Vsetín – Litoměřice | 2:0 (kon.) |
Pittsburgh – Edmonton | 3:1 (kon.) | | | Anaheim – Vancouver | 1:0 (kon.) |
Kladno – Liberec | 5:3 (po nadst. prodl.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 3:2 (po nadst. prodl.) | | | Zlín – Havířov | 3:1 (5:4 po n.s.n.) |
Technika Brno – Přerov | 4:5 (0:1 po n.s.n.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 2:3 (po nadst. prodl.) | | | Třinec – Kometa Brno | 6:5 (2:1 po n.s.n.) |
Chomutov – PZ Kladno | 8:3 (po nadst. prodl.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 10:0 (po nadst. prodl.) | | | Č. Budějovice – Tábor | 6:4 (0:1 po n.s.n.) |
Vítkovice – Pardubice | 5:4 (po nadst. prodl.) | | | Slavia – Mountfield HK | 2:5 (po nadst. prodl.) |
Chabarovsk – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Barys – Kunlun | 3:1 (kon.) |
Nižněkamsk – Novosibirsk | 5:4 (po pr.) |
Česko – Bělorusko | 3:1 (kon.) |
Havířov – Žďár n/S | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | Pardubice – Plzeň | 4:3 (po n.s.n.) |
Zbraslav – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
po nadst. prodl.
Rytíři Kladno
5:3
(0:1, 1:1, 4:1 - N 0:1)
Bílí Tygři Liberec
56:16
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ticháček – 2 min., hákování).
|
|
47:24
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., sekání).
|
|
40:00
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šedivý – 2 min., krosček).
|
|
39:19
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Voldan – 2 min., podrážení).
|
|
34:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sojka – 2 min., sekání).
|
|
32:17
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Plos – 2 min., krosček).
|
|
29:02
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nedvěd – 2 min., podrážení).
|
|
20:14
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Voldan – 2 min., podrážení).
|
|
12:33
|
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Rossmy – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
26. Ticháček (Chrenka), 46. Chrenka (Šapovaliv, Bareš), 47. Hrabík (Havel), 56. Hrabík (Bareš), 60. Bareš (Kohlíček) – 17. Šedivý (Hujer, Polák), 31. Gajda (Rossmy, Hujer), 54. Rossmy (Měchura, Gajda), 65. Putz (Masař, Böhm)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk, Gabriška – Alscher, Havel, Koštoval, Kolhíček, Sýkora, Ticháček, Kouba, Bareš, Sojka, Hrabík, Šilhavý, Bareš, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Chrenka
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Vopravil, Krátký – Böhm, Duschka, Hladík, Šedivý, Meisel, Tůma, Hujer, Putz, Měchura, Voldan, Trunda, Jenčovský, Kříž, Plos, Masař, Polák, Rossmy, Gajda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Vopravil, Krátký – Böhm, Duschka, Hladík, Šedivý, Meisel, Tůma, Hujer, Putz, Měchura, Voldan, Trunda, Jenčovský, Kříž, Plos, Masař, Polák, Rossmy, Gajda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Hochman