Zabrze – Zagłębie S. 2:1 (kon.) | Lech Poznaň – Legia 2:0 (kon.) | Gdańsk – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Górnik Zabrze
2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 23.02.2019, 15:30 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Polská Ekstraklasa • 23. kolo

Přeji hezký zbytek soboty a sledujte s námi i další sportovní přenosy. (17:34:49)

Zabrze vítězí v tomto vyhecovaném utkání, které nabídlo snad vše, co fotbal nabídnout může. Domácí šli do vedení už ve 12. minutě, na další gól se čekalo do dalšího poločasu, kde skóroval Udovičič. Rohodující branku nakonec v 60. minutě vstřelil Angulo. Přestože hosté vyrovnali, rozhodčí branku kvůli předcházejícími faulu po kontrole u videa neuznal a tři body berou domácí.

90+9

90+8
    Trenér hostů je vykázán na tribunu.

90+8
    Angulo si výborně pokryl míč a vybojoval faul.

90+7
    Hosté ještě bojují. Domácí sledují čas, ale nadále se hraje. U míče jsou hosté.

90+6
    Míč mají pod kontrolou domácí.

90+5
    Sanogo nakonec inkasuje červenou kartu a odchází do kabin.

90+3
    Sanogo chtěl co nejdříve rozehrát a vzal si míč, po krátké roztržce s Matuczkem. Rozhodčí zkoumá situaci, zda neudělí červenou kartu.

90+3
    Žlutou kartu dostává Szymon Matuszek (Górnik Zabrze).

90+2
    Hosté mají autové vhazování na útočné polovině.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut.

90
    Žlutou kartu dostává Mateusz Możdżeń (Zagłębie Sosnowiec).

88
    Jimenez hledal Angula, ale obránce hostů byl proti.

87
    Hosté se sice drží v útoku, ale ne a ne se dostat do koncovky. Navíc teď fauluje Mráz a rozehrává Chudý.

86
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Giorgios Mygas, přichází Dawid Ryndak.

85
    Nawotka se snaží, ale v útočném pásmu byl až moc aktivní a fauloval.
    82.

82
    Už to vypadalo na vyrovnání. Nawotka dostal míč za domácího brankáře, ale hráči Zabrze reklamovali faul, který měl brance předcházet. Rozhodčí tedy využil video a branka nakonec neplatí. Nadále tedy domácí vedou 2:1.