Detroit – Chicago 4:5 (po pr.) | Colorado – Winnipeg 7:1 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:2 (kon.)
Vegas – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 21.02.2019, 02:30 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Colorado si na začátku nového týdne a zároveň v posledním zápase vyšláplo na Vegas, proti kterému ukončilo sérii šesti domácích porážek v řadě, a ve čtvrtek v noci ho čeká střetnutí proti Winnipegu. Jets v pátek podlehli Avalanche 1:4 a naposledy nestačili na Ottawu, proti které utrpěli druhou porážku v řadě.

COLORADO AVALANCHE

Avalanche ztrácí v Centrální divizi dva body na Chicago a jeden bod na Minnesotu, která je společně s Blackhawks přímým konkurentem Colorada v boji o playoff. Svěřenci Jareda Bednara se pokusí proti Winnipegu vyhrát druhý zápas v řadě poprvé od 19.-29. listopadu, kdy Avalanche vyhráli šest utkání za sebou. V bráně domácího týmu by měl začít poosmé v řadě Semjon Varlamov, který v sedmi z posledních jedenácti utkání NHL inkasoval nejméně čtyři góly.

WINNIPEG JETS

V bráně Winnipegu začne brankář Connor Hellebuyck, který se bude snažit ukončit sérii dvou proher svého týmu. Jets vyhráli pouze dvě z posledních sedmi utkání, přesto vedou Centrální divizi o bod před Nashvillem, a ve čtyřech z posledních šesti zápasů inkasovali nejméně čtyři branky. Winnipeg táhne Mark Scheifele, který během posledních čtyř utkání zaznamenal pět bodů za tři góly a dvě asistence.

Předpokládané úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Rantanen – Landeskog, Jost, Calvert – Greer, Agozzino, Compher.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon (A), Andrighetto – Nieto, Söderberg, Rantanen – Landeskog (C), Jost, Calvert – Greer, Agozzino, Compher. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Francis Charron, Tim Peel. Čároví: Lonnie Cameron, Ryan Gibbons.

Jake Schroeder předstoupil před diváky v Pepsi Center, aby zazpíval kanadskou a poté americkou národní hymnu. Do začátku souboje rivalů z Centrální divize zbývá pár okamžiků. Vyhrají dnes Jets nebo Avs?

00:01

00:01
    Carl Söderberg vyhrál úvodní vhazování zápasu a Avalanche okamžitě nahodili puk do útočného pásma.

00:29
    Erik Johnson na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a brankář Connor Hellebuyck puk dobře vyrazil, zatímco bekhendovou dorážku Matta Nieta zachytil v náručí.

01:05
    Tyson Barrie chtěl nahodit puk ze středního pásma bekhendem do třetiny Avs, jenže puk skončil mezi střídačkami. Avalanche začali zápas pořádně zostra.

01:26
    Avs na pravém křídle vystřelili před vrcholem kruhu pro vhazování a puk se odrazil od hráče Jets do hlediště.

01:57
    Semjon Varlamov se vydal za svou bránu, aby zastavil bekhendové nahození Bena Chiarota ze střední zóny.

02:29
    Brendan Lemieux chtěl na pravém křídle proniknout do útočného pásma, jenže Ryan Graves ho na modré čáře zastavil a útočník Jets se ocitl v postavení mimo hru.

02:39
    Mark Scheifele vypálil na vrcholu mezikruží a Semjon Varlamov nedokázal jeho střelu udržet v náručí, čehož Jets mohli využít a skórovat z dorážky, která skončila na levém betonu fantastického brankáře Avalanche! Stále 0:0.

03:49
    Tyson Barrie vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Connor Hellebuyck puk vyrazil do ochranné sítě.

04:58
    Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a poprvé byla hra přerušena po zakázaném uvolnění.

05:02
    Sami Niku vypálil ihned po vhazování od modré čáry a Semjon Varlamov bez problému udržel puk v náručí.

05:14
    Blake Wheeler na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho střelu zablokoval domácí útočník Carl Söderberg.

06:09
    Dmitrij Kulikov na levém křídle vystřelil z úhlu od hrazení a Semjon Varlamov na přední tyči puk dobře vyrazil.

07:17
    Ryan Graves vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím a Connor Hellebuyck nedokázal jeho střelu udržet, čehož mohli Avs u pravé tyče využít, ani nadvakrát ale brankáře nepřekonali!
    07:17 Nejzajímavější momenty z předchozích soubojů rivalů

08:04
    Winnipegu se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se další zakázané uvolnění. Hra přerušena.

