La Coruňa – Málaga 4:2 (kon.)
konec
Deportivo La Coruňa
4:2 (1:2)
Málaga CF
Středa 12.06.2019, 21:00 • Estadio Riazor (La Coruña) • Segunda División • Semifinále
Předzápasové kurzy: 2.21 2.91 3.71
   
  Držení míče: 46 % : 54 %.
  Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13. (22:50:29)
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Málagy, která svého soupeře porazila poměrem 4:2. Do druhého poločasu si hostující celek odnesl vedení 2:1, což mu naopak spíše uškodilo. Deportivo si vytvořilo hodně velký nápor, který nakonec přinesl otočení nepříznivého stavu. Aby toho nebylo málo, tak se domácí hráči radovali ještě jednou, což bylo pro tento zápas vše. Málaga tak bude v odvetném zápase dotahovat manko z prvního zápasu.
   
  90+4
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Giménez musel zasahovat na přední tyči, z čehož logicky vznikl další rohový kop. Nápor hráčů Málagy tentokráte skončil u dalšího z protihráčů.
   
  90+2
  Málaga si vybojovala ještě jeden rohový kop. Ontiveros ho posílal k hranici malého vápna, kam se nejvýše do vzduchu dostal domácí Somma.
   
  90+1
  Žlutou kartu dostává Javier Ontiveros (Málaga CF).
   
  90
  Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí stále vedou o dvě branky, avšak můžeme počítat s nastaveným časem.
   
  88
  Střídající Gómez se nakonec dokázal protáhnout až k centru, který se ale snesl ven z hrací plochy. Munir okamžitě posílal míč na levou stranu.
   
  87
  Hra se nám trochu uklidnila, avšak stále jsou u míče hostující hráči. Sledujeme ale kombinaci daleko od šestnáctky soupeře.
   
  85
  Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Borja Valle, přichází Vicente Gómez.
   
  83
  O autové vhazování z levé strany se postaral Ricca, který zkoušel spolupracovat s Ontiverosem, jenž nepřesně vracel na prvně jmenovaného.
   
  82
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Deportivo se skutečně jeví mnohem aktivnějším dojmem, Málaze by prospěla kontaktní branka.
   
  81
  Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Fede Cartabía, přichází Diego Caballo.
   
  80
  Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Pau Torres, přichází Diego González.
   
  79
  V tuto chvíli to bude pro Málagu hodně složité, nadějnější pozici do odvetného zápasu má Deportivo. Do konce zápasu zbývá hodně času.
  78. BORJA - 4:2
   
  78
  La Coruňa právě vstřelila branku!
  Důležitá branka v podání domácího celku! Přenesení hry směřovalo na levou stranu, kde se nacházel BORJA VALLE, který si v pokutovém území hodil míč na pravou nohu, načež pálil k přední konstrukci. Munir byl u tyče příliš pozdě, míč skončil až v síti.
   
  77
  Na řadu přišel ještě jeden rohový kop, který brankář Giménez nedokázal vůbec zasáhnout. Naštěstí pro něj, se za ním nacházel jeden ze spoluhráčů.
   
  76
  Šestý rohový kop Málagy rozehrával právě Santos. Jeho centr směřoval na Blanca, který ještě předkládal pod sebe, kde Somma blokoval střelu.
   
  75
  Santos se postaral o centr z velké vzdálenosti, avšak v pokutovém území našel pouze hlavu soupeře. Následné zakončení bylo zablokováno na roh.
   
  74
  U postranní čáry si obrannou povinnost splnil Rodríguez, který za sebe nepustil Cartabiu. Následné autové vhazování přineslo útočný faul Nahuela.
   
  73
  Sledovali jsme dalekonosný odkop od branky Giméneze. Do vzduchu se pokoušel dostat Borja, kterého důrazným způsobem přehlavičkoval Torres.
   
  69
  Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Pedro Sánchez, přichází Matias Nahuel.
   
