Bosna – Moldavsko 4:0 (kon.) | Andorra – Albánie 2:2 (kon.)
Andorra
2:2 (1:0)
Albánie
Úterý 26.03.2019, 18:30 • Estadi Comunal, Andorra la Vella • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

86
    Albánie právě vstřelila branku!
    Pět minut před koncem už se Albáncům zadařilo! Po asistenci Omara Imeriho dokázal na 2:2 vyrovnat další náhradník DIN SULA.

55
    Andorra právě vstřelila branku!
    No to jsou věci. Když už se zdálo, že hosté začínají mít zápas pod kontrolou, tak se Andorra vrátila do vedení! Svůj druhý gól v utkání přidal JORDI ALÁEZ.

53
    Hosté zaslouženě vyrovnávají na 1:1! Sahiti předložil balónu OMARU IMERIMU, který se prokázal jako správný žolík a před brankářem Álvarezem nezaváhal.

19
    Domácí se v devatenácté minutě dostávají do vedení. O překonání brankáře Dajsinaniho se postaral JORDI ALÁEZ, jenž využil přihrávky Ubacha.