Arménie – Finsko 0:2 (kon.) | Irsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Dánsko 3:3 (kon.)
Malta – Španělsko 0:2 (kon.) | Norsko – Švédsko 3:3 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 4:1 (kon.)
Bosna – Řecko 2:2 (kon.) | Itálie – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.)
Rumunsko
4:1 (3:1)
Faerské ostrovy
Úterý 26.03.2019, 20:45 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu • Kvalifikace ME • Skupina F

86
    Poslední minuty nabízí celou řadu žlutých karet. Olsen byl v souboji o míč příliš pozdě, místo hracího předmětu trefil pouze nohu soupeře.

85
    Další karta, tentokráte pro druhého z domácích stoper. Až příliš agresivně si totiž počínal Grigore, který šel do souboje kopačkou napřed.

82
    Žlutou kartu dostává Árni Frederiksberg (Faerské ostrovy).

48
    Hned v samotném úvodu druhého poločasu přišel hodně tvrdý zákrok v podání Chipciua, který za svůj faul uviděl žlutý kartónek.

39
    Žlutou kartu dostává Cosmin Moţi (Rumunsko).

15
    Žlutou kartu dostává René Joensen (Faerské ostrovy).

David Suchý

Branky: 26. Deac (Keșerü), 29. Keșerü, 33. Keșerü, 63. Puşcaş (Chipciu) – 40. V. Davidsen (pen.)

Karty:   39. Moţi (RUM), 48. Chipciu (RUM), 85. Grigore (RUM) – 15. Joensen (FAO), 82. Frederiksberg (FAO), 86. K. Olsen (FAO)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:14.
    Rumunsko: Tătăruşanu (C) – Benzar (46. Hagi), Grigore, Moţi, Bancu – Deac, Stanciu (77. Man), Marin, Chipciu – Puşcaş, Keșerü (69. Cicaldau).
    Náhradníci: Nita, Pantilimon – Anton, T. Baluța, Cicaldau, Hagi, Ivan, Man, Manea, Nedelcearu, Nistor, Săpunaru.

Faerské ostrovy: Nielsen – Rólantsson, Gregersen (C), Faerö, V. Davidsen – Bartalsstovu (67. Frederiksberg), B. Olsen, Vatnsdal (29. Baldvinsson), Joensen – Hansson (77. Vatnhamar) – K. Olsen.
    Náhradníci: Gestsson, Hansen – Baldvinsson, Egilsson, Frederiksberg, J. Thomsen, Vatnhamar, Wardum.

Rozhodčí: Meler – Sancaktar, Uyarcan (všichni Turecko)