Motor ČB – Vsetín 3:4 (kon.) | Havířov – Třebíč 3:0 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:5 (0:3 po s.n.)
Kadaň – Frýdek-M. 3:6 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 7:1 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:4 (1:3 po s.n.)
po s.n. (1:3)
HC Slavia Praha
3:4 (0:3, 3:0, 0:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 26.02.2019, 18:00 • Zimní stadión Eden • Chance liga • 60. kolo

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u zápasů Slavie na počtenou! (20:41:11)

Sešívaní nakonec poslední zápas sezóny prohrávají, lídrovi z Jihlavy však vzdorovali s úctou a po nepovedené první třetině nakonec vybojovali cenný bod. Jihlava se může těšit z prvního místa a série proti osmým Litoměřicím. Dva góly dnes dal Filip Vlček, vítězný nájezd za hosty vstřelil Matěj Pekr.

Matěj PEKR - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Vítězný nájezd dává Matěj Pekr.

4. série
    1:3
    Vrdlovec svůj nájezd v gól proměnit nezvládl a sešívaní prohrávají.

4. série
    1:3
    Harkabus dostal puk pod betony Dominika Šorfa a posílá Jihlavu do vedení 3:1.

3. série
    1:2
    Novák napřáhl ke své klasické střele a trefuje horní růžek!

3. série
    0:2
    Pekr naznačil a nechal puk projet mezi Šorfovými betony! Krása.

2. série
    0:1
    Vlček svým bekhendovým pokusem neuspěl, Brož ho vykryl.

2. série
    0:1
    Mezi nohama a pak na bekhendový blafák. Skvělý nájezd od Bezúcha a ještě lepší zákrok od Dominika Šorfa!

Šorf při prvním nájezdu posunul branku, Bezúch pojede nájezd znovu.

1. série
    0:1
    Šmerhovi se nájezd nepovedl, sešívaní neodpovídají.

1. série
    0:1
    Čachotský si Šorfa vymíchal a bekhendovým blafákem dává první gól nájezdů.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    A obrovská šance na konci prodloužení, když Novákovu střelu trefil Tomáš Šmerha pouze do Brožova betonu!

64:20
    Šorf vyjel k puku až skoro ke své modré, ale nakonec ho zachránil před napadajícími hráči Jihlavy.

63:57
    Sešívaní s pukem na holi minutu před koncem prodloužení.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 21. Vlček (Vrdlovec, J. Novák), 26. Šmerha, 30. Vlček (J. Novák, Vrdlovec) – 4. Anděl (Pekr), 7. Pekr (Černohorský, Skořepa), 8. Jiránek (Bezúch, Suchánek), rozh. náj. Pekr