Kanada – Česko 7:10 (kon.) | Česko – Itálie 6:1 (kon.)
konec
Kanada
7:10 (3:5, 4:5)
Česko
Středa 12.06.2019, 12:30MS v inline hokeji – kategorie Veteráni
Partner:
   
  39:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Už je to hotovo! ROMAN KALA vybojoval u střídačky puk na protihráči a z půlící čáry trefil přesně prázdnou kanadskou klec – 7:10!
   
  39:15
  Kanada právě vstřelila branku!
  Už je to jen o dva góly! DARIN GEATES dostal přesný pas zpoza branky a na mezikruží se opřel do kotouče přesně. Kudělka neměl šanci zareagovat – 7:9!
   
  38:28
  Kanada právě vstřelila branku!
  Tak přece jen ještě branka! ERIK VILIO se s ničím nepáral, navedl si puk na střelu příklepem a tvrdou ranou k tyči opět přibližuje Kanadu soupeři – 6:9!
   
  37:13
  Kanada právě vstřelila branku!
  Tak to jsem zakřikl. Prudká rána od červené čáry z hokejky Wancla se se štěstím odrazila přímo na hokejku volného ERIKA VILIA, který neměl u pravé tyče práci vůbec složitou – 5:9! Asistence: Vince Wancl.
   
  33:00
  Česko právě vstřelilo branku!
  Řekl bych, že není, co řešit! Češi znovu navyšují své vedení a odskakují poprvé v utkání již na rozdíl pěti branek! Polívkova přihrávka našla rozjetého DANIELA ŠELEŠOVSKÉHO, který čtvrtým gólem v zápase zvýšil rozdíl mezi oběma soupeři – 4:9! Asistence: Petr Polívka.
   
  31:19
  Česko právě vstřelilo branku!
  Gól s pořadovým číslem osm! Češi rozjeli akci až zpoza vlastní branky, Zadina předložil kotouč DUŠANOVI VÁPENÍKOVI, který ho následně umístil přímo pod víko – 4:8! Asistence: Tomáš Zadina.
   
  29:34
  Česko právě vstřelilo branku!
  Další přesilová hra Kanady přináší českou radost! ROMAN KALA totiž ujel všem strážcům, svůj nájezd od půlící čáry zakončil chytrou kličkou a vrátil českým barvám tříbrankové vedení – 4:7! Asistence: Luděk Stehlík.
   
  27:25
  Kanada právě vstřelila branku!
  Početní výhoda trvala necelou půlminutku. Končí poté, co rozjetý BILL ADAMS prostřelil Petra Hrachovinu a snížil znovu na rozdíl dvou branek – 4:6!
   
  24:14
  Česko právě vstřelilo branku!
  Další česká radost cloumá Asiagem! DANIEL ŠELEŠOVSKÝ se při postupném útoku neunáhlil, zasekl kotouč a následnou střelou dokonal hattrick! Brankář Forbes si sice na kotouč sáhl, trajektorii puku mimo tři tyče ale nezměnil – 3:6!
   
  19:50
  Česko právě vstřelilo branku!
  Tak tohle by mohlo zámořský celek silně mrzet! Deset vteřin před koncem první půle si nechala prchnout za obranu DANIELA ŠELEŠOVSKÉHO, který nic nevymýšlel a prudkou ranou zamířil přesně k tyči – 3:5! Asistence: Luděk Stehlík.
   
  16:24
  Kanada právě vstřelila branku!
  Javorové listy se dostávají znovu na dostřel! MICHAEL HUNT vyslal z hranice pravého kruhu prudkou střelu, Hrachovina zřejmě nic neviděl a kotouč uviděl až poté, co se od jeho pravé tyče odrazil do sítě – 3:4!
   
  10:12
  Česko právě vstřelilo branku!
  Hra s nižším počtem hráčů na hřišti evidentně českému týmu svědčí! Konkrétně bude chválena individuální hra JIŘÍHO SUHRADY, který prošel až před branku, položil si brankáře a následně do horní poloviny klece chladnokrevně udeřil – 2:4!
   
  08:06
  Česko právě vstřelilo branku!
  Početní výhoda je zužitkována ve třetí branku! Suhrada rozdával na půlící čáře kotouče, po pasu na DUŠANA VÁPENÍKA přišla prudká střela, která končí v kanadské síti! Podruhé vedeme, tentokrát 3:2! Asistence: Jiří Suhrada.
   
  05:23
  Kanada právě vstřelila branku!
  A je znovu vyrovnáno! DARIN GEATES se dostal ke kotouči mezi kruhy a skrytou ranou prostřelil vše před sebou – 2:2!
   
  03:50
  Česko právě vstřelilo branku!
  Naopak na druhé straně tryská česká radost! Rychlá akce našeho výběru končí přesně mířenou střelou DANIELA ŠELEŠOVSKÉHO, který propasíroval puk u tyčky za Forbesova záda – 1:2! Asistence: Roman Kala.
   
  02:13
  Česko právě vstřelilo branku!
  Je vyrovnáno! Opatrná kombinace v okolí půlící čáry přinesla puk na hokejku LUĎKA STEHLÍKA, který prudkým zakončením překvapil kanadského gólmana – 1:1! Asistence: Martin Pospíšil.
   
  00:30
  Kanada právě vstřelila branku!
  Tak to je nepříjemný začátek pro české barvy! Naši inline hokejisté se ještě nedostali ke kotouči a už prohrávají. Krawetz vymyslel milimetrový pas na hokejku DAVIDA PEALOCKA, který po zemi trefil přesně pod gólmanem Hrachovinou – 1:0! Asistence: Michael Krawetz.

  Petr Dejnožka

  Branky a nahrávky: 1. Pealock (Krawetz), 6. Geates, 17. Hunt, 28. Adams, 38. Vilio (Wancl), 39. Vilio, 40. Geates – 3. Stehlík (Pospíšil), 4. Šelešovský (Kala), 9. Vápeník (Suhrada), 11. Suhrada, 20. Šelešovský (Stehlík), 25. Šelešovský, 30. Kala (Stehlík), 32. Vápeník (Zadina), 33. Šelešovský (Polívka), 40. Kala


  Kanada: Forbes – Pealock, Hunt, Geates, Krawetz, Adams, Melton, Bryan, Wandler, Vilio, Kennedy, Wand, Zoma
  Česko: Hrachovina (35. Kudělka) – Polívka, Suhrada, Pelech, Stehlík, T. Würtherle, Pospíšil, Kala, Ulrich, Kazlepka, Zadina, Vápeník, Jindrák, Šelešovský.