Štafeta žen, 4x6 km, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
Sjezd mužů, Åre | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Týmový závod, HS130,, Lahti | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítězové: M. C. Fallaová (NOR) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Finsko I (kon.) |
konec
SP - týmový závod, skoky HS130, Lahti
Vítěz: Rakousko I
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01
Startovní listina
1. Polsko II (Twardosz, Slowiok)
2. Itálie II (Buzzi, Costa)
3. Francie II (Braud, Muhlethaler)
4. Finsko II (Mutru, Mäkiaho)
5. Japonsko II (Jamamoto, Nagai)
6. Rakousko II (Gruber, Lamparter)
7. Německo II (Thannheimer, Hahn)
8. Norsko II (Krog, Andersen)
9. Polsko I (Cieslar, Kupczak)
10. Itálie I (Kostner, Pittin)
11. Francie I (Gerard, Laheurte)
12. Finsko I (Hirvonen, Herola)
13. Japonsko I (A. Watabe, J. Watabe)
14. Rakousko I (Denifl, Seidl)
15. Německo I (Pfordte, Schmid)
16. Norsko I (Graabak, Bjoernstad)
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01
Startovní listina
1. Polsko II (Twardosz, Slowiok)
2. Itálie II (Buzzi, Costa)
3. Francie II (Braud, Muhlethaler)
4. Finsko II (Mutru, Mäkiaho)
5. Japonsko II (Jamamoto, Nagai)
6. Rakousko II (Gruber, Lamparter)
7. Německo II (Thannheimer, Hahn)
8. Norsko II (Krog, Andersen)
9. Polsko I (Cieslar, Kupczak)
10. Itálie I (Kostner, Pittin)
11. Francie I (Gerard, Laheurte)
12. Finsko I (Hirvonen, Herola)
13. Japonsko I (A. Watabe, J. Watabe)
14. Rakousko I (Denifl, Seidl)
15. Německo I (Pfordte, Schmid)
16. Norsko I (Graabak, Bjoernstad)
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01 (12:43:37)
1. Japonsko I
2. Japonsko II 0:00
3. Rakousko I +0:05
4. Norsko I +0:42
5. Norsko II +0:45
6. Finsko I +0:46
7. Rakousko II +0:52
8. Francie I +1:00
9. Francie II +1:03
10. Německo I +1:18
1. Polsko II (Twardosz, Slowiok)
2. Itálie II (Buzzi, Costa)
3. Francie II (Braud, Muhlethaler)
4. Finsko II (Mutru, Mäkiaho)
5. Japonsko II (Jamamoto, Nagai)
6. Rakousko II (Gruber, Lamparter)
7. Německo II (Thannheimer, Hahn)
8. Norsko II (Krog, Andersen)
9. Polsko I (Cieslar, Kupczak)
10. Itálie I (Kostner, Pittin)
11. Francie I (Gerard, Laheurte)
12. Finsko I (Hirvonen, Herola)
13. Japonsko I (A. Watabe, J. Watabe)
14. Rakousko I (Denifl, Seidl)
15. Německo I (Pfordte, Schmid)
16. Norsko I (Graabak, Bjoernstad)