B. Bystrica – Lipany 3:0 (kon.) | Dubnica – Prešov 2:1 (kon.) | Petržalka – Skalica 2:2 (kon.)
Bardejov – Poprad 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Lok. Košice 5:1 (kon.) | Pohronie – KFC Komárno 4:1 (kon.)
Inter Bratislava – Šamorín 3:2 (kon.)
Partizán Bardejov
0:1 (0:0)
FK Poprad
sk Sobota 18.05.2019, 17:00 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 29. kolo

Popradu sa podarilo v druhom polčase skórovať a odnáša si tak z Bardejova veľmi dôležité tri body. Rovnako tri body si dnes pripisuje aj Pohronie a tak sa o všetkom rozhodne až v poslednom kole. (18:54:24)

90

90
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Holiš.

86
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Gallovič.

82
    Poprad dal gól!
    Hostia dávajú gól v 82. minúte zásluhou ENZA MAURA AREVALA ACOSTU a tak idú do vedenia na pôde Bardejova! Pre Poprad je toto veľmi dôležitý gól, ktorý im ešte dáva nádej na prvé miesto v tabuľke.

65
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Micherda, prichádza Belunek.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase Bardejov remizuje s Popradom 0:0. V súboji nadiaľku vyhráva Pohronie po prvom polčase 4:1 nad Komárnom a tak musí Poprad zabrať v druhom polčase.

45
    Prvý polčas sa skončil.

39
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Kukoľ, prichádza Streňo.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Rocheu, Bartek, Kica (C), Človečko, Korijkov, Stachura, Keresteš, Milunović, Horodník, Micherda

Náhradníci: Belunek, Grohoľ, Lipták, Gmitter, Majerník

FK Poprad: Knurovský – Maťaš, Luberda, Horváth, Zekucia, Pajer, Zošák (C), Šesták, Jančo, Kukoľ, Acosta

Náhradníci: Malec – Gallovič, Maslo, Holiš, Streňo, Palša, Grešák

Rozhodca: Dušan Sedlák – Peter Jenčura, Martin Špivák – Patrik Kmec

Dnes je na programe predposledné 29. kolo II. ligy a ešte stále nie je o všetkom v tejto súťaži rozhodnuté. Treba rozlúštiť tri posledné otázky: kto postúpi priamo do Fortuna ligy, kto pôjde do baráže a kto poputuje o súťaž nižšie.

V tomto stretnutí na seba narazia Bardejov a Poprad. Domáci celok si zabezpečil účasť v II. lige aj pre ďalšiu sezónu v minulom kole a tak mu už o nič nejde. Hosťujúci Poprad je však naopak ešte stále v hre o prvé miesto a tento súboj nadiaľku zvedie s Pohroním. Hostia teda musia hrať v tomto zápase naplno a nič iné ako tri body neberú. Podarí sa im to napokon? Zo stretnutia vám ponúkame zmeny stavu!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..