08:17
    Connor Hellebuyck si snadno poradil se střelou Avs z levého kruhu pro vhazování a následuje komerční blok.

08:27
    Samuel Girard na levém křídle vystřelil z úhlu zápěstím a Connor Hellebuyck na přední tyči puk snadno zachytil.

08:45
    Jets z pravého kruhu nahodili puk před bránu, kde ho skvěle tečoval Kyle Connor, Semjon Varlamov ale předvedl skvělý reflex a puk pravým betonem vykopl! Winnipeg se málem ujal vedení.

09:57
    Nathan MacKinnon jako stíhačka na ose ledové plochy zavezl puk do útočného pásma, jenže Patrik Laine ho skvěle napadal a vytlačil ho mimo střeleckou pozici.

10:17
    Avalanche u pravé tyče zakončovali z úhlu bekhendem a Connor Hellebuyck puk vyrazil mimo svou bránu.

10:55
    Semjon Varlamov zasáhl proti střele Jets od modré čáry a jeho spoluhráči vyhodili puk přes všechny čáry, proti domácím Avalanche se pískalo zakázané uvolnění.

11:42
    J. T. Compher krásně zamíchal s pukem na bodu levého kruhu, jenže poté minul vzdálenější pravou tyč.

12:15
    Dmitrij Kulikov na levém křídle vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho střelu s příklepem na přední tyči snadno vyrazil vyrážečkou do rohu ledové plochy.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

12:24
    Samuel Girard na levém křídle vystřelil z úhlu a Connor Hellebuyck puk raději podržel. Komerční přestávka.

12:39
    Nathan MacKinnon na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a Connor Hellebuyck jeho střelu mířící do pravého horní rohu brány lapil do své lapačky.

13:09
    Semjon Varlamov se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Jets od střídaček a pomohl svému týmu rozehrát.

13:31
    Gabriel Landeskog předvedl parádní stahovačku a na vrcholu mezikruží napřáhl k parádní střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Avalanche mohli vést nyní 1:0.
    13:31 Gabriel Landeskog nádhernou střelou orazítkoval tyč!

14:27
    Mikko Rantanen na bodu levého kruhu dobře vypálil, jenže Connor Hellebuyck jeho střelu hrudí vyrazil.

15:46
    Samuel Girard na levém křídle vystřelil v rychlosti od hrazení a puk těsně nad ledem minul přední tyč brány.

16:32
    Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil z úhlu a puk zřejmě pod levým podpaždím Connora Hellebuycka prošel těsně vedle vzdálenější pravé tyče brány.

17:04
    Avalanche se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

17:44
    Matt Calvert na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Connor Hellebuyck puk vyrazil svým levým betonem.

18:08
    Avalanche u pravé tyče nejprve nepřetlačili Connora Hellebuycka a poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

18:42
    Avalanche vystřelili znovu na levém křídle a Connor Hellebuyck snadno podržel puk ve své lapačce.

18:52
    Patrik Laine vystřelil na pravém křídle a Semjon Varlamov si s jeho střelou od hrazení bez problému poradil.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

19:24
    J. T. Compher se řítil sám na bránu, jenže v blízkosti levé tyče ztroskotal po bekhendovém zakončení na pravém betonu ležícího Connora Hellebuycka, zatímco bekhendová dorážka Tysona Josta skončila nad bránou místo v prázdné síti! Největší šance Avalanche v zápase.
    19:24 Avalanche mohli v závěru třetiny poslat rivala do kolen!

19:28
    Bryan Little byl vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí Avalanche si zahrají první přesilovou hru utkání.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Semjon Varlamov během úvodní části zápasu předvedl několik solidních zákroků, zatímco jeho protějšek Connora Hellebuycka v závěru první třetiny zachránila po krásné střele Gabriela Landeskoga horní tyč. Skóre po první části. Colorado Avalanche 0 Winnipeg Jets 0.

Druhá třetina začne přibližně v 3:37.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 15-11; Zablokované střely: 4-10; Vhazování: 62%-38%; Hity: 9-7; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.

20:01

20:01
    Adam Lowry vyhrál úvodní vhazování druhé části a okamžitě nahodil puk za bránu Avalanche, jelikož jeho tým vstupuje do druhé třetiny utkání v oslabení.

20:30
    Puk opustil hrací plochu a do návratu vyloučeného Bryana Littlea zbývá bez dvou sekund přesně minuta.

21:06
    Samuel Girard na ose ledové plochy vypálil od modré čáry a jeho tečovaná rána s příklepem minula vzdálenější pravý horní roh brány Connora Hellebuycka.