  67
  Nakonec jsme sledovali rozehrávku dalšího rohového kopu, který ještě zkoušel vracet před branku Torres, avšak našel pouze protihráče.
   
  66
  Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Badr Boulahroud, přichází Erik Morán.
  Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adrián, přichází Dani Pacheco.
   
  65
  Málaga se daleko s míčem nedostala, naopak se vynikajícím způsobem podařilo zasáhnout Cartabiovi. Z ochozů se ozývají oslavné chorály.
   
  64
  Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, domácí hodně rychle otočili stav. V tuto chvíli by se trochu potřebovala probrat také Málaga.
  63. FERNÁNDEZ - 3:2
   
  63
  La Coruňa právě vstřelila branku!
  To jsou věci, domácí hráči jdou totiž do vedení! Pedro dokázal propasírovat přihrávku na Cartabiu, který vynikajícím lobem přehodil brankáře Munira, přičemž ještě na brankové čáře dokázal zasunout míč do prázdné branky CARLOS FERNÁNDEZ.
   
  63
  Na pořadu dne byla celkem nadějná standardní situace. Rozehrávku si nakonec vzal na starost Ontiveros, jehož pohotová rána skončila na tyči.
   
  62
  O přihrávku si řekl Simon, který okamžitě cpal míč do pokutového území, kde se nacházel Hernández. Málaga se celkem v poklidu dokázala ubránit.
   
  61
  Nakonec to z velké vzdálenosti zkoušel domácí Cartabia, jehož projektil vystoupal vysoko nad branku. Munir tak bude rozehrávat od branky.
   
  60
  U pokutového území skončil na zemi Fernández, avšak sudí nechal pokračovat ve hře. Hostující celek logicky musel uklidnit hodně rozháranou hru.
   
  59
  Aktivní Pedro si nyní nedokázal pohlídat svůj náběh za obranu. Toho si pochopitelně všiml také hlavní sudí, který signalizoval ofsajdové postavení.
   
  58
  Munir byl i tentokráte na svém místě, v tomto případě se dostal včas pod míč. Následoval výhoz do strany, přičemž se Santos dostává kupředu.
   
  57
  Nakonec se k překvapivému zakončení dostal Fernández, který ale pálil vysoko nad branku. Ani v tomto případě nemusel brankář Munir zasahovat.
  56. PEDRO - 2:2
   
  56
  La Coruňa právě vstřelila branku!
  Jenomže tu máme vyrovnávací branku v podání domácích! Deportivo rozjelo celkem nenápadnou kombinaci, přičemž Cartabia posílal přízemní přihrávku do pokutového území, kde si pro ní seběhl PEDRO SÁNCHEZ, jenž nekompromisně propálil Munira.
   
  55
  Najednou měl hodně prostoru kolem sebe Pedro, kterému se podařilo najít lépe postaveného Borju, jenž ale nic kloudného nedokázal vymyslet.
   
  54
  Deportivo to opět zkoušelo od vlastní poloviny, přičemž se míč dostal na kopačku Simona, který raději volil zpětnou přihrávku až na Duarteho.
   
  53
  Před malým momentem musel hlavní sudí řešit jeden z osobních soubojů. Nakonec si nedovoleně počínal Ontiveros, který kartu ale nevyfasoval.
   
  52
  Na pořadu dne byl další rohový kop pro domácí. Velezkušený Pedro ho posílal k hranici malého vápna, kam se jako první dostal hostující Adrián.
   
  51
  Na opačné straně se Blancovi podařilo roztáhnout hru na Adriána, který krátce poté centroval do pokutového území, kde se nacházel Duarte.
   
  50
  Borja se drzým způsobem dostával do pokutového území, avšak ve finální fázi za sebou nechal balón. Toho okamžitě využil pozorný Hernández.
   
  49
  García trefil pouze dobře stojícího protihráče, od kterého se míč odrazil ven z hrací plochy. Následný rohový kop v podání Pedra prodlužoval vedle Somma.
   
