Atalanta BC – Janov 2:1 (kon.) | Cagliari – Lazio 1:2 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 0:1 (kon.)
konec
Cagliari Calcio
1:2 (0:1)
S. S. Lazio
Sobota 11.05.2019, 18:00 • Sardegna Arena • Italská Serie A • 36. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Držení míče: 47 % : 53 %.
  Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:13. (19:58:57)
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lazia, které svého soupeře porazilo poměrem 2:1. Na první branku tohoto zápasu jsme čekali něco málo kolem půl hodiny hry, to se totiž prosadil hostující Marušić. Římané vstoupili dobře i do druhého poločasu, o druhou branku se tentokráte postaral Correa, který tak trochu uklidnil svůj celek. Následně si Cagliari vytvořilo územní převahu, díky které se dostalo ke kontaktní brance, avšak k vyrovnání nakonec nedošlo.
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+4
  Žlutou kartu dostává Fabrizio Cacciatore (Cagliari Calcio).
  Žlutou kartu dostává Luiz Felipe (S. S. Lazio).
   
  90+4
  Lazio je najednou pod velkým tlakem, do konce zápasu zbývá málo času. Cagliari vycítilo šanci na vyrovnání...
   
  90+2
  Immobile táhl akci svého celku, u pokutového území ještě spolupracoval s Caicedem, přičemž se jednal o ofsajdové postavení.
  90+1. Leonardo PAVOLETTI - 1:2
   
  90+1
  Cagliari právě vstřelilo branku!
  Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku! Castro tak dlouho tahal míč na pravou nohu, až se mu v pokutovém území podařilo najít hlavu LEONARDA PAVOLETTIHO, který velice přesným zakončením zamířil k zadní tyči, což bylo pro brankáře Prota až příliš přesné.
   
  90
  Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.
   
  88
  Caicedo se ještě pokoušel zachytit míč na hrací ploše, což se mu nakonec nepodařilo. Soupeř tak okamžitě vhazoval od levé autové čáry.
   
  86
  Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Cagliari Calcio).
   
  85
  Před malým momentem se k ráně z velké vzdálenosti dostal hostující záložník Parolo, jehož střelecký pokus zaplul kousek vedle zadní tyče.
   
  84
  Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Ciro Immobile.
   
  83
  Na malý moment se k balónu dostal hostující Parolo, který se s ním daleko nedostal. Nápor domácích stoupá, Proto tak musí být v permanenci.
   
  82
  Deiola se celkem snadným způsobem prokousal až na útočnou polovinu, kde ještě kombinoval s Barellou. Mezitím se hosté stáhli ke své šestnáctce.
   
  81
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale nepředbíhejme, domácí totiž zakládají protiakci.
   
  80
  Proto vyhnal své spoluhráče dál od pokutového území. Následně posílal svůj odkop k pravé autové čáře, kde se Felipemu podařilo vybojovat aut.
   
  79
  Cagliari je i nadále o něco aktivnějším celkem, avšak stále to ke kontaktní brance nevede. Pellegrini poslal svůj další centr pouze do rukavic brankáře.

  David Suchý

  Branky: 90+1. Pavoletti (L. Castro) – 31. Alberto (Marušić), 53. Correa (Alberto)

  Karty:   86. Barella (CAG), 90+4. Cacciatore (CAG) – 14. Radu (LAZ), 24. Badelj (LAZ), 64. Proto (LAZ), 90+4. Luiz Felipe (LAZ)


  Držení míče: 47 % : 53 %.
  Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:13.
  Cagliari Calcio: Cragno – Cacciatore, Romagna, Klavan, Luca Pellegrini – Deiola, Cigarini (57. Cerri), Padoin (57. Bradarić) – Barella – Pavoletti, Pedro (78. L. Castro).
  Náhradníci: Rafael, Aresti – Birsa, Srna, Despodov, Bradarić, Cerri, Ch. Oliva, L. Castro, Pisacane, Lykogiannis, Théréau.

  S. S. Lazio: Proto – Luiz Felipe, Acerbi, Radu (74. Bastos) – Marušić, Parolo, Badelj (62. Cataldi), Alberto (84. Immobile), Lulić – Correa, F. Caicedo.
  Náhradníci: Durmisi, Cataldi, Neto, Jordao, Immobile, Rômulo, Lucas Leiva, Bastos, Wallace.

  Rozhodčí: Fabbri – Costanzo, Cecconi