Vítkovice – HC Plzeň 6:0 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 5:4 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
HC Plzeň 1929
Neděle 31.03.2019, 09:00 • Ostravar aréna • Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

Mládežnické mistrovství České republiky se po roce vrátilo do Ostravy, toto mistrovství se letos koná po desáté. Zápasy se odehrají v Ostravar aréně a vedlejší Multifunkční hale. O titul budou bojovat kategorie dorostu a starších žáků.

Dnes jsou na programu poslední zápasy, sledujte je s námi.

Turnaj starších žáků se odehraje klasickým způsobem každý s každým. O medaile bude bojovat šest nejlepších celků republiky.

Výsledky včerejších zápasů:
    HC Kometa Brno – HC Sparta Praha 5:6
    HC Plzeň 1929 – BK Mladá Boleslav 1:6
    HC Litvínov – HC Vítkovice Ridera 6:4

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Antoníček) – Lazár, Falhar, Pavič, Kočí, Mann, Bialy (A), Fibigr, Kršík, Chaloupka – Grulich, Glas, Štiak (C), Matějka, Handl, Kalandra, Hanák, Krčmářský, Milata, Pavelec, Moravec

HC Plzeň 1929: Hnízdil (Mečl) – M. Beer, Sochor, Lučan (A), Hromádka, E. Beer, Štulc – Hájek, Bílek, Hofrajtr, Hořejší (A), Mazanec (C), Komínek, Havlíček, Křemen, Kaiser, Jiříček, Melich

Rozhodčí: P. Sedlák – V. Kořistka, F. Návrat.

Rozhodčí jsou na ledě, utkání za chvíli začne.

00:01

00:05
    První vhazování pro Plzeň.

01:01
    Mazanec posílá puk za Smolkovu bránu.

01:33
    Smolka zalehl puk. Bude se vhazovat po jeho levici.

02:07
    Pavelce obrala o puk plzeňská obrana.

02:48
    Hnízdil schovává puk pod lapačku.

02:57
    Hned po vhazování vystřelil Bialy, Hnízdil střelu vyrazil a Hanák se z pravé strany snažil dorážet, plzeňský gólman si ale vše pohlídal a puk má v lapačce.

04:49
    Vítkovice neudržely útočné pásmo a musí se vracet.

05:44
    Než stihl Glas s pukem něco vymyslet, obral ho Mazanec.

07:02
    Střelu Kaisera z pravého kruhu Smolka chytá.

07:56
    Kalandra chtěl přihrávat před bránu,, tam se k puku dostal Komínek.

08:00
    Domácí v ofsajdu.

09:03
    Moravcovu střelu zblokoval Hájek.

09:23
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Krčmářský vystřelil na bránu, jeho střelu Hnízdil vyrazil, avšak na dorážku DAVIDA MORAVCE už nedosáhl. Asistence: Ondřej Krčmářský.

09:52
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Hromádka.

10:42
    Vítkovice kombinují v útočném pásmu.

11:04
    Vhazuje se po pravici Hnízdila.

11:36
    Plzni se podařilo vyhodit puk na druhou stranu hřiště a střídá.

11:52

12:24
    Mazanec s pukem projel z obranného až do útočného pásma, kde zakončil. Smolka střelu drží v lapačce.

13:39
    Hromádka zastavil Milatu na modré.

14:57
    Moravec nahazoval puk před bránu, tam ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

15:48
    Glas si objel Lučana, Hnízdil jeho střelecký pokus chytil.

16:43
    Střelu Bialeho vyráží Hnízdil betonem.

18:02
    Střela Hájka byla sražena mimo.

19:34
    Kočího zastavil ve středním pásmu Hořejší.

19:57
    Za sekání je vyloučen domácí Štiak.

20:00

Další třetina začne přibližně v 9:43.

Po vstřeleném gólu se Vítkovice držely u plzeňské brány. V závěru třetiny měla puk na holích více Plzeň, která se snažila vyrovnat, to se však hostům nepodařilo, ale na začátku druhé třetiny budou hrát přesilovou hru, ze které zatím uplynuly pouhé tři vteřiny.

20:01

20:24
    Vítkovice se osvobozují.

