Bouzková – Andreescuová 1:2 (kon.) | Muchová – Kontaveitová 2:1 (kon.)
Ósakaová – Schmiedlová 2:1 (kon.) | Rybakinová – Siniaková 0:2 (kon.)
Anett Kontaveitová
Anett Kontaveitová (17)
1
6 2 2
Úterý 28.05.2019, 12:52 • Kurt č. 7, Paříž (FRA) • French Open - ženy - Roland Garros (antuka) • 1. kolo
    3:6, 6:2, 6:2 - Karolína Muchová vítězí!

6:2
    Je hotovo! Anett Kontaveitová dělá další chybu na síti a česká mladice si připisuje senzační skalp nasazené Estonky!

40-15
    Tři mečboly pro Karolínu Muchovou!

5:2
    ...a po třetí chybě soupeřky na returnu v řadě jej hned proměňuje! Česká hráčka tak vede 5:2 a je velmi blízko senzačnímu postupu do třetího kola druhého grandslamového turnaje sezony.

4:2
    Karolína Muchová prolamuje servis soupeřky a dostává se do výhody ve třetím setu! Anett Kontaveitová vypadala při svém servisu hodně nervózně a ukončila jej další technickou chybou.

3:2
    Karolína Muchová čtvrtým esem v zápase ukončuje pátý gem rozhodující sady a ujímá se vedení 3:2. Obě hráčky už si teď jistě uvědomují, že může rozhodnout každá malá chybička, protože sledujeme nesmírně vyrovnanou bitvu.
    1:1; 2:2 - Karolína Muchová

2:2
    Češka šla na síť a risk se vyplatil! Karolína Muchová vítěznou smečí prolamuje servis Anett Kontaveitové a vyrovnává v rozhodující sadě na 2:2! Tohle ještě bude pořádné drama...

1:2
    Česká hráčka si vybrala první dvojchybu v utkání hodně nevhod a ztrácí svůj servis. Aktuálně tak prohrává 1:2, a pokud se chce podívat do druhého kola, ještě bude muset prorazit podání nasazené sedmnáctky turnaje.

1:1
    Tak tohle je velká škoda! Muchová měla hned na úvod třetí sady tři brejkboly, ale poté se prakticky sama vyházela a Anett Kontaveitová tak svůj první servis nakonec rovněž uhrála.

1:0
    Karolína Muchová zakončuje první gem symbolicky svým třetím esem v utkání a zahajuje rozhodující set výtečně! Ujímá se vedení 1:0.
    1:1; 6:2 - Karolína Muchová

6:2
    Teď už to vyšlo! Karolína zakončuje osmý gem parádním forhendem z bekhendové strany po lajně, prolamuje servis nasazené Estonky a vyrovnává na 1:1! Že by se rodila česká senzace na úkor nasazené sedmnáctky Anett Kontaveitové? Držte palce s námi!

5:2
    Kontaveitová posílá svůj return do autu a Karolína Muchová konečně uhrává svůj servis! Tím pádem se ujímá vedení 5:2 a je na velmi dobré cestě k tomu, aby zápas dovedla do rozhodující třetí sady proti nasazené soupeřce!
    0:1; 4:2 - Karolína Muchová

4:2
    Tak trochu se opakuje scénář z první sady, kdy zápas začal uhranými servisy, ale poté následovala série brejků. Nyní se situace opakuje, ale navrch má tentokrát Karolína a ujímá se vedení 4:2!

3:2
    To je škoda! Karolína Muchová posílá forhend do zámezí a hned ztrácí své podání, které v minulém gemu tak pracně získala. Obě hráčky tak ve druhé sadě ztratily po jednom servisu.

3:1
    Muchová zakončuje krásnou výměnu povedeným útokem na síť, využívá svůj brejkbol a konečně ve druhém setu prolamuje servis soupeřky. Při posledním fiftýnu ale měla i štěstí.
    0:1; 2:1 - Karolína Muchová

2:1
    Karolína Muchová si nakonec s problémy opět uhájila svůj servis a ujímá se vedení 2:1. Při poslední výměně si zase pomohla dobrým prvním podáním, šla do útoku a hned druhým úderem výměnu ukončila.

1:1
    Také Anett Kontaveitová si udržela první podání ve druhém setu. Podařilo se jí to dokonce čistou hrou a stav je vyrovnaný 1:1.

1:0
    Kontaveitová returnovala jen do autu a Karolína Muchová celkem bez problémů uhájila první gem druhého setu.
    0:1; 3:6 - Anett Kontaveitová

3:6
    První set je u konce a získává jej favorizovaná Estonka Anett Kontaveitová. Nasazená hráčka byla v prvním setu přece jen lepší a vede zaslouženě, obě hráčky ale mají velké problémy na servisu a viděli jsme jedenáct brejkbolů za jeden set! Bohužel hned devět jich bylo proti podání Češky...

3:5
    Anett Kontaveitová získává další brejk, tentokrát dokonce čistou hrou! Nutno podotknout, až se na něj ani příliš nenadřela a Karolína Muchová jej věnovala nevynucenými chybami.

3:4
    Anett Kontaveitová se dopouští v klíčovém okamžiku první dvojchyby v utkání a Karolína prolamuje její servis. Viděli jsme tedy čtvrtý brejk v řadě a stav je 3:4 pro Češku.

2:4
    Anett Kontaveitová otočila výsledek ze stavu 0:40 a opět prolamuje podání své soupeřky. Aktuálně tak vede 4:2 v prvním setu.

2:3
    Kontaveitová posílá míček do sítě ze svého forhendu a ztrácí své podání. Muchové se tedy podařil hned rebreak a půjde podávat na srovnání stavu.

1:3
    Anett Kontaveitová posílá míček mimo dosah Muchové a získává první brejk dnešního utkání. Ujímá se tak vedení 3:1 v prvním setu.
    0:0; 1:2 - Anett Kontaveitová

1:2
    Anett Kontaveitová si pomohla výborným prvním servisem, který Muchová vrátila, ale Estonka byla ve výhodě a na síti trochu se štěstím výměnu i třetí gem ukončila. Obě hráčky si drží své servisy.

1:1
    Muchová se nakonec vyhrabala ze dvou brejkbolů a uhájila svůj první servis v utkání. Úder Kontaveitové se odrazil podruhé v utkání smolně od pásky do autu.
    0:0; 0:1 - Anett Kontaveitová

0:1
    Anett Kontaveitová si přes shodu přece jen udržela první gem a ujímá se vedení 1:0. Poslední míček získala forhendem do protipohybu Češky.