Jihlava – Slavia 2:4 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Zlín – Příbram 6:0 (kon.)
Dukla Praha – Karviná 4:3 (kon.)
FK Teplice
1:3 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 20.05.2019, 12:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Juniorská liga – O umístění • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozonost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (13:57:15)

Máme za sebou utkání osmého kola juniorské nadstavbové části o umístění, v němž mladíci Českých Budejovic zvítězili na hřišti Teplic 3:1. O první branku hostů se v 11. minutě postaral kapitán Lukáš Pouček. o čtvrt hodiny později zvýšil na rozdíl dvou branek Martin Lindák. Teplice v druhé půli přidali na aktivitě a vásledkem byl kontaktní gól Matěje Šmalcla. Vyrovnání ovšem nepřišlo, naopak Jihočeši definitivně rozhodli o svém vítězství v 85. minutě, kdy se prosadil Mikuláš Jáša. České Budějovice se díky tomuto vítězství posunují na třetí místo, Teplice zůstávají na příčce šesté.

90+2

90+1
    Útočný faul Teplic ukončil poslední snahu domácího celku alespoň na zkorigování stavu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

89
    Z levé strany ještě přiletěl jeden centr z kopačky domácího hráček, který si ale bez problémů stáhl pro sebe Luksch.

88
    Utkání se prakticky už jen dohrává, o vítězi zápasu už je definitivně rozhodnuto.

87
    Jeden z hostujících hráčů se odhodlal ke střele z větší vzdálenosti a mířil parádně! Jeho ráně vystavilo stopku k cestě do branky břevno.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Lindák, přichází Moses Kalu.
    85. Mikuláš JÁŠA - 1:3

85
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Těžkou přihrávku z pravé strany si zpracoval MIKULÁŠ JÁŠA, jenž dělovkou pod břevno propálil bezmocného Košťála!

83
    Dlouhý nákop na pravou stranu, jenže tam žádný z budějovických hráčů nebyl, domácí tak mohou podniknout další útok ve snaze vyrovnat.

82
    Čas Teplic na vyrovnání se pomalu, ale jistě krátí. V posledních minutách je znát narůstající nervozita na kopačkách domácích, hossté se díky tomu více zapojují do hry.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Vepřovský, přichází Radek Jelínek.

81
    Kolárik u lajny až příliš louho otálel s rozehrávkou, čehož využil Matoušek, který pro svůj celek vybojoval autové vhazování.

80
    Ovšem na druhé straně se po dlouhém odkopu dostal do samostatného úniku Kolárik, střela mu ale vůbec nesedla.

79
    Hosté ukazují, že rozhodně neplánují zbytek zápasu jen odbránit a momentálně jsou to oni, kdo dobývají bránu soupeře.

78
    Domácí obrana si teď zahrávala s ohněm, stopeři však situaci s výpomocí beků zvládli bez úhony.