NY Rangers – Ottawa 1:4 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks vedou 3:1! Z pravého kruhu vystřelil pěkně k levé tyči RYAN GETZLAF. Pro kapitána domácích čtrnáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Carter Rowney.
    08:28 Derek RYAN - 2:1

08:28
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames v polovině deváté minuty snižují na 1:2! Pohlednou kombinaci zakončil před bránou bekhendem DEREK RYAN. Asistence: Johnny Gaudreau, Austin Czarnik.
    06:58 Max JONES - 2:0

06:58
    Ducks jdou do dvougólového vedení! Autorem gólu je MAX JONES, jenž obkroužil bránu a následně zleva překonal Ritticha. 2:0! Asistence: Carter Rowney, Derek Grant.
    05:01 Sam STEEL - 1:0

05:01
    Ducks na začátku šesté minuty otevírají skóre dnešního utkání! Ze středu útočného pásma vystřelil přesně bez přípravy SAM STEEL. Jeho pátá trefa v této sezoně, 1:0! Asistence: Rickard Rakell, Jakob Silfverberg.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 6. Steel (Rakell, Silfverberg), 7. Jones (Rowney, D. Grant), 25. Getzlaf (Rowney) – 9. D. Ryan (J. Gaudreau, Czarnik)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler (A), J. Megna, Welinski, Holzer – Rakell, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Getzlaf (C), Sprong – D. Shore, Henrique, Perry (A) – Jones, D. Grant, Rowney.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Fantenberg, R. Andersson, Välimäki, Mi. Stone, Kylington, Prout – J. Gaudreau, D. Ryan, Czarnik – Tkachuk (A), Backlund (A), Frolík (A) – Dubé, Jankowski, Neal – Mangiapane, Quine, Hathaway.

Rozhodčí: Wes McCauley, Garrett Rank – Darren Gibbs, Bryan Pancich

Diváci: 17 174