Jekatěrinburg – N.Novgorod 6:5 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 0:3 (kon.)
Petrohrad – Čerepovec 4:1 (kon.) | Soči – Viťaz 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 1:5 (kon.)
Riga – Jokerit 3:1 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Spartak Moskva
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Dynamo Moskva
Pondělí 11.02.2019, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:57:11)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 9901 diváků!

Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) 38 minut, 4 góly, 18 zákroků, 82%
    Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:21

Střely na branku: 28 – 28

Je konec! Dynamo Moskva zvládlo dnešní duel na ledě Spartaku a vítězí vysoko 5:1! Ve třetí třetině si už Dynamo pouze hlídalo svůj náskok a svého soupeře prakticky nepustilo do šancí. Pátou branku hostujícího celku navíc přidal Patrik Zackrisson!

59:51
    Jefremov už je zpátky na ledové ploše a vypadá to, že další branku už dnes neuvidíme!

59:12
    Ilja Nikulin se na modré čáře dostal k volnému kotouči a vyhozením o mantinel jej poslal za branku Spartaku. Domácí se nedaří ani v dvojnásobné přesile.

58:32
    Spartak si zahraje přesilovku pět na tři! Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:51
    Spartak si v závěru dnešního duelu zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vladislav Jefremov.

57:26
    Robin Hanzl prosvištěl do pokutového území, přehodil si jej na forhend, jenže jeho pokus skončil v lapačce pozorného brankáře Jerjomenka.

57:05
    Dmitrij Kagarlickij napadal rozehrávku Spartaku v jeho obranném pásmu. Domácí zadáci si tentokrát poradili s rozehrávkou.

56:35
    Vladislav Jefremov upadl ve středním pásmu, jenže rozhodčí měl souboj přímo před očima a rozhodl se neodpískat nedovolený zákrok.

56:04
    Dynamu se nyní nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levé křídlo byla příliš prudká a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před Bespalovem.

55:45
    Hrálo se dlouhou dobu bez přerušení. Robin Hanzl si najel na prudkou přihrávku, jenže od jeho hokejky se kotouč odrazil mezi diváky.

55:10
    Andrej Legalin našel přihrávkou na levé křídlo Nikonceva, jež si posunul puk mezi kruhy, jenže jeho následnou střelu zablokoval pozorný obránce.

54:40
    Igor Makarov napadal rozehrávku Spartaku v jeho obranném pásmu. Hostující hráč se ke kotouči nedostal.

54:08
    Vadim Šipačov se před vlastní brankou dostal k odraženému kotouči a troufl si na riskantní kličku. Hostující hvězda sklidila potlesk zaplněné haly.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 34. Zubov (Daugavinš) – 20. I. Nikulin (Šipačov, Kagarlickij), 23. Michajlov (Mojsejev), 28. Kagarlickij (Šipačov), 39. Šipačov (Volkov, Indrašis), 48. Zackrisson (Rajsov, Šipačov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (39. Bespalov) – Dyblenko, Gončarov, D. Višněvskij, Kulik, Kalinin, Grigorjev, A. Osipov – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Nikoncev, Talalujev, Zlobin – Cyplakov, Černych, Legalin.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Čajkovský, J. Zajcev, Mironov, Koivisto, Pepeljajev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Zackrisson, Rajsov, Jefremov.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Kučava, Šalagin