Parma – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Fiorentina – Turín 1:1 (kon.) | Frosinone – Spal 0:1 (kon.)
AS Řím – Neapol 1:4 (kon.) | Bologna – Sassuolo 2:1 (kon.) | Inter – Lazio 0:1 (kon.)
Bologna FC
2:1 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 31.03.2019, 18:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 29. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:00:32)

Sassuolo dnes na hřišti soupeře předvedlo svou herní mizérii v plné nahotě. Hosté nebyli schopni 90 minut téměř ničeho, nebýt povedené akce v úvodu zápasu, kdy i vstřelili gól, který ale neplatil. Naproti tomu Boloňa se po hodině hry přece jen více dostávala do hry, získávala převahu, čehož důsledkem byla vybojovaná penalta, jíž v 68. minutě proměnil Pulgar. Sassuolo dokázalo srovnat v první nastavené minutě a vypadalo to, že se dnes budou body dělit. Nicméně střídající Destro rozhodl v šesté nastavené minutě o třetí výhře Boloně v řadě!

90+9

90+8
    Žlutou kartu dostává Mattia Destro (Bologna FC) za svlečený dres při oslavě gólu.
    90+6. Mattia DESTRO - 2:1

90+6
    Bologna právě vstřelila branku!
    Neskutečný závěr! Hosté v nastaveném čase vyrovnali, ale domácí získali ještě roh, ten z pravé strany rozehrál Riccardo Orsolini a MATTIA DESTRO hlavou poslal míč do branky.

90+5
    Stále se hraje, i v páté minutě nastaveného času, domácí mají autové vhazování z levé strany, na polovině Sassuola.

90+2
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Mattia Destro.
    90+1. Jeremie BOGA - 1:1

90+1
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Rychlá akce hostů končí gólem! JEREMIE BOGA prostřelil z levé strany Skorupskiho a byť ještě gól nejdříve sudí neuznal, po diskuzi s VAR gól zase uznal.

90
    Łukasz Skorupski (Bologna) si stahuje míč, po centru soupeře z pravé strany.

88
    Hosté kombinují u půlící čáry, po pravé straně se dostávají blíže k šestnáctce soupeře.

86
    Žlutou kartu dostává Mehdi Bourabia (US Sassuolo Calcio).

84
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Blerim Džemaili, přichází Godfred Donsah.

84
    Další roh rozehráli hosté z levé strany, ani tentokrát ale Łukasz Skorupski (Bologna) zasahovat vůbec nemusel.

83
    Rohový kop pro Sassuolo, hosté rozehrávají z pravé strany, domácí se ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu.

82
    Akce hostů ale končí útočným faulem, takže ani tentokrát z toho gól nebude.

81
    Volný kop pro Sassuolo, z levé strany, na polovině soupeře.

80
    Rogério (Sassuolo) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

Martin Dvořák

Branky: 68. Pulgar (pen.), 90+6. Destro (Orsolini) – 90+1. Boga

Karty:   22. Helander (BLG), 90+8. Destro (BLG) – 29. Demiral (SAS), 61. Sensi (SAS), 86. Bourabia (SAS)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 16:14.
    Bologna FC: Skorupski – M'Baye, Danilo, Helander, Dijks – Džemaili (84. Donsah), A. Poli (67. Pulgar), R. Soriano (90+2. Destro) – Orsolini, Palacio, N. Sansone.
    Náhradníci: A. Da Costa – Krejčí, Edera, Pulgar, Calabresi, Destro, Donsah, Á. Nagy, G. González, Paz, Svanberg, Falcinelli.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Demiral, Marlon (46. Lirola), G. M. Ferrari, Rogério – Sensi, Magnanelli (71. Locatelli), Bourabia – D. Berardi, Babacar, Di Francesco (63. Boga).
    Náhradníci: Pegolo – Locatelli, Peluso, Matri, Scamacca, Djuričić, Odgaard, Lemos, Boga, Lirola, Duncan, Magnani.

Rozhodčí: Guida – Manganelli, De Meo