Motor ČB – Vsetín 3:4 (kon.) | Havířov – Třebíč 3:0 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:5 (0:3 po s.n.)
Kadaň – Frýdek-M. 3:6 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 7:1 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:4 (1:3 po s.n.)
konec
HC ZUBR Přerov
7:1 (2:0, 5:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 26.02.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • Chance Liga • 60. kolo
Předzápasové kurzy: 1.18 8.2 8.5
Partner:
   
  Je dobojováno, Přerov si díky skvělému výkonu v první a druhé třetině hladce poradil s Benátkami a v základní části Chance ligy tak končí na pátém místě. Již teď je jasno o jeho soupeři pro čtvrtfinále play-off. Do MEO Arény přijede Kladno i s hvězdnými útočníky Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem! Přerov se tak rozhodně má na co těšit. Hezký úterní večer a brzy naviděnou! (20:24:02)
   
  Konec zápasu.
   
  59:21
  Domácí fanoušci už oslavují vítězství svého týmu. Přerov si v posledním kole základní části připíše do tabulky tři body za výhru 7:1.
   
  58:23
  Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Klimeš teď hodně zariskoval při rozehrávce, což se mu málem vymstilo. Bittner však nebyl příliš důrazný, a tak se stav nemění.
   
  57:31
  Zubři se ještě v závěru snaží navýšit své vedení. Šimon Kratochvil zpoza brány hezky přihrál na Goiše, ten však střelou bez přípravy těsně minul.
   
  56:22
  Přerov se brání v oslabení. Střelu Nika brankář Klimeš ramenem vyrazil.
   
  55:01
  Šimon Kratochvil mohl z brejku zařídit osmý gól Zubrů dnešního večera! Skvěle ho však v poslední chvíli odzbrojil dojíždějící kapitán Bittner, který přerovskému útočníkovi vložil do zakončení hůl. Puk skončil na ochranné síti nad bránou Žajdlíka.
   
  54:48
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lubomír Malina – 2 min., nedovolené bránění).
   
  54:48
  Hodně dlouhou pasáž hry bez přerušení ukončuje zdvižená pravice hlavního rozhodčího Pilného, což značí, že se bude vylučovat,
   
  53:49
  Pala rozehrál na Sýkoru, který se společně se Sikorou dostal do přečíslení dvou na jednoho. Nebezpečnou šanci se ale obránci Hadovi podařilo zneškodnit.
   
  52:41
  Obránce Černý se prodral do zakončení, jenže u pravé tyče se mu Žajdlíka překonat nepodařilo.
   
  51:25
  Davídek velmi dobře napadal benáteckou rozehrávku a uspěl. Zubři získali kotouč a snaží se ohrozit soupeřovu klec.
  50:17 Adam DLOUHÝ - 7:1
   
  50:17
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Hosté z přesilovky čtyř proti třem snižují. Po sérii přihrávek se dostal na pravém kruhu ke střele ADAM DLOUHÝ, který se trefil přesně do vzdálenějšího horního růžku. Asistence: Ján Niko, Petr Wiencek.
   
  49:32
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Vojtěch Tomi – 2 min., podrážení).
   
  49:32
  Bittner pronikal před Klimeše a byl nedovoleně zastaven Tomim, bude se opět vylučovat, Benátky budou hrát přesilovku čtyř proti třem.
   
  49:10
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Klapka – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Pohl – 2 min., hrubost).
   
  48:56
  Přerov je znovu důrazný v útočném pásmu. Doležal vyslal hodně štiplavou střelu, kterou Žajdlík se štěstím vyrazil.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 3. Pšurný (T. Doležal), 12. F. Dvořák (Gago), 23. Pšurný (T. Doležal), 32. Pala (T. Sýkora, Malina), 33. Moučka (Š. Kratochvíl, Goiš), 35. Malina (T. Sýkora), 40. Davídek (F. Dvořák, Gago) – 51. A. Dlouhý (Niko, Wiencek)


  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – R. Černý, M. Novotný, M. Pohl, Pala (A), Weinhold, Malina, Kleiner – Navrátil, Pšurný, T. Doležal – Tomi, T. Sýkora (C), Sikora – Š. Kratochvíl, Moučka, Goiš – Davídek, F. Dvořák, Gago.
  HC Benátky nad Jizerou: Čajan (32. Žajdlík) – Niko (A), Kovář, Maier, Had, Charvát, Poizl, Klodner – Wiencek, Bittner (C), Cikhart – Šeliga, Burda, A. Dlouhý – Žemba, Šafařovský, Klapka.

  Rozhodčí: Doležal, Pilný – Pechánek, Zedník

  Diváci: 1470