  48
  Hned v úvodu druhého poločasu přišel nedovolený zákrok na domácího Pedra. La Coruňa rozjela kombinaci na vlastní polovině hrací plochy.
   
  47
  Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
   
  46
  Začal druhý poločas.
   
  Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně zajímavou podívanou. V úvodu utkání jsme sledovali celou řadu nepřesností, avšak poté se do vedení dostala Málaga, což jí moc dlouho nevydrželo. Na opačné straně totiž v pokutovém území fauloval Ricca a Deportivo se dostalo k vyrovnávací brance. I tak si hosté vzali vedení zpět, což vydrželo až do konce prvního poločasu.
   
  45
  První poločas skončil.
   
  44
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta prvního poločasu, dost možná se bude ještě nastavovat.
   
  43
  Giménez se postaral o rozehrávku od své branky, který po zemi posílal na kopačku Sommy. Deportivo se pomalu a jistě dostává na druhou stranu.
   
  42
  Jako první se k míči dostal Duarte, který to u postranní čáry provedl vynikajícím způsobem. Posléze následoval odkop ke středovému kruhu.
   
  38
  První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
  37. ONTIVEROS - 1:2
   
  37
  Málaga právě vstřelila branku!
  Hosté jdou opět do kýženého vedení! Zdánlivě nenápadné počínání v podání JAVIERA ONTIVEROSE, který natáhl z dobrých pětatřiceti metrů ke střele, jenž překvapivě skončila až za brankářem Giménezem. Nádherný fotbalový moment!
   
  36
  Na zadní tyči si nebezpečně naskakoval právě Borja, jehož hlavička putovala zhruba metr vedle branky. Munir nakonec zasahovat nemusel.
   
  35
  Posléze následoval rohový kop z levé strany. Pedro ho kroutil směrem do branky, avšak u přední konstrukce dokázal zasáhnout Ontiveros.
   
  34
  Také domácí brankář Giménez si vyzkoušel odkop od své branky. Nakonec jsme sledovali nákop na pravou stranu, kde se Simon nedokázal prosadit.
   
  33
  K rozehrávce volného kopu se postavil domácí Bergantinos. Jeho centr měl dobrou výšku, avšak našel pouze rukavice brankáře Munira.
   
  32
  García zasahoval u rohového praporku, kde vypíchl míč za cenu dalšího rohového kopu. Centrovaná nabídka tentokráte našla pouze Exposita.
   
  31
  Na vlastní polovinu se musel vracet Fernández, který si ale vysloužil potlesk zaplněného stadionu. Poté ale Cartabia přihrával mimo dosah spoluhráčů.
   
  30
  Hodně diskutabilní moment. Baré totiž v roli posledního hráče rychlostně strádal, toho využil Cartabia, která donutil protihráče faulovat.
   
  29
  Také Málaga si vyzkoušela vůbec první rozehrávku rohového kopu. Z pravé strany ho rozehrál Boulahroud, po jehož centru trefil protihráče Hernández.
   
  28
  Už se opět pokračuje ve hře. Mezitím si na pravou stranu dokázal seběhnout Santos, jehož okamžitý pokus o centr skončil na kopačce soupeře.
   
  27
  Po jednom ze soubojů skončil na zemi jeden z hráčů Deportiva. Hlavní sudí po delší prodlevě přerušil hru, chvíli se tak určitě hrát nebude.
   
  26
  Začíná se skutečně hodně přitvrzovat. Tentokráte k nedovolenému zákroku sáhl hostující zadák Rodríguez, který byl v souboji o míč příliš pozdě.
   
  25
  Máme za sebou více než dvacet minut hry, zatím jsme se dočkali už dvou branek. Nezaujatý fanoušek musí být s průběhem utkání spokojen.
  21. FERNÁNDEZ - 1:1
   
  21
  La Coruňa právě vstřelila branku!
  Na vyrovnávací branku jsme nemuseli dlouho čekat! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil CARLOS FERNÁNDEZ, který poslal míč na levou stranu, zatímco se Munir vydal opačným směrem.
  20. Penaltový zákrok.
   
