Tisková konference k J&T Banka Prague Open | (kon.) |
Tirreno Adriatico - 7 etapa | Víťaz: Victor Campenaerts (Lotto Soudal) (kon.) |
konec
Tirreno Adriatico - 7 etapa
Víťaz: Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
Miroslav Kováčik
Štartovné časy vybraných pretekárov:
13:30 - Tony Martin (Jumbo - Visma)
13:43 - Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
13:54 - Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe)
14:02 - Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
14:10 - Rohan Dennis (Bahrain Merida)
14:19 - Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
14:39 - Stefan Küng (Groupama - FDJ)
14:46 - Yves Lampaert (Deceuninck - Quick-Step)
15:12 - Zdeněk Štybar (Deceuninck - Quick-Step)
15:19 - Nelson Oliveira (Movistar)
15:21 - Jonathan Castroviejo (Team Sky)
15:22 - Roman Kreuziger (Dimension Data)
15:29 - Tim Wellens (Lotto Soudal)
15:35 - Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
15:41 - Alexej Lutsenko (Astana)
15:55 - Julian Alaphilippe (Deceuninck - Quick-Step)
15:57 - Tom Dumoulin (Sunweb)
15:59 - Jakob Fuglsang (Astana)
16:01 - Primož Roglič (Jumbo - Visma)
16:03 - Adam Yates (Mittchelton - Scott)
13:30 - Tony Martin (Jumbo - Visma)
13:43 - Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
13:54 - Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe)
14:02 - Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
14:10 - Rohan Dennis (Bahrain Merida)
14:19 - Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
14:39 - Stefan Küng (Groupama - FDJ)
14:46 - Yves Lampaert (Deceuninck - Quick-Step)
15:12 - Zdeněk Štybar (Deceuninck - Quick-Step)
15:19 - Nelson Oliveira (Movistar)
15:21 - Jonathan Castroviejo (Team Sky)
15:22 - Roman Kreuziger (Dimension Data)
15:29 - Tim Wellens (Lotto Soudal)
15:35 - Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
15:41 - Alexej Lutsenko (Astana)
15:55 - Julian Alaphilippe (Deceuninck - Quick-Step)
15:57 - Tom Dumoulin (Sunweb)
15:59 - Jakob Fuglsang (Astana)
16:01 - Primož Roglič (Jumbo - Visma)
16:03 - Adam Yates (Mittchelton - Scott)
1. Primož Roglič (Jumbo – Visma) 25:28:00 hod.
2. Adam Yates (Mitchelton – Scott) +0:01
3. Jakob Fuglsang (Astana) +0:30
4. Tom Dumoulin (Sunweb) +1:25
5. Thibaut Pinot (Groupama – FDJ) +2:32
6. Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick-Step) +2:34
7. Wout Poels (Team Sky) +2:42
8. Simon Clarke (EF Education First) +3:01
9. Sam Oomen (Sunweb) +3:12
10. Rui Costa (UAE Emirates) +3:18
1. Victor Campenaerts (Lotto Soudal) 11:23 min.
2. Alberto Bettiol (EF Education First) +0:03
3. Jos van Emdem (Jumbo – Visma) +0:04
4. Sebastian Langeveld (EF Education First) +0:06
5. Yves Lampaert (Deceuninck – Quick-Step) +0:07
6. Mads Pederesen (Trek – Segafredo) +0:08
7. Tom Dumoulin (Sunweb) +0:08
8. Rohan Dennis (Bahrain Merida) +0:09
9. Michael Hepburn (Mittchelton – Scott) +0:11
10. Filipp Ganna (Team Sky) +0:12.