21:28
    Vyloučený Bryan Little je zpět na ledě a hokejisté Winnipegu hrají v úvodu druhé části v plném počtu.

21:35
    Connor Hellebuyck odolal nájezdu Avalanche z pravého křídla, Tyler Myers ale zbytečně dohrál jednoho z hráčů domácího týmu a dostal dvě minuty za hrubost.

21:42
    Jeden z hráčů Avalanche po parádní rybičce na modré čáře dokázal udržet útočné pásmo, jenže Tyson Jost po poskakujícím kotouči na levém křídle už nikoliv.

22:05
    Nathan MacKinnon na pravém křídle vypálil bez přípravy a Connor Hellebuyck jeho táhlou ránu zastavil.

22:39
    Jets se podařilo vyhodit a hokejisté domácího Colorada musí rozehrávat zpoza brány Semjona Varlamova.

23:17
    Alexander Kerfoot se dostal v pravém kruhu ke dvěma střelám v rozpětí pouhých osmi sekund, jenže první byla zablokována, zatímco druhá minula levý roh brány.

23:39
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tyson Jost předvedl obrovskou zručnost, když v levém kruhu pro vhazování ve vzduchu parádně zpracoval diagonální bekhendovou přihrávku Svena Andrighetta z osy útočného pásma a na vzdálenější pravé tyči našel fantasticky CARLA SÖDERBERGA, který skóroval do prázdné brány! Asistence: Tyson Jost a Sven Andrighetto.
    23:39 Carl SÖDERBERG - 1:0

23:58
    Blake Wheeler dostal dvě minuty za podražení a Colorado si zahraje třetí přesilovou hru v řadě.

24:12
    Nathan MacKinnon na levém křídle vypálil s příklepem a Connor Hellebuyck jeho táhlý pokus podržel v náručí.

25:32
    Winnipegu se podařilo vyhodit a Adam Lowry v pravém rohu útočného pásma ušetřil několik sekund.

26:03
    Vyloučený Blake Wheeler se vrátil z trestné lavice zpět na led a Tyson Jost napřáhl na vrcholu levého kruhu k táhlé střele zápěstím, která minula přední roh brány.

26:12
    Andrew Copp z levého kruhu pro vhazování zamířil těsně nad ledem do lapačky Semjona Varlamova a v Pepsi Center dostává prostor reklamní přestávka.

26:32
    Kyle Connor vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho pokus těsně minul přední tyč brány domácích Avs.

27:01
    Patrik Laine během poskytnuté výhody vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla sražena.

27:24
    Erik Johnson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Winnipeg si zahraje po nevyužité výhodě přesilovku.

28:11
    Matt Nieto napřáhl na vrcholu levého kruhu během oslabení ke tvrdé ráně s příklepem, kterou brankář Jets vyrazil. Connor Hellebuyck zasáhl dobře hrudí.

29:24
    Střela Blakea Wheelera z bodu levého kruhu byla zablokována a vyloučený Erik Johnson je zpět na ledě.

29:44
    Mark Scheifele využil fantastické přihrávky přes šířku útočného pásma a na vrcholu levého kruhu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, od horní tyče se ale odrazila do ochranné sítě!
    29:44 Mark Scheifele dokonale napodobil Gabriela Landeskoga!

29:53
    Další střela Jets přišla z vrcholu pravého kruhu a Semjon Varlamov ji parádně vyrazil pravým betonem.

30:59
    Connor Hellebuyck se na přední levé tyči zatočil jako nudle v bandě, aby vleže zmrazil volný puk pod lapačkou a dal prostor ke krátké reklamní přestávce.

31:21
    Connor Hellebuyck skvěle zasáhl proti střele Avalanche, která přišla na bodu levého kruhu z otočky, jenže Matt Nieto poté zleva přihrál zpět do mezikruží a MIKKO RANTANEN skóroval do prázdné brány – 2:0! Asistence: Matt Nieto.
    31:21 Mikko RANTANEN - 2:0

32:14
    A. J. Greer byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Winnipeg má šanci vrátit se rychle zpět do zápasu.

32:28
    Matt Nieto se dostal během oslabení v pravém kruhu ke střele, která byla sražena rukavicí hráče Winnipegu.

33:57
    Jets museli rychle spěchat zpět do útočného pásma, do konce přesilové hry totiž zbývá jen pár sekund.

34:24
    Vyloučený A. J. Greer se vrátil z trestné lavice zpět na led a o deset sekund později se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

35:38
    Útočník Carl Söderberg předvedl na pravém křídle fantastický forčeking a po jeho zpětné přihrávce střílel na vrcholu kruhu pro vhazování zápěstím Erik Johnson, Connor Hellebuyck ale zasáhl a levým betonem puk vykopl mimo bránu!