20:48
    Plzeň je opět v útočném pásmu, Hájek se snaží vybojovat kotouč u mantinelu.

21:15
    Hosté v ofsajdu.

21:55
    Hořejší vyslal z levé strany střelu, tu však zblokoval Kršík.

21:57

23:17
    Střelu Glase vyrazil Hnízdil těsně vedle brány.

24:00
    Hájkovu střelu Smolka vyráží.

24:34
    Další střelu Plzně vyslal Kaiser, Smolka ji vyrazil vyrážečkou.

24:39
    Zakázané uvolnění domácích.

26:54
    Vítkovice se teď delší dobu držely v útočném pásmu, nejvíce střel vyslal Pavelec, žádná z nich ale neskončila v bráně, teď se ke kotouči dostává Plzeň.

27:54
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

28:07
    Na druhé straně přerušuje hru Hnízdil, vhazování po jeho pravici.

29:42
    Pro puk do obranného pásma Vítkovic si jede Bialy, který následně přihrává Grulichovi, ten se vydává do útočného pásma.

29:58
    Fibigr posílal puk SAMUELU GRULICHOVI, který z mezikruží vypálil, puk se od tyče odrazil do brány. Asistence: Jakub Fibigr.

30:54
    Zakázané uvolnění Plzně.

31:54
    Mazanec udržel útočné pásmo, poté přihrál Havlíčkovi, který se pokusil vystřelit, střelu chytá Smolka.

33:05
    Grulich měl další šanci, ale trefil tyč, Hnízdil následně schoval puk do lapačky.

33:13
    Střela VOJTĚCHA MATĚJKY proletěla do brány nad levým ramenem Hnízdila. Asistence: Štěpán Kršík.

34:50
    Hostující Sochor vyloučen za podrážení.

35:25
    Plzeň vyhazuje puk ke Smolkovi.

36:05
    Plzeň se opět osvobozuje, teď měl navíc Kočí problém s tím, aby udržel kotouč, protože ho napadal Hořejší.

36:50

37:13
    Hostující gólman si nedokázal poradit se střelou DAVIDA PAVIČE, domácí tak vedou už 4:0. Asistence: Štěpán Kršík.

38:07
    Teď zazvonila tyč za zády Hnízdila, do brány se však kotouč nedostal.

38:50
    Střela Krčmářského jen těsně proletěla kolem plzeňské brány.

40:00

Další třetina začne přibližně v 10:24.

Vítkovice během druhé třetiny odskočily Plzni o tři góly, uvidíme, jak dopadne třetí třetina.

40:01

40:45
    Mazanec přihrával na Hořejšího, ten zakončil nepřesně.

41:23

42:45
    Vítkovice se dostávají do útočného pásma, Glas trefil boční síť branky.

43:23

43:31
    Plzeň byla na vhazování úspěšnější, poté puk poslala do středního pásma.

44:33
    Krčmářský se ve středním pásmu zmocnil puku, do střely se mu ale postavil Štulc, který následně zblokoval i střelu Handla.

44:40
    ONDŘEJ KRČMÁŘSKÝ se po předchozí nepovedené akci trefuje pod horní tyč Hnízdilovy brány. Asistence: Šimon Bialy.

46:22
    Smolka schovává do lapačky vysokou střelu Sochora.

46:31

46:42
    ONDŘEJ KRČMÁŘSKÝ ujel plzeňské obraně, před gólmanem začal dělat kličky, Hnízdil se už nedokázal přesunout. Bez asistence.

48:41
    Hostující Marek Beer vyloučen za hákování.

48:57
    Plzeň se osvobodila, dokonce se teď přes ni Vítkovice nemohou dostat ven z obranného pásma.

50:35
    Vítkovičtí těsně přestřelili bránu.

50:41

51:24
    Rychlou střelu od modré vyslal Krčmářský, přesná ale nebyla.

52:05
    Domácí Kršík vyloučen za napadení.

52:36
    Za hákování je vyloučen hostující Hořejší.

52:57
    Zakázané uvolnění plzně.

53:09
    Hostující Lučan vyloučen za hákování.

53:42
    Bialy musí pro puk do vlastního obranného pásma.