Villach – Znojmo 3:2 (kon.)
EC Villach SV
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 08.03.2019, 19:15 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League • 53. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (21:37:43)

Je dobojováno! Villach si pohlídal závěr třetí třetiny a po právu může slavit zisk tří bodů. Nic se ale nezměnilo. Znojmo mělo už dávno jistý postup do play-off, oproti čemuž rakouské mužstvo vědělo, že dnes mu taktéž o nic nejde, neboť náskok dvou předních týmů nedal domácím ani kapku naděje.
    Moravský celek měl dobrý vstup do utkání, jenže krátce nato bylo srovnáno. Celé utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, během které padly tři branky. Bohužel pro Znojmo, dvě do jeho sítě.

59:30
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    A mohlo být rozhodnuto! Proti přečíslení dva na jednoho skvěle zakročil Halász a udržel naděje svého celku na bodový zisk v tomto utkání!

58:26
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bartoš – 2 min., podrážení).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Hlava trochu zbytečně střílel z nulového úhlu. Kdyby se rozhlédl, tak by mohl najít některého ze spoluhráčů.

56:48
    Mrázek tak moc chtěl kotouč, až se dostal z ideálního střeleckého úhlu a zazdil potenciál celé akce.

56:23
    Konečně se stupňuje aktivita Znojma, která v posledních minutách působil dosti odevzdaným dojmem.

55:38
    Pokud jsem správně viděl, tak výhoz znojemského hokejisty trefil kostku nad středem kluziště. Vhazovat se bude před Halászem.

54:39
    Hráč znojemského celku zachytil přihrávku a chtěl se obtočit, jenomže mu utekl puk.

54:12
    Halász nám ukázal své dovednosti s hokejkou ruce, když dokázal setřást napadajícího soupeře.

53:27
    Hraje se nahoru – dolů. Překvapivě domácí otevírají docela dost svou obranu, čehož by mohli Orli využít.

53:04
    Lanzinger vyslal dělovou ránu, kterou slovenský gólman vyrazil betonem k levému mantinelu.

52:28
    Obránce Villachu vyhodil tak šikovně, že se puk odrazil od mantinelu a putoval přímo na Halásze.

52:18
    Bakala raději pokryje puk, následuje vhazování po jeho levé ruce.

51:19
    Domácí hokejista vybojoval za soupeřovou bránou kotouč a hledal někoho ze spoluhráčů nahrávkou mezi kruhy, tam sice hráči v modrých dresech byli, ke kotouči se však nedostali.

50:24

Vojta Pojer

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 3. Lahoda (Bacher, Petrik), 28. Eriksson (Sharp, Lanzinger), 30. Petrik (Alderson, Maxa) – 1. Hlava (Němec, Bartoš), 32. Novák (Mrázek)

EC Villach SV: Bakala (Schluderbacher) – Fraser, Pelech, DeSantis, Sauve, Bacher, Schlacher, Stückler – Pollastrone, Maylan, Down – Eriksson, Sharp, Lanzinger – Szabad, Alagić, Alderson – Petrik, Maxa, Lahoda.
    HC LERAM Orli Znojmo: Halász (Lassila) – Vainonen, Tejnor, Sedlák, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Kruckovyč – Novák, Matuš, Mrázek – Němec, Bartoš, Hlava – Špaček, Bulín, Oščádal.

Rozhodčí: Ofner, Smetana – Rezek, Zgonc