Feirense – Aves 2:1 (kon.) | Marítimo – Boavista 0:1 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 1:3 (kon.)
Benfica – Santa Clara 4:1 (kon.) | Porto – Sporting 2:1 (kon.)
CD Feirense
2:1 (0:1)
CD Aves
Sobota 18.05.2019, 16:30Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit. (18:23:39)

V posledních minutách se hosté z Aves do větší příležitosti nedostali, což znamená jediné – Feirense dokázalo utkání vyhrát a to i přes to, že muselo otáčet z 0:1. Ve druhém poločase se prosadil hlavou Edinho, stejným způsobem pak domácí poslal do vedení João Silva a skóre 2:1 již vydrželo až do samotného konce.

90+3

90
    Sudí nastavuje tři minuty.

89
    Feirense se s hubeným vedením nestáhlo na vlastní půlku, ba naopak, domácí si tvoří v posledních minutách více šancí, než jejich soupeř.

86
    Tudy cesta nevede. Domácí mají aktuálně hru zcela pod kontrolou.

83
    Diego Galo vidí za zákrok na Babanca žlutou kartu.

78
    Avizované střídání se nyní uskutečnilo. Brankář Ferreira přenechal své místo kolegovi, bránu Aves nyní bude strážit Fábio.
    77. João SILVA - 2:1

77
    Feirense právě vstřelilo branku!
    A máme tu třetí branku, která padla po centru do vápna a úspěšné hlavičce. Vitor Bruno zahrával rohový kop a nejvýše ze všech na něj vyskočil JOAO SILVA.

76
    Andersona na hřišti nahradí Crivellaro. Feirense tak již nemá k dispozici žádné střídání.

74
    Edson Farias (FEI) nehezky zajel do pronikajícího Miguela Tavarese a inkasuje žlutou kartu.

71
    Jorge Fellipe útočil na svůj druhý zásah v utkání, minul však bránu.

68
    Další slibná příležitost z přímého kopu. Nicméně Ferreira stále drží skóre vyrovnané.

66
    Celek z Aves usiluje o návrat do vedení, Feirense však v tuto chvíli skvěle brání.
    62. EDINHO - 1:1

62
    Je vyrovnáno. Kapitán Babanco našel svým centrem hlavu EDINHA a portugalský fotbalista nasměroval míč do brány.