NY Rangers – St. Louis 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 1:3 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:0 (kon.)
Colorado – Arizona 3:2 (1:0 po s.n.) | Calgary – Anaheim 6:1 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:3 (kon.)
Boston – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 5:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Colorado Avalanche
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Arizona Coyotes
Sobota 30.03.2019, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:59:48)

Slovenská stopa v utkání
    Richard Pánik (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:55

Tři hvězdy utkání
    1. Philipp Grubauer (COL) 42 zák, 95,5 %
    2. Nathan MacKinnon (COL) 1+0
    3. Oliver Ekman-Larsson (ARI) 2+0

Po dvou třetinách sice Colorado vedlo 2:0, ale v posledních osmi minutách zápasu si cestu za vítězstvím zkomplikovalo. Dvěma góly se prosadil obránce Arizony Oliver Ekman-Larsson, který si vynutil prodloužení. To nerozhodlo a v samostatných nájezdech se štěstěna přiklonila na stranu domácích.

Colorado tak na osmém místě Západní konference navýšilo náskok právě na Arizonu na tři body. Do konce základní části oba týmy odehrají ještě čtyři zápasy a Coyotes rozhodně nejsou bez šancí na postup do play off. Colorado však učinilo významný krok v bojích o vyřazovací část.

Nathan MACKINNON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
    Autorem vítězné branky je NATHAN MACKINNON.

3. série
    1:0
    Hinostroza musel skórovat, jenže jeho střelu Grubauer zastavil betonem! Colorado vítězí po nájezdech!

2. série
    1:0
    Landeskog chtěl předvést něco podobného, co MacKinnon, ale dostal se až moc blízko ke Kuemperovi a o puk přišel.

2. série
    1:0
    Galchenyuk svou střelu poslal do betonu Grubauera.

1. série
    1:0
    Nathan MacKinnon před brankovištěm zamíchal pukem tak, až si brankáře Kuempera položil na led a zakončil do odkryté branky!

1. série
    0:0
    První nájezd obstarali hokejisté Arizony. Cousins se ale neprosadil.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnout budou muset samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    MacKinnon se zkusil z pravé strany prosmýknout přes střed do levého kruhu. Přitom vystřelil bekhendem směrem na Kuempera, ale puk poslal jen na zadní mantinel.

64:44
    Colorado v rychlém útoku vybojovalo vhazování před Kuemperem.

64:36
    Arizona u pravého mantinelu přichází o puk, a tím i o jednu z posledních šancí, jak rozhodnout v prodloužení.

63:53
    Rána Barrieho zpoza pravého kruhu byla sražena do ochranné sítě.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 34. MacKinnon (Landeskog, Kerfoot), 40. Brassard (C. Wilson, Söderberg), rozh. náj. MacKinnon – 52. Ekman-Larsson (Demers, Hinostroza), 60. Ekman-Larsson (Hinostroza, Goligoski)