Parma – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Fiorentina – Turín 1:1 (kon.) | Frosinone – Spal 0:1 (kon.)
AS Řím – Neapol 1:4 (kon.) | Bologna – Sassuolo 2:1 (kon.) | Inter – Lazio 0:1 (kon.)
AS Řím
1:4 (1:1)
SSC Neapol
Neděle 31.03.2019, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 29. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:55:59)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:14.

Je konec! AS Řím nezvládlo domácí duel a s Neapolí prohrálo vysoko 1:4. Do dnešní duelu vlétla mnohem lépe hostující Neapol, kterou hned v úvodu poslal do vedení prudkou střelou Arkadiusz Milik! Poté tempo hry hodně opadlo a k vidění bylo moře nepřesností. Až v samotném závěru prvního poločasu zvýšilo domácí AS aktivitu a po faulu na Patrika Schicka zahrávali domácí penaltu. K té se postavil Diego Perotti a s přehledem vyrovnal. Po změně stran už ale kralovali hosté. V 50. minutě vrátil Neapoli vedení Mertens a o dalších šest minut později udeřil po rychlém protiútoku Verdi. Deset minut před koncem se ještě prosadil střídající Ounas.

90+2

90+2
    Francesco Totti na tribuně nevypadá zrovna spokojený. Vypadá to, že AS to v letošní sezóně bude mít s postupem do Ligy mistrů nesmírně náročné.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Cengiz Ünder v samotném závěru utkání prošel s míčem na hranici velkého vápna, jenže jeho zpětnou pobídku vypíchl špičkou kopačky Koulibaly.

89
    Cengiz Ünder dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal zpětnou pobídku na hranici velkého vápna, jenže Edin Džeko levačkou zakončil nad břevno.

88
    Cengiz Ünder dostal dobrou přihrávku na hranici pokutového území, kde si balón přehodil na levačku, jenže jeho následný oblouček skončil v rukavicích brankáře.

87
    Koulibaly prošel s míčem na polovinu hrací plochy, ale netroufl si na průnikovou přihrávku. Hráči AS Řím už rozehrávku Neapole ani nenapadají.

86
    Robin Olsen se musel zapojit do rozehrávky domácího mužstva. Nákop švédského brankáře přiletěl na polovinu hřiště, kde zasáhl pozorný obránce.

85
    Maksimovič už je zpátky na nohou a ihned se zapojil do rozehrávky hostujícího mužstva. Jeho nákop na levou stranu skončil u hráčů AS Řím.

84
    Nikola Maksimović byl v pokutovém území před vlastní brankou dojet Zaniolem a může být rád, že si nepřivodil zranění.

83
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Cengiz Ünder.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Justin Kluivert.
    82. Amin YOUNES - 1:4

82
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tak tohle už je pro domácí celek debakl! Po rohovém kopu se míč vrátil do pokutového území, kde střílel AMIN YOUNES, jehož první ránu Olsen vyrazil, ale s následnou dorážkou si už poradit nedokázal!

81
    Neapol se usadila na polovině domácího AS Řím a kombinuje s míčem na kopačkách. Domácím fanouškům se výkon jejich oblíbenců vůbec nelíbí.

80
    Amin Younes prošel z levé strany do pokutového území, kde se dokonce zbavil Kolarova, jenže už nedostal prostor k zakončení.

79
    Aleksandar Kolarov na levé straně předskočil jednoho z hráčů Neapole, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.

Tomáš Kubečka

Branky: 45+4. Perotti (pen.) – 3. Milik (D. Mertens), 50. D. Mertens (Callejón), 56. Verdi (Ruiz), 82. Younes

Karty:   14. Schick (ASR), 38. Manolas (ASR), 67. Kolarov (ASR) – 18. Nikola Maksimović (NEA), 44. Milik (NEA)

AS Řím: Olsen – Santon, Manolas, Fazio, Kolarov – N´Zonzi, De Rossi (83. Kluivert) – Schick (64. Zaniolo), Cristante, Perotti (83. Ünder) – Džeko.
    Náhradníci: Fuzato, Mirante – Ćorić, Juan Jesus, Karsdorp, Kluivert, Marcano, Riccardi, Ünder, Zaniolo.

SSC Neapol: Meret – Hysaj (69. Malcuit), Nikola Maksimović, Koulibaly, Rui – Callejón, Allan, Ruiz – Verdi (75. Younes), Milik, D. Mertens (59. Ounas).
    Náhradníci: Karnezis, D'Andrea – Malcuit, Luperto, Younes, Ounas, Gaetano.

Rozhodčí: Calvarese – Longo, Galetto