Liberec – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 4:1 (kon.)
Dukla Praha – Slavia 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 3:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:2 (1:2)
AC Sparta Praha
Pondělí 04.03.2019, 14:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • Juniorská liga – Čechy • 20. kolo

66
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak to je senzace! Domácí otáčí zápas, když Marek KALOUSEK parádně strefil bránu z velké dálky. Stav 3:2.

62
    Lukáš POUČEK skvělou střelou k tyčce srovnává dnešní utkání a stav je 2:2! Do konce zápasu zbývá ještě půl hodiny, uvidíme, zda se někomu podaří ještě vstřelit gól.

42
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta otáčí průběh zápasu! Po faulu ve vápně byla nařízena sudím penalta, kterou Tomáš CABADAJ bez větších problémů proměnil.

23
    A je srovnáno! Sparta necelých deset minut po inkasovaném gólu srovnává tvrdou střelou z vápna na 1:1. Konkrétně se prosadil Pavel HÁJEK.

13
    České Budějovice vstoupily do zápasu s patřičným elánem a teď jej dokázaly patřičně proměnit. Ve 13. minutě se na pravé straně objevil osamocený Jakub MATOUŠEK a nedal brankáři Kotkovi šanci. Stav zápasu 1:0.