37:28
    Hra se v závěru prostřední části přelévá ze strany na stranu, Colorado ale zatím stále vede o dvě branky.

38:08
    Andrew Copp za bránou Avalanche míchal s pukem, nakonec se ale k ničemu nedostal a chyba rozehrávajících hráčů Avs zůstala nepotrestána.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

39:24
    Nathan MacKinnon si z levého křídla sjel rychle do mezikruží, kde po zamíchání s pukem vystřelil zápěstím a Connor Hellebuyck ho sevřel mezi svými betony.

39:48
    Jacob Trouba v levém kruhu fauloval unikajícího Nathana MacKinnona a byl vyloučen za držení.

39:58
    Před bránou Winnipegu vznikl obrovský závar, jenže brankář Connor Hellebuyck ho dokázal ustát.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Mark Scheifele po přestávce napodobil dokonale Gabriela Landeskoga, když nádhernou střelou zápěstím orazítkoval horní tyč, zatímco na straně Colorada skórovali Carl Söderberg a Mikko Rantanen. Skóre po druhé části. Colorado Avalanche 2 Winnipeg Jets 0.

Třetí třetina začne přibližně v 4:33.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 30-19; Zablokované střely: 13-14; Vhazování: 55%-45%; Hity: 12-21; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné minuty: 4-8.

40:01

40:01
    V Pepsi Center začala poslední třetina a Colorado vede zaslouženě nad Winnipeg po čtyřiceti minutách 2:0.

40:41
    Avalanche rychle přenesli hru z levého kruhu do pravého a Mikko Rantanen napřáhl z úhlu ke střele zápěstím, kterou Connor Hellebuyck vkleče zastavil.

40:59
    NATHAN MACKINNON napřáhl na vrcholu levého kruhu po diagonální přihrávce Tysona Barrieho bez přípravy k parádní ráně s příklepem a nad vyrážečkou Connora Hellebuycka vymetl bližší horní roh brány! Avalanche krátce po přestávce využili přesilovou hru a vedou nad Jets 3:0. Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.
    40:59 Nathan MACKINNON - 3:0

41:10
    MATT CALVERT využil nepřesvědčivého zákroku Connora Hellebuycka a u pravé tyče dopravil poskakující kotouč do prázdné brány! Avalanche vstřelili dva góly v rozpětí pouhých 11 sekund – 4:0. Asistence: Carl Söderberg a Matt Nieto.
    41:10 Matt CALVERT - 4:0

41:26
    Patrik Nemeth fauloval v rohu obranného pásma a dostal menší dvouminutový trest za podražení.

41:57
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Blake Wheeler z pravého kruhu nahodil puk před bránu Avalanche, kde skvěle tečoval puk KYLE CONNOR a mezi betony Semjona Varlamova ho procedil do sítě! O gólu ovšem rozhodlo video – 4:1. Asistence: Blake Wheeler a Patrik Laine.
    41:57 Kyle CONNOR - 4:1

42:32
    Ben Chiarot na levém křídle vypálil od modré čáry a připravený Semjon Varlamov puk na přední tyči vyrazil.

43:09
    Tyson Jost se řítil sám na bránu, u pravé tyče se ale ocitl pod tlakem a bekhendem nedokázal přesně zakončit. Dmitrij Kulikov byl ovšem vyloučen za hákování a domácí Avs mají již patou přesilovou hru.

44:54
    Avalanche se během přesilové hry dostali k několika střelám a poslední z vrcholu mezikruží byla sražena.

45:12
    Carl Söderberg u levé tyče přihrál zpoza brány do mezikruží, kde Sven Andrighetto jemnou tečí přiťukl puk TYSONOVI JOSTOVI a poslední jmenovaný muž u levé tyče z ostrého úhlu zamířil do odkryté sítě! Avalanche vedou již 5:1! Asistence: Sven Andrighetto a Carl Söderberg.
    45:12 Tyson JOST - 5:1

46:42
    Patrik Nemeth byl vyloučen na dvě minuty za držení, zatímco Mathieu Perreault za vysokou hůl, takže po komerční přestávce se bude hrát ve hře 4 na 4.

47:25
    Mikko Rantanen dostal dvě minuty za podržení, zatímco Jacob Trouba dvě minuty za hrubost poté, co se rozhodl jednoho ze spoluhráčů pomstít a složil ho.

48:01
    Nathan MacKinnon na pravém křídle šlápl do pedálů a napřáhl ke střele, kterou Connor Hellebuyck vyrazil.

