Florida – Arizona 4:2 (kon.) | New Jersey – Boston 1:5 (kon.) | Carolina – Tampa 3:6 (kon.)
Montreal – NY Islanders 4:0 (kon.) | St. Louis – Detroit 5:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:2 (0:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Chicago – Philadelphia 1:3 (kon.) | Calgary – Ottawa 5:1 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:2 (kon.)
Calgary Flames
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Ottawa Senators
Pátek 22.03.2019, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:33:55)

Christián JAROŠ (OTT) 0+0 0 střel, čas na ledě 16:02

Utkání končí zaslouženým a očekávaným vítězstvím domácích, kteří, s výjimkou druhé třetiny, byli po celý zápas lepší. Ottawa dnes neměla recept na velmi dobře hrajícího soupeře, body tak visely pro Senátory hodně vysoko...

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.
    58:33 Matthew TKACHUK - 5:1

58:33
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Michael Frolík nyní povedenou přihrávkou z pravé strany na levou vyzval ke skórování MATTHEWA TKACHUKA, který nepohrdl a v poklidu nasměroval puk do odkryté branky soupeře. Asistence: Michael Frolík a Rasmus Andersson.

57:50
    Puk míří ze třetiny Senátorů, ti se ale nedostávají dál, než k útočné modré čáře.

57:12
    Sean Monahan (Calgary) hledá ve třetině Senátorů Gaudreaua, toho ale nenašel, protože mu poslal hodně nepřesnou přihrávku.

56:54
    Domácí nespěchají s rozehrávkou, za tohoto stavu se není čemu divit.

56:10
    Mike Smith (Calgary) po delší době dává o sobě vědět, tentokrát po střele soupeře z pravé strany.

55:47
    Calgary opět v útočném pásmu, ale jen na chvíli, Zack Smith (Ottawa) totiž vystihl přihrávku a získal puk.

54:05
    Travis Hamonic (Calgary) vybojoval puk ve své třetině a hned se s ním vydává do střední třetiny, jeho spoluhráči střídají.

53:35
    Nyní to není o tom, kdo zápas vyhraje, ale spíše o tom, jestli si Ottawa odveze z Calgary debakl nebo ne...
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:43
    Calgary opět v útočném pásmu, ve třetí třetině tahá Ottawa opět za kratší konec.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Giordano, 12. Hathaway (Mangiapane, D. Ryan), 29. Mangiapane (D. Ryan, Hathaway), 52. Backlund (Frolík, Tkachuk), 59. Tkachuk (Frolík, R. Andersson) – 5. DeMelo (Duclair, Gibbons)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Fantenberg, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.
    Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Borowiecki, Jaroš, Wolanin, DeMelo, Harpur, Brännström – B. Tkachuk, O. Lindberg, Abramov – Duclair, Gibbons, Bödker – Pääjärvi, Z. Smith, Veronneau – Balcers, Chlapík, B. Ryan.

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Rody, Gawryletz

Diváci: 18 793