Breda – Venlo 1:1 (kon.) | Utrecht – Feyenoord 3:2 (kon.) | Zwolle – Emmen 3:0 (kon.)
Ajax – Eindhoven 3:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
3:1 (1:0)
PSV Eindhoven
Neděle 31.03.2019, 16:45 • Johan Cruijff Arena, Amsterdam • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Je tu konec šlágru 27. kola nizozemské Eredivisie mezi domácím Ajaxem a hostujícím PSV. Sledovali jsme krásný souboj druhého týmu s prvním. Domácí se dostali do vedení díky vlastní brance Schwaaba a celý první poločas byli jasně lepší. Ajaxu patřil i úvod druhé půle, avšak komplikace přišla v 55. minutě, kdy byl po kung-fu kopu do hlavy Angeliña vyloučený Mazraoui. Druhá rána pro Ajax pak přišla v zápětí, když se po následné standardce hlavou prosadil kanonýr de Jong. Jenže domácí tato nepříjemná situace nezlomila, naopak. Hráči Ajaxu totiž dokázali vedení strhnout zpět na svou stranu a po gólech Tadiče a Nerese vyhráli 3:1! (18:46:30)

90+7
    90+6. David NERES - 3:1

90+6
    Ajax právě vstřelil branku!
    To je něco! Domácí se dostali k protiútoku a po krásné narážečce se ranou na zadní tyč prosadil DAVID NERES – 3:1!

90+6
    Domácí roh soupeře ustáli bez úhony a teď bude rozehrávat Onana.

90+6
    Dumfries vybojoval ještě jeden rohový kop pro hosty.

90+4
    Hostující kanonýr de Jong zkoušel znovu padnout ve vápně, opět se ale penalta nepíská.

90+3
    Onana hodně otálel s rozehrávkou a dostal žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Dumfries ve snaze získat balon zul koačku Tagliaficovi a je pískáno. Míč pro domácí.

90+1
    V půlícím kruhu byl faulovaný Blind, domácí samozřejmě nebudou s rozehrávkou pospíchat.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhých šest minut!

90
    Hned dva hráči PSV padli v pokutovém území, pokutový kop se ale nepíská.

89
    Teď měli jít hosté do rychlého brejku dva na nikoho, jenže pomezní asistent Erwin Zeinstra fatáně zaváhal a odmával ofsajd!

87
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Jorrit Hendrix, přichází Cody Mathès Gakpo.

87
    Angeliño poslal do vápna centr na Luuka de Jonga, ten ale zamířil hlavou mimo.

86
    Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Donny van de Beek, přichází Lisandro Magallán.

85
    Rosario ve středu pole faulem zastavil Nerese a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

84
    Angeliño poslal kolmý pas na Jorrita Hendrixe, jenže přihrávka byla moc slabá a hostující středopolař ve vápně fauloval.

83
    Až nyní se hosté dostali k obléhání brány soupeře. Jenže stále tomu něco chybí a gólman André Onana zasahovat nemusel.