  20
  Je tu pokutový kop pro Deportivo!
   
  19
  Blanco tentokráte dokázal uspět v hlavičkovém souboji, avšak Málaga se opět dostala pouze na vlastní polovinu, kde se k míči dostal Munir.
  18. HERNÁNDEZ - 0:1
   
  18
  Málaga právě vstřelila branku!
  Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Ontiveros si na levém křídle dokázal přehodit míč na pravou stranu, načež do pokutového území poslal velice nebezpečný centr, na který si dokázal seběhnout obránce LUÍS HERNÁNDEZ, jenž překonal brankáře Giméneze.
   
  18
  Za obranu se dostával Fernández, který ještě předával na sebe na Pedra, jehož následná rána směřovala nad branku, Munir tak nemusel zasahovat.
   
  17
  Expositovi se podařilo vydolovat míč, avšak poté ho velice nepřesně přenášel na Borju. To vše znamená, že Málaga bude moci vhazovat.
   
  16
  Torres to zkoušel dalekonosným nákopem na kolegu Blanca, který se ve vzduchu ale neprosadil. Naopak se k balónu dostal domácí brankář Giménez.
   
  15
  Tentokráte jsme sledovali přímou rozehrávku, přičemž jeden z domácích trefil prvního clonícího protihráče. To se Pedrovi pochopitelně nelíbilo.
   
  14
  Cartabiovi se pro svůj celek podařilo vybojovat rohový kop z pravé strany. Rozehrávka po zemi přinesla zablokovaný centr, následovat bude další roh.
   
  13
  Žlutou kartu dostává Pedro Sánchez (Deportivo La Coruňa).
   
  13
  Hosté se na malý moment usadili na polovině soupeře, avšak poté došlo k další zpětné přihrávce. Munir se tak dostal k míči, který poslal do strany.
   
  12
  O autové vhazování z pravé strany se postaral hostující Rodríguez. Jeho nabídka směřovala na Blanca, po jehož přihrávce pálil vedle Adrián.
   
  11
  Ontiveros si hodil míč na levou nohu, načež se pokoušel o centrovanou nabídku do pokutového území. Jeho centr dopadl pouze na branku soupeře.
   
  10
  Boulahroud se dobře zorientoval na vlastní polovině, načež zkoušel přenést hru na pravou stranu. Málaga opět celkem zbytečně zbrzdila hru.
   
  9
  O rozehrávku volného kopu se postaral domácí Duarte, který konstruktivně rozehrál do strany na Sommu, jenž zkoušel najít kolegu Simona.
   
  8
  Hernández roztáhl hru na pravou stranu, kde si pro přihrávku seběhl Bare, kterému se podařilo roztáhnout hru k levé autové lajně, kde číhal Ricca.
   
  7
  Najednou jsme sledovali rychlý protiútok Deportiva, avšak Borja uspěchal přechod na druhou polovinu. Pedro mu tak nevěnoval přesnou přihrávku.
   
  6
  Hostující brankář se dostal celkem daleko od svého pokutového území, načež roztáhl hru na pravou stranu. Rodríguez mu okamžitě vracel míč.
   
  5
  Na pravé straně hrací plochy operoval s míčem Santos, který raději vyprodukoval zpětnou přihrávku, přičemž si s balónem zahrál také Munir.
   
  4
  U postranní čáry si nedovoleným zákrokem pomohl Pedro, naopak na zemi se ocitl Rodríguez. Hosté budou mít k dispozici standardní situaci.
   
  3
  Málaga se rovněž poprvé dostala k míči, přičemž kombinovala na vlastní polovině hrací plochy. Hernández poté vyvezl míč za středový kruh.
   
