Dijon – Rennes 3:2 (kon.) | Lyon – Angers 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:1 (2:0)
Angers SCO
Pátek 19.04.2019, 20:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:5. (22:40:26)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Lyonu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Druhý poločas byl z hlediska atraktivity o poznání záživnější, dočkali jsme se totiž celé řady vyložených šancí, avšak dlouhou dobu jsme se žádné branky nedočkali. To se změnilo až v koncovce utkání, vlastní branku si totiž vstřelil domácí Tousart, který tak zadělal na pořádné drama. Angers se ještě v nastaveném času tlačilo za vyrovnáním, avšak defenzíva soupeře si hubené vedení ustrážila do konce.

90+4

90+3
    Nejspíš nedočkáme, neboť ve vzduchu dokázal zasáhnout domácí Dubois, který odvracel míč do bezpečnějšího prostoru. Do konce zápasu moc nezbývá.

90+2
    Jedna z posledních šancí pro hostující celek, který si vybojoval rohový kop z pravé strany. Dočkáme se vyrovnání?

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Moussa Dembélé.
    89. Lucas TOUSART - 2:1

89
    Angers právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku! Domácí brankář Lopes totiž nepředvedl vůbec jistou rozehrávku, na kterou kolega Denayer nedosáhl. Naopak se k míči dostal Kanga, jehož zpětnou přihrávku si srazil do vlastní sítě vracející se LUCAS TOUSART.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

87
    Nedovoleným zákrokem si pomohl další z domácích hráčů, tentokráte se jednalo o Marcela. Angers se rozhodlo rozehrát nakrátko, nic nebezpečného se ale neudálo.

86
    Nyní to domácí zkoušeli přes pravou stranu, konkrétněji se o to postaral obránce Tete, který se nedostal kolem protihráče, jenž navíc zasáhl čistým způsobem.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Lyon stále vede o dvě branky, avšak v posledních minutách úplně přestal hrát, což soupeř nepotrestal.

84
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Yassin Fekir, přichází Lucas Tousart.

83
    Lopes tak mohl v poklidu rozehrávat od své branky, přičemž to i v tomto případe zkoušel přízemní přihrávkou do strany. Domácí se pomalu a jistě dostávají vpřed.

82
    Depay se snažil narazit na Aouara, který tuto nabídku vůbec nepochopil. O malý moment později se z velké vzdálenosti napřahoval Tait, jenž mířil nad branku.

81
    Fulgini si zasekl míč na pravou nohu, avšak následný centr se nepovedl. Další pokus tentokráte směřoval na volného Kangu, který s hlavičkou o zem neuspěl.

80
    Na vzdušnou nabídku si dokázal naskočit hostující Pavlović, který pořádně protáhl brankáře Lopese, jenž má v posledních vteřinách konečně trochu práce.

76
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Bertrand Traoré.
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Farid El Mellali.