Vltavín – Štěchovice 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Živanice 0:2 (kon.) | Zápy – Písek 2:0 (kon.)
Loko Vltavín
3:1 (1:1)
TJ Štěchovice
Středa 05.06.2019, 17:00 • Stadion na Plynárně, Praha - Holešovice • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Tohle je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (18:52:07)

Středeční zápas mezi Vltavínem a Štěchovicemi je u konce. Pražští fotbalisté nakonec utkání dokázali otočit. V 8. minutě hostující fotbalisty poslal trefou do odkryté branky Batka. Už ve 35. bylo vyrovnáno, z rychlého brejku se parádně trefil Veselý. Nerozhodný stav trval až do 55. minuty, kdy se trefil Šípek. Třináct minut před koncem parádní trefou na 3:1 navyšoval Mysliveček.

90

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Abena, přichází Šmalcl.

89
    Vltavín kombinuje na vlastní polovině a vypadá to, že se v dnešním zápase za polovinu hřiště už asi ani nepodívá.

88
    Cent Štěchovic z nadějné pozice vápnem Vltavínu pouze prolétl a skončil v rukavicích Patrika Štorce.

87
    Signál Lokotky se domácím hráčům vůbec nepovedl, nakonec se nedostali ani k centru.

86
    Dlouhý Abenův pas na roh odhlavičkoval jeden ze štěchovických hráčů.

85
    Kohoutkův výkop skončil v zámezí. V poslední pětiminutovce se na tenhle fotbal opravdu moc nedá koukat.

84
    Dlouhý pas za štěchovickou obranu končí v rukavicích dobře postaveného Kohoutka.

84
    Tak tohle nebylo vůbec dobré zakončení. Centr z rohu propadl až k Lukášovi Veselému, který své ostrostřelecké schopnosti neprokázal a z nadějné pozice poslal nerazantní střelu přesně do míst, kde číhal připravený Kohoutek.

83
    Roh pro domácí Vltavín.

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Špaček.

82
    Z rohu už ale Štěchovice nijak nezahrozili a spíše přispěli k založení rychlého domácího brejku. Ten je zastaven až za cenu faulu.

81
    Tak tohle málem byl hodně nevšední gól. Lukáš Batka se totiž ihned po zisku míče rozhodl z více než třiceti metrů vypálit na holešovickou branku, Patrik Štorc měl co dělat, aby dobře umístěnou ránu pod břevno vyboxoval aspoň na roh.

80
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mysliveček, přichází Pouzar.

79
    Abena parádním obranným zákrokem zastavuje rodící se štěchovickou akci a získává autové vhazování pro Vltavín.

78
    Další nadějná šance pro Vltavín. Míč ale na úplně volného hráče před odkrytou branku neproputoval.

77
    Vltavín právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! FRANTIŠEK MYSLIVEČEK parádní trefou pod břevno štěchovické branky uklidňuje poměrně nervózní hru Lokotky a zřejmě rozhoduje dnešní utkání v prospěch domácích fotbalistů!