  2
  Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
   
  1
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  Deportivo La Coruňa: Giménez – Simon, Duarte, Somma, García – Cartabia, Bergantinos (C), Exposito, Pedro – Fernández, Borja
  Náhradníci: Ortola – Boveda, Caballo, Gómez, Quique, Nahuel, Santos

  Málaga CF: Munir – Rodríguez, Hernández, Torres, Ricca (C) – Santos, Bare, Boulahroud, Ontiveros – Blanco, Adrián
  Náhradníci: Kieszek – Boussefiane, González, Koné, Morán, Pacheco, Torres

  Rozhodčí: Soto – Álvarez, Alonso.
   
  Málaga CF

  Na opačné straně stojí Málaga, která se ještě pokusila o přímý postup do španělské nejvyšší soutěže, avšak druhá Granada si své postavení dokázala pohlídat s pětibodovým náskokem. Málaga se tak umístila na třetí pozici, což jí automaticky určilo celek z šesté pozice. Hostující tým tohoto zápasu se v závěru sezóny nacházel ve vynikající formě, vyhrál totiž v pěti po sobě jdoucích zápasech v řadě. Málaga se navíc opírala o druhou nejlepší obranu v soutěži, na druhou stranu se celkem efektivním dojmem jevila také útočná vazba. I tak se Málaga řadila mezi dvojici nejlepších celků na hřišti soupeřů, lepší byla pouze Granada, které pomohlo lepší skóre.
   
  Deportivo La Coruňa

  Fotbalisté Deportiva museli o příčky zaručující play-off bojovat do samotného konce, avšak se přeci jenom usadili na šesté pozici, přičemž na sedmý Cádiz měli náskok čtyř bodů. Deportivo se v závěru sezóny výsledkově zvedlo, hodně napomohla také špatná formá Cádizu, který jakoby se nechtěl dostat do semifinálových bojů. Deportivo za celou sezónu prohrálo pouze osmkrát, navíc hned v sedmnácti případech remizovalo. Co se týče počínání na domácím stadionu, tak tam La Coruňa odehrála jednadvacet zápasů, ve kterých prohrála pouze třikrát. Poslední tři domácí zápasy ale přinesly dvě výhry a také jednu remízu.
   
  Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Boj o poslední postupové místo do španělské nejvyšší soutěže vrcholí, v semifinále se proti sobě představí Deportivo La Coruňa a Málaga CF.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

  David Suchý

  Branky: 21. Fernández (pen.), 56. Pedro, 63. Fernández, 78. Borja – 18. Hernández, 37. Ontiveros

  Karty:   13. Sánchez (DEP) – 26. Rodríguez (MLG), 30. Baré (MLG), 90+1. Ontiveros (MLG)


  Držení míče: 46 % : 54 %.
  Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.
  Deportivo La Coruňa: Giménez – Simon, Duarte, Somma, García – Cartabia (81. Caballo), Bergantinos (C), Exposito, Pedro (69. Nahuel) – Fernández, Borja (85. Gómez)
  Náhradníci: Ortola – Boveda, Caballo, Gómez, Quique, Nahuel, Santos

  Málaga CF: Munir – Rodríguez, Hernández, Torres (80. González), Ricca (C) – Santos, Baré, Boulahroud (66. Morán), Ontiveros – Blanco, Adrián (66. Pacheco)
  Náhradníci: Kieszek – Boussefiane, González, Koné, Morán, Pacheco, Torres

  Rozhodčí: Soto – Álvarez, Alonso

  Diváci: 24140
  Sobota 15.06.2019
  Málaga - La Coruňa 0:1

  Branky: 82. Bergantiňos

  Karty:   10. Hernández (MLG), 41. Baré (MLG), 75. González (MLG), 89. Ontiveros (MLG) – 35. Boveda (DEP), 38. Fernández (DEP), 68. Giménez (DEP)

  Držení míče: 59 % : 41 %.
  Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 22:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:16.