Slovácko – Olomouc 0:2 (kon.)
1.FC Slovácko
0:2 (0:2)
SK Sigma Olomouc
Úterý 26.02.2019, 11:00 • Staré Město - UMT • Juniorská liga – Morava • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský (C), Jamný, Žiška, Miklík, Obradov, Řehola, Vincour, Janša, Šenkeřík, Krejčík.
    Náhradníci: Jaich, Novotný, Dzeminskyy

SK Sigma Olomouc: Reichl – Diblík, Zima, Beňa, Matoušek, Zifčák (C), Spáčil, Sláma, Zmrzlý, Kotouč, Chytil.
    Náhradníci: Gröger – Cikryt, Zlatohlávek, Kamas

Rozhodčí: J. Vojkovský – A. Horák, S. Pochylý.

1

3
    Olomoučtí mají zpočátku zápasu míč na svých kopačkách a dostali se do dvou zajímavých útoků. Skóre se nemění.

4
    Faul Slovácka a zajímavá standardní situace pro soupeře ze střední vzdálenosti.

5
    Po standardní situaci přišla střela, kterou obrana domácího celku úspěšně zablokovala.

8
    Sigma stále aktivnějším týmem, který se snaží aktivně útočit a ohrožovat branku Slovácka.

10
    Po vhazování na polovině hřiště se hosté dostali do dalšího nebezpečného útoku.

10
    Po něm vybojovali rohový kop a velká šance, kdy se hráč trefuje do tyče domácí branky!

11
    A další slibný útok Olomouce, míč letí mimo tři tyče branky soupeře!

13
    První vážnější útok domácích. Jejich zakončení však míjí branku Olomouce.

16
    Další rohový kop ze strany Olomouce již nepřinesl nebezpečné ohrožení pro brankáře Nemravu.

18
    Slovácko nyní drželo míč na vlastní polovině, avšak dobré napadání soupeře vede k jejich dalšímu rohovému kopu, ten nakonec dokázali domácí bezpečně ubránit.

20
    Další útočný výlet Olomouce končí střelou mimo branku Slovácka. Hosté i nadále mají více ze hry.

25
    Po delší době, kdy se hrálo převážně na polovině hrací ploše, se domácí dostali do zakončení. Reichl likviduje tuto střelu.

27
    Nebezpečný útok Slovácka nakonec nekončí zakončením, ale útočným faulem.

30
    Půl hodina hry je minulostí. Branka na stadionu ve Starém Městě nepadla. Aktuálně zahrává Olomouc volný kop po útočném faulu soupeře.

34
    Olomouc po svém zakončení trefuje opět konstrukci branky Slovácka a to již podruhé v dnešním zápase!

37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Aktivní hosté se nakonec prosazují a otevírají brankový účet zápasu. Autorem branky je MOJMÍR CHYTIL.

42
    Blíží se nám konec prvního poločasu a momentálně se hraje spíše uprostřed hrací plochy.

44
    Po útoku Sigmy následuje pouze odkop od branky Slovácka a každou chvíli rozhodčí ukončí první dějství.

45
    Hosté však ještě v poslední minutě prvního poločasu navyšují stav skóre! Autorem branky je JAN KOTOUČ.

45

46

47
    Olomouc dnes potřetí trefuje brankovou konstrukci!

49
    Aktivita hostů pokračuje i ve druhé půli a jejich další střela sice nekončí na tyčce, ale dokázal ji blokovat jeden z obránců Slovácka.

52
    Olomouc vybojovala rohový kop, který nepřinesl vážnější ohrožení branky soupeře.

55
    Snaha Slovácka o kontaktní branku z tohoto útoku nevyšla a následuje jen odkop od branky Olomouce.

60
    Po hodině hry drží hosté i nadále své dvou brankové pohodlné vedení.

61
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Zlatohlávek.

63
    Stav skóre se nám nemění ani po dalším nebezpečném útoku Olomouce. Dokáže dát Slovácko kontaktní branku ve zbývajícím čase?

65
    Olomouc svému soupeři příliš míč nepůjčuje a má jej víceméně pod svou kontrolou. Další roh pro hostující tým.

66
    Z něj pro hosty nezapršelo v podobě třetí branky.

66
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Obradov, přichází Novotný.

70
    Slovácko se muselo bránit dalšímu rohovému kopu, který opět dokázalo ubránit bez větších problémů a dostává míč na polovinu hřiště, kde se ujímá vhazování.

73
    Slovácko se v posledních minutách snaží útočit a ohrozit brankáře Reichla, ale naráží na dobrou defenzivní práci soupeře.

76
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Janša, přichází Jaich.

78
    Tempo hry v posledních minutách hry výrazně opadlo. Hosté již nejsou tolik ofenzivně laděni a nyní mají více míč pod kontrolou domácí, kteří se však příliš před branku nedostávají.

79
    Po delší době je tu střela Olomouce a po ní budou hosté zahrávat roh.

79
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Spáčil, přichází Kamas.

81
    Z rohového kopu nakonec nevznikla nebezpečná situace. Hosté se ještě drželi na míči, ale provinili se faulem.

85
    Slovácko v závěrečných minutách se dostává do více útočných akcí, ale zatím ani jedna nekončí povedenějším zakončením. Nyní Reichl odkopává míč od své branky.

85
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Cikryt.

90
    Poslední minuta zápasu, Slovácko vhazuje na polovině hrací plochy a nejspíše se již žádné další branky nedočkáme.

90

Je to tak! Hosté vítězí přesvědčivě 2:0! A to ještě v zápase trefili třikrát brankovou konstrukci, tudíž domácí mohou být rádi jen za dvě inkasované branky. (12:49:45)