Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Ottawa – Calgary 1:2 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:1 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    RYAN DONATO vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím přes jednoho z protihráčů a puk nad lapačkou Jakea Allena zamířil ke vzdálenější tyči – 2:1! Asistence: Zach Parise a Jonas Brodin.
    52:12 Brankář Devan Dubnyk si dává do pořádku výstroj

52:12
    Devan Dubnyk měl problém s betonem nebo nožem na brusli a na střídačce si dal vše do pořádku. Překvapením je, že nemusel střídat.
    51:42 Obrovská šance Minnesoty, kterou měl Joel Eriksson Ek!

51:42
    Joel Eriksson Ek si z levého kruhu sjel v rychlosti před bránu a na přední tyči se mu ani natřikrát nepodařilo dostat puk do sítě proti pravému betonu ležícího a fantastického Jakea Allena!
    47:26 Alex PIETRANGELO - 1:1

47:26
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    ALEX PIETRANGELO napřáhl na ose útočného pásma od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která byla dvakrát tečována a nakonec zamířila nad ledem k levé tyči! Blues využili přesilovou hru a vyrovnali skóre na 1:1. Asistence: Tyler Bozak a Vladimir Tarasenko.

46:07
    Nikdo z hráčů Wild nechtěl jít na trestnou lavici, nakonec byl ale vyloučen Ryan Suter za podražení.

43:10
    Ryan O'Reilly mohl podruhé v zápase skórovat, když si v levém kruhu pro buly najel na krásnou diagonální přihrávku z pravé strany a mířil pod horní tyč, jenže Devan Dubnyk vytáhl puk na brankovou konstrukci! Druhá tyč St. Louis!

36:15
    Robby Fabbri se snažil na vzdálenější levé tyči skórovat po krásné diagonální přihrávce z ostrého úhlu, Devan Dubnyk ale kotouč vyrážečkou vytáhl mimo! Skvělý zákrok.
    34:28 Alex Pietrangelo nádhernou střelou orazítkoval spojnici!

34:28
    Alex Pietrangelo napřáhl v pravém kruhu ke krásné střele zápěstím, která mířila do bližšího pravého horního rohu brány, nakonec ale skončila na spojnici pravé a horní tyče brány!
    31:42 Jason ZUCKER - 1:0

31:42
    JASON ZUCKER si najel na přihrávku Erica Staala zpoza brány a z blízkosti zamířil pod pravým podpaždím Jakea Allena do sítě! Wild konečně ukončili dlouhé čekání na gól a po třech duelech udělali doma fanouškům radost. Minnesota vede rázem 1:0. Asistence: Eric Staal a Jonas Brodin.

30:51
    Dnešní utkání sleduje 18645 diváků.

26:54
    Alexander Steen byl vyloučen na dvě minuty za držení a Wild si zahrají třetí přesilovou hru v zápase.

25:45
    Nyní už byli Wild hodně blízko, jenže Jake Allen se roztáhl na brankové čáře a vleče puk vyrazil!

24:42
    Jake Allen předvedl tři fantastické zákroky v rozmezí pár sekund, když nejprve vyrazil střelu z mezikruží a u pravé tyče poté vyrazil levým betonem obě dvě dorážky Zacha Pariseho!

23:59
    Ryan O'Reilly propadl na útočné modré čáře a navíc podrazil Zacha Pariseho. Následoval menší trest.

22:16
    Eric Staal byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a první přesilovou hru si zahrají také Blues.

19:04
    Jay Bouwmeester dostal dvě minuty za krosček a Wild si zahrají v závěru první třetiny přesilovou hru.

16:21
    Mikael Granlund dobře vypálil na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování, jenže Jake Allen vkleče puk úspěšně zachytil a podržel.

11:01
    Minnesota na domácím ledě nevstřelila gól 166 minut. Dokáží dnes Wild své čekání ukončit?
    09:34 Robbi Fabbri ztroskotal na betonu Devana Dubnyka!

09:34
    Robby Fabbri si na vzdálenější levé tyči najel na parádní přihrávku zpoza brány, jenže Devan Dubnyk mu ukradl gól svým pravým betonem!
    04:46 Ryan O'Reilly měl na hokejce první velkou příležitost!

04:46
    Ryan O'Reilly se řítil nyní z pravého kruhu pro vhazování sám na bránu, jenže ji bekhendem po nádherné kolmé přihrávce přestřelil! První šance!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 32. Zucker (E. Staal, Brodin), 63. Donato (Parise, Brodin) – 48. Pietrangelo (Bozak, Tarasenko)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Hunt, Bitetto – Parise (A), Mikael Granlund, Åberg – Greenway, E. Staal (A), Zucker – Donato, J. Eriksson Ek, Kunin – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Edmundson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – Maroon, Bozak, Thomas – Steen (A), Sundqvist, Blais – MacEachern, Barbašev, Fabbri.

Rozhodčí: Marc Joannette, Justin StPierre. Čároví: Devin Berg, Brian Murphy

Diváci: 18645