
SP - individuální závod žen, 12,5 km, Canmore
Vítěz: T. Eckhoffová (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 36:32,9
2. Markéta Davidová (CZE) +9,8
3. Lisa Vittozziová (ITA) +20,9
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,8
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:05,8
6. Vanessa Hinzová (GER) +1:18.5
7. Anais Bescondová (FRA) 1:21.6
8. Anastasia Kuzminová (SVK) 1:29.4
9. Laura Dahlmeierová (GER) 1:30.5
10. Julia Schwaigerová (AUT) +1:37.6
11. Elisa Gasparinová (SUI) +1:48.3
12. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:50.7
13. Paulina Fialková (SVK) +1:54.9
14. Denise Herrmannová (GER) +2:11.9
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:16.6
16. Margarita Vasiljevová (RUS) +2:17.9
17. Uljana Kajševová (RUS) +2:19.0
18. Franziska Preussová (GER) +2:26.4
19. Julia Simonová (FRA) +2:35.4
20. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:38.7
21. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:43.6
22. Dorothea Wiererová (ITA) +2:44.6
23. Regina Ojaová (EST) +2:46.6
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:11.6
25. Célia Aymonierová (FRA) +3:11.8
26. Megan Bankesová (CAN) +3:14.5
27. Jana Bondarová (UKR) +3:14.9
28. Justine Braisazová (FRA) +3:17.2
29. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:21.7
30. Lena Häckiová (SUI) +3:22.9
31. Monika Hojniszová (POL) +3:27.7
32. Synnøve Solemdalová (NOR) +3:31.8
33. Lucie Charvátová (CZE) +3:34.1
34. Sarah Beaudryová (CAN) +3:36.5
35. Caroline Colombová (FRA) +3:46.2
36. Olena Pidhrušná (UKR) +3:47.6
37. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +3:48.9
38. Tuuli Tomingasová (EST) +3:54.1
39. Baiba Bendiková (LAT) +3:54.7
40. Leisan Biktaševová (RUS) +4:01.5
72. Veronika Vítková (CZE) +6:51.0
77: Eva Puskarčíková (CZE) +7.47.3
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Markéta Davidová (CZE) 29:57,9
2. Lisa Vittozziová (ITA) +4,2
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +10,4
4. Franziska Hildebrandová (GER) +21,3
5. Julia Schwaigerová (AUT) +1:02,1
Pořadí po třetí střelbě
1. Lisa Vittozziová (ITA) 22:23,2
2. Markéta Davidová (CZE) +1,0
3. Franziska Hildebrandová (GER) +7,3
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +13,3
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +14,0
Pořadí po druhé střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:46,4
2. Franziska Hildebrandová (GER) +1,1
3. Markéta Davidová (CZE) +1,4
4. Lisa Vittozziová (ITA) +2,2
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +11,3
Pořadí po první střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 7:11,1
2. Ivona Fialková (SVK) +6,5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +6,9
4. Franziska Hildebrandová (GER) +10,1
5. Markéta Davidová (CZE) +10,3
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 36:32,9
2. Markéta Davidová (CZE) +9,8
3. Lisa Vittozziová (ITA) +20,9
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,8
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:05,8
6. Vanessa Hinzová (GER) +1:18.5
7. Anais Bescondová (FRA) 1:21.6
8. Anastasia Kuzminová (SVK) 1:29.4
9. Laura Dahlmeierová (GER) 1:30.5
10. Julia Schwaigerová (AUT) +1:37.6
11. Elisa Gasparinová (SUI) +1:48.3
12. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:50.7
13. Paulina Fialková (SVK) +1:54.9
14. Denise Herrmannová (GER) +2:11.9
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:16.6
16. Margarita Vasiljevová (RUS) +2:17.9
17. Uljana Kajševová (RUS) +2:19.0
18. Franziska Preussová (GER) +2:26.4
19. Julia Simonová (FRA) +2:35.4
20. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:38.7
21. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +2:43.6
22. Dorothea Wiererová (ITA) +2:44.6
23. Regina Ojaová (EST) +2:46.6
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:11.6
25. Célia Aymonierová (FRA) +3:11.8
26. Megan Bankesová (CAN) +3:14.5
27. Jana Bondarová (UKR) +3:14.9
28. Justine Braisazová (FRA) +3:17.2
29. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:21.7
30. Lena Häckiová (SUI) +3:22.9
31. Monika Hojniszová (POL) +3:27.7
32. Synnøve Solemdalová (NOR) +3:31.8
33. Lucie Charvátová (CZE) +3:34.1
34. Sarah Beaudryová (CAN) +3:36.5
35. Caroline Colombová (FRA) +3:46.2
36. Olena Pidhrušná (UKR) +3:47.6
37. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +3:48.9
38. Tuuli Tomingasová (EST) +3:54.1
39. Baiba Bendiková (LAT) +3:54.7
40. Leisan Biktaševová (RUS) +4:01.5
72. Veronika Vítková (CZE) +6:51.0
77: Eva Puskarčíková (CZE) +7.47.3
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Markéta Davidová (CZE) 29:57,9
2. Lisa Vittozziová (ITA) +4,2
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +10,4
4. Franziska Hildebrandová (GER) +21,3
5. Julia Schwaigerová (AUT) +1:02,1
Pořadí po třetí střelbě
1. Lisa Vittozziová (ITA) 22:23,2
2. Markéta Davidová (CZE) +1,0
3. Franziska Hildebrandová (GER) +7,3
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +13,3
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +14,0
Pořadí po druhé střelbě
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:46,4
2. Franziska Hildebrandová (GER) +1,1
3. Markéta Davidová (CZE) +1,4
4. Lisa Vittozziová (ITA) +2,2
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +11,3
Pořadí po první střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 7:11,1
2. Ivona Fialková (SVK) +6,5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +6,9
4. Franziska Hildebrandová (GER) +10,1
5. Markéta Davidová (CZE) +10,3
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 36:32,9
2. Markéta Davidová (CZE) +9,8
3. Lisa Vittozziová (ITA) +20,9
4. Franziska Hildebrandová (GER) +47,8
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:05,8
6. Vanessa Hinzová (GER) +1:18.5
7. Anais Bescondová (FRA) 1:21.6
8. Anastasia Kuzminová (SVK) 1:29.4
9. Laura Dahlmeierová (GER) 1:30.5
10. Julia Schwaigerová (AUT) +1:37.6
1. Markéta Davidová (CZE) 29:57,9
2. Lisa Vittozziová (ITA) +4,2
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +10,4
4. Franziska Hildebrandová (GER) +21,3
5. Julia Schwaigerová (AUT) +1:02,1
1. Lisa Vittozziová (ITA) 22:23,2
2. Markéta Davidová (CZE) +1,0
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +13,3
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +14,0
5. Julia Schwaigerová (GER) +48,0
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:46,4
2. Markéta Davidová (CZE) +1,4
3. Lisa Vittozziová (ITA) +2,2
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +11,3
5. Monika Hojniszová (POL) +11,4
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 7:11,1
2. Ivona Fialková (SVK) +6,5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +6,9
4. Markéta Davidová (CZE) +10,3
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +10,7