48:13
    Nikita Zadorov se před vlastní bránou pustil do Marka Scheifeleho, který nevěděl, co se děje, a už ležel na ledě. Obránce Colorada se s ním vůbec nemazlil! Mark Scheifele dostal dvě minuty za hrubost, jenže Nikita Zadorov dvě plus dvě minuty za stejný trest, takže Jets si zahrají přesilovou hru 4 na 3. Nervy nyní tečou.

48:43
    Blake Wheeler napřáhl na vrcholu mezikruží ke střele, kterou výborně zablokoval domácí Ryan Graves.

49:16
    Blake Wheeler nedokázal přenést hru z pravého křídla doleva a puk navíc opustil útočné pásmo Winnipegu.

50:13
    Trest Nikity Zadorova je minulostí a nyní už oba týmy hrají v plném počtu. Otázkou je, zda ještě nedojde na bitku. Patrik Laine hodně provokuje své protihráče.

50:49
    Alexander Kerfoot si najel v mezikruží na krásnou přihrávku z levého kruhu, střelou bez přípravy ale našel pouze hruď Connora Hellebuycka. Komerční přestávka.

51:02
    Mikko Rantanen v levém kruhu vystřelil z úhlu a jeho pokus zápěstím minul vzdálenější pravou tyč brány.

51:25
    Mikko Rantanen znovu vystřelil z levého kruhu a Connor Hellebuyck tentokrát vytáhl puk nad bránu.

51:46
    Ben Chiarot vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zadržování hry.

52:26
    Tyson Jost z vrcholu levého kruhu přihrával před bránu a kotouč byl hosty sražen do rohu ledové plochy.

53:31
    Avalanche si nyní hrají s Jets jako kočka s myší, zatím se jim ale podruhé v přesilové hře skórovat nepodařilo.

53:54
    Nathan MacKinnon na pravém křídle napřáhl k táhlé střele zápěstím, kterou Connor Hellebuyck podržel.

54:47
    Ryan Graves skvěle vypomáhá obraně, když nyní nepustil Winnipeg ke střele v pravém kruhu pro buly.

56:15
    Dnešní utkání sleduje 15021 diváků.

57:01
    Colorado konečně dokázalo vyhodit puk z obranného pásma a v závěru utkání hrají jeho hráči obětavě.

57:16
    Brandon Tanev se u pravé tyče bekhendem neprosadil a Semjon Varlamov zmrazil puk po jeho zakončení pod tlakem pod lapačkou. Komerční brejk.

57:41
    GABRIEL LANDESKOG vyvezl puk podél střídaček z obranného pásma a po přihrávce Tysona Josta z pravého kruhu skóroval do prázdné brány! Colorado vede již 6:1! Asistence: Tyson Jost.
    57:41 Gabriel LANDESKOG - 6:1

58:13
    Nikita Zadorov podruhé v zápase předvedl bitku, ve které se mu tentokrát vyrovnal hostující Adam Lowry.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:26
    J. T. Compher rychle objel bránu a A. J. GREER po jeho přihrávce zpoza ní skóroval z blízkosti mezi betony Connora Hellebuycka! Winnipeg dostává výprask a domácí vedou vysoko 7:1! Balada. Asistence: J. T. Compher a Ryan Graves.
    59:26 A. J. GREER - 7:1

60:00
    Brendan Lemieux ještě dostal se závěrečnou sirénou desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Carl Söderberg a Tyson Jost dovedli Avalanche k drtivému vítězství proti Jets, když oba dva vstřelili gól a k němu přidali dvě asistence. Winnipeg tedy prohrál potřetí v řadě, zatímco Colorado vyhrálo od listopadu poprvé dva zápasy v řadě. Konečný výsledek utkání v Pepsi Center. Colorado Avalanche 7 Winnipeg Jets 1.

Statistiky: Střely na bránu: 46-27; Zablokované střely: 16-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 17-34; Přesilové hry: 1/6-1/4; Trestné minuty: 21-33.

1. Carl Söderberg (COL) 1+2
    2. Tyson Jost (COL) 1+2
    3. Nathan MacKinnon (COL) 1+0 (05:29:42)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. Söderberg (Jost, Andrighetto), 32. Rantanen (Nieto), 41. MacKinnon (Barrie, Landeskog), 42. Calvert (Söderberg, Nieto), 46. Jost (Andrighetto, Söderberg), 58. Landeskog (Jost), 60. Greer (Compher, Graves) – 42. Connor (Wheeler, Laine)

Rozhodčí: Francis Charron, Tim Peel. Čároví: Lonnie Cameron, Ryan Gibbons

Diváci: 15021