Feirense – Aves 2:1 (kon.) | Marítimo – Boavista 0:1 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 1:3 (kon.)
Benfica – Santa Clara 4:1 (kon.) | Porto – Sporting 2:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:3 (0:0)
Rio Ave FC
Sobota 18.05.2019, 16:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:05:19)

Máme za sebou utkání mezi Setúbalem a Rio Ave, ve kterém hosté potvrdili roli favorita a zvítězili na půdě soupeře 3:1. Po nudném bezbrankovém prvním poločase hosty poslal do vedení v 50. minutě Bruno Moreira, jenže hned za tři minuty dokázal srovnat Vasco Fernandes. Rozhodnutí přišlo až v nastaveném čase, kdy se nejprve podruhé v zápase prosadil Bruno Moreira a na něho o dvě minuty později navázal střídající Said Ahmed Said. Rio Ave se díky tomuto vítězství posunulo na sedmou příčku, o kterou ho může připravit už jen Santa Clara, hrající na půdě mistrovské Benficy. Setúbal skončí v lize na třináctém místě, neboť čtrnácté Aves rovněž nezvládlo svůj zápas.

90+4
    90+3. Said Ahmed Said - 1:3

90+3
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Opaření domácí fotbalisté inkasují druhý gól během dvou minut! Hrdina zápasu Moreira obral o balón Sílvia, následně předal SAIDOVI AHMEDOVI SAIDOVI, který udělal kličku Jorgemu a střelou k levé tyči překonal i brankáře!
    90+1. Bruno MOREIRA - 1:2

90+1
    Rio Ave v nastavení nejspíše rozhoduje o svém vítězství! BRUNO MOREIRA obdržel do vápna skvělý centr a nadvakrát hlavou dokázal překonat brankáře Vítora!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Said Ahmed Said znovu ukázal rychlost, když přesprintoval Sílvia. Kolegu ovšem dobře zastoupil Mano, přes toho už se útočící hráč nedostal.

88
    Afonso Figueiredo se po úspěšném odebrání balónu pokusil založit rychlý brejk, nákopu však dal až příliš velkou razanci.

87
    Pěkný centr, z něhož ovšem vítězná branka nepadne, Jorgeho totiž přehlavičkoval Semedo.

86
    Frédéric Mendy v těžké pozici u lajny skvěle zabojoval a pro Setúbal vybojoval rohový kop.

85
    Neklepší střelec domácího celku v sezóně, Jhonder Cádiz, se rozhodl vzít zodpovědnost na sebe a vypálit z dvaceti metrů. Jeho rána nebyla špatná, do brány se ale nevešla.

84
    Bruno Moreira je po brance rovněž poměrně nevýrazný, nyní na sebe upozornil, avšak ne v příliš kladném světle, nedokázal zpracovat přihrávku od Carlose.

83
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Rúben Micael, přichází André Sousa.

82
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Nuno Santos, přichází Carlos.

81
    Má slova chtěl vyvrátit čerstvý Said Ahmed Said, toho ovšem zastavil poslední bránící hráč, Sílvio.

80
    Rozběhla se poslední desetiminutovka dnešního zápasu, který směřuje k remíze. Ani jeden z týmů nevypadá, že by chtěl vítězství strhnout na svoji stranu.