HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 07.03.2019, 17:45Erste Bank Young Stars League • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek večera. (20:18:47)

Střely v zápase: 55 – 22

Odvetu sehrají mladí Orli v neděli na domácím ledě. Pokud budou chtít v letošní sezóně pokračovat, musí zvítězit.

Je dobojováno. První čtvrtfinálový zápas ovládá jasně domácí Jesenice. Ta zápas rozhodla ve druhé třetině, ve které poslala za znojemského brankáře čtyři přesné trefy. Poslední dvacetiminutovka už žádné branky nepřinesla. Zato v ní bylo uděleno šestnáct trestů, z toho deset na straně Znojma.

58:51
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sodja – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sturm – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bazala – 2 min., hrubost).

57:57
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Rajsar – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 5 min. + osobní trest do konce utkání, krosček).

57:18
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Šána – 2 min., sekání).

57:06
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Oščádal – 2 min., krosček).

53:34
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min. + 2 min., hrubost). Trest odpyká Špaček.
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Brglez – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (2 min.). Trest odpyká Del Favero.

51:10
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Zor – 2 min., podrážení).

49:52
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Rajsar – 2 min., hrubost).

44:19
    Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Hadzic – 2 min., vysoká hůl).

43:03
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bazala – 2 min., krosček).

40:01

I druhá třetina patřila domácím – ti ji ovládli jasně 4:1. Jedinou úspěšnou znojemskou trefu si zatím připsal Martin Kosnar. Pokud budou mladí Orli chtít tenhle nepříznivý výsledek ještě zvrátit, nebudou to mít vůbec jednoduché.

40:00

39:34
    Mladi Jesenice právě vstřelili branku!
    Tak tenhle náskok domácích je už propastný. Před koncem třetiny přidává pátou branku Jesenice NIK BRGLEZ. Asistence: Matic Zor.

38:23
    Jesenice ukazuje, že přesilovky umí. Druhý gól si dnes připisuje LAN RAUH BRUN. Asistence: Filip Fartek a Anze Prostor.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 17. Brun (Prostor, Rajsar), 31. Mravlje (Lukan, Podrekar), 34. Masic (Sodja, Sturm), 39. Brun (Fartek, Prostor), 40. Brglez (Zor) – 32. Kosnar (Sigmund)

HD Mladi Jesenice: Kogovsek (Zagar) – Crnovic, Brun, Masic, Hadzic, Fartek, Kararic, Dolinar – Brglez, Rajsar, Prostor – Sturm, Sodja, Zor – Jakupovic, Torok, Krmelj – Lukan, Mravlje, Podrekar.
    HC LERAM Orli Znojmo: Holík (Kocák) – Klus, Šána, Kellner, Bazala, Peří, Molnár, Pílek – Piš, Sigmund, Kratochvíl – Oščádal, Svoboda, Kosnar – Fruvirt, Stromko, Ludvík – Špaček, Kuluris, Del Favero.

Rozhodčí: Japelj, Znić – Čertanc, Markizeti