Táborsko – Pardubice 3:3 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Prostějov 0:0 (kon.)
Hr. Králové – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
3:3 (2:3)
FK Pardubice
Neděle 12.05.2019, 15:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 28. kolo

Pardubice si nakonec nedokázaly uhlídat své nadějné tří brankové vedení. Táborsko nakonec ve druhém poločase dokázalo vyrovnat a dokonce bylo lepším týmem. Nicméně k obrat v zápase se již nedostali a Pardubice mohou být rády alespoň za bod! (16:59:53)

90+4

88
    Táborsko je ke konci zápasu lepším celkem a po střele mimo branku stále zůstává remízový stav zápasu.

84
    Faul na straně domácího celku a jejich soupeř se zhostí rozehrávky z vlastní poloviny hřiště.

83
    Samozřejmě domácí se budou pokoušet ještě dát branku a zcela tak otočit tento duel, který se pro ně v úvodních dvaceti minutách hry nevyvíjel vůbec dobře.

80
    Blíží se nám doba utkání, kdy ani jeden soupeř už nebude příliš riskovat a útočit ze zajištěné obrany.

79
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Christian Frýdek.

78
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, kde probíhá série vhazování.

77
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Emil Tischler.

75
    Pardubice se nyní budou hodně strachovat alespoň o bodový zisk z tohoto zápasu. Nebo se vzepřou osudu a dokáží se dostat do dalšího vedení?

73
    K dispozici měli další standardní situaci ze střední vzdálenosti, ale tu nevyužívají k obratu zápasu.

72
    Čeká nás hodně zajímavý závěr zápasu. Táborsko bude mít nyní psychickou výhodu na své straně.

70
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkávají vyrovnání a dvacet minut před koncem zápasu začínáme od začátku. Autorem vyrovnávací branky je Zbyněk Musiol.

67
    Po delší době se do útoku dostali i hosté, ale jak rychle začal, tak i rychle skončil.

64
    Táborsko po zahrání standardní situace nijak výrazně neohrozilo brankáře Letáčka.

63
    Za tento faul je také Tomáš Solil odměněn žlutou kartou, která je druhá v dnešním zápase.

63
    Pardubice se dopouští faulu a to poměrně blízko hranice pokutového území. Velká příležitost pro soupeře.

60
    Hodina hry je za námi a domácí tým stále prohrává o jeden jediný zásah. Nicméně jejich snaha nepolevuje a zatím mají navrch ve druhé části hry.

58
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Pavel Pilík.

Adam Dořák

Branky: 27. Ad. Čermák, 32. Hasil, 70. Musiol – 2. A. Fousek, 9. Petráň, 22. Šejvl

Karty:   57. Lee (PCE), 63. Solil (PCE)

FC SILON Táborsko: Šiman – Navrátil (C), Hasil, M. Kučera, Valenta – Musiol, Pfeifer (58. P. Pilík), Březina, Šandera – Ad. Čermák, Kopřiva (79. Ch. Frýdek).
    Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, P. Pilík, Vandas, Berešík, Ch. Frýdek.

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Toml, Piroch, T. Čelůstka – Šejvl (46. Mužík), Solil – Lee (58. P. Černý), Jeřábek (C), A. Fousek – Petráň (77. Tischler).
    Náhradníci: Šmíd – Zukal, Tischler, P. Černý, Mužík, Sokol, Huf.

Rozhodčí: K. Hrubeš – Z. Dobrovolný, J. Váňa