Anderlecht – Club Bruggy 2:3 (kon.)
RSC Anderlecht
2:3 (0:2)
Club Bruggy KV
Čtvrtek 04.04.2019, 20:30 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • O titul

Ode mne je to vše, děkuji, že jste četli online reportáž a z komentátorského postu se loučí Jiří Polášek. (22:36:18)

Tak a je konec. I přes tento drtivý tlak Anderlechtu, který po poločase předvedl zlepšení o 150% nakonec prohrává a všechny 3 body odváží Bruggy, které tak vstřelily 3 góly po Gentu už druhému týmu. Po poločase Anderlecht začal pořádně útočit, po pár minutách tlaku, který se stupňoval byl domácí celek odměněn gólem. Poté měl několik tutovek, které ale nevyužil a po 80. minutě slavil opět Club Bruggy, za který se trefil střídající hráč Groeneveld. 2 minuty poté ještě snížil a dal maličkou šanci domácím Trebel, Anderlecht už ale nic neudělal a prohrává.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 4:0. Rohy: 6:6.

90+3

90+3
    Domácí měli ve vápně ještě několik šancí a závěr zápasu je opravdu nervy drásající. Nyní už se ale Bruggy osvobodily a pravděpodobně zachránily 3 body.

90+2
    Najar jde na hřiště logicky posílit útok. Místo něj si jde sednout Obranivić, ketrý už má žlutou kartu.

90+1
    Nastavují se ještě 3 minuty nad standardní hrací dobu. Uvidíme ještě drama?
    90. Adrien TREBEL - 2:3

90
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADRIEN TREBEL, který domácím dává ještě naději. Po vyražené střele byl TREBEL připraven a nekompromisně hlavičkou poslal míč do sítě.

89
    Anderlecht se řítí k pásmu. Pokusí se ještě zabojovat alespoň o snížení náskoku? Zatím hráči kombinují.
    88. Arnaut GROENEVELD - 1:3

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ARNAUT GROENEVELD. Zklamání hráči Anderlechtu nemůžou stále uvěřit. Střídající Groeneveld jim asi definitivně odebral všechny body, když si prošel vápnem jako nůž máslem. A následně zakončil.

87
    Bruggy opět získaly míč a blíží se k vápnu. Že by možná šance na pojištění vedení? Uvidíme v nejbližších sekundách.

86
    Po opravu ale opravdu dlouhé době byly Bruggy v pokutovém území. Kolem Didillona proletěl centr, ale nikdo míč do branky nedorazil.

85
    Mbodji je dalším hráčem, který dnes bez žlutého trestu neodejde. Už je čtvrtým hráčem svého týmu.

84
    Následně se kopal kop i z druhé strany. Míč ale vápnem proskočil a naše ho domácí hráč až u rohu hřiště. Nyní už hrají hosté.

83
    Rohový kop, který nyní domácí vybojovali se mohl stát další velkou příležitostí pro srovnání. Jenže na něj byla hostující obrana připravena.

82
    Nyní přichází změna v ofenzívě, kdy jde útočnou řadu posílit Santini. Místo něj půjde sedět Gerkens.

81
    Deset minut zbývá domácím na vyrovnání, popřípadě ujmutí se vedení. Nyní zahrají přímý kop, ale z hodně velké vzdálenosti.