Weiden – Spišská Belá 3:2 (kon.) | Blatná – Plzeň 4:5 (kon.) | West Coast – Česko U14 2:3 (kon.)
Plzeň – Blatná 2:0 (kon.) | West Coast – Česko U14 0:4 (kon.) | Spišská Belá – Weiden 5:0 (kon.)

29:34
    Už je jasné, že Kanada tento zápas nezvládne, přesto ještě nic nezabalila a dál bojuje.

29:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

28:23
    Friesen si připisuje další úspěšný zákrok, inkasovat už určitě nechce.

27:35
    Čeští reprezentanti se po delší době dostávají do útoku.

27:15
    Běloušek je zpět na hřišti, Česká republika hraje v plném počtu.

26:38
    Česku se ještě nepovedlo vyhodit, Kanada je nastěhovaná v útočné třetině a ohrožuje českou klec.

26:31
    Hra se přerušuje, jeden z útočících hráčů stál v brankovišti.

25:58
    Temple dvakrát prověřil českého gólmana od modré, ale ani s jednou ránou neuspěl.

25:15
    Vyloučení v týmu Česko U14 (Běloušek – 2 min., sekání).

25:00
    Do konce utkání zbývá odehrát pět minut, povede se kanadským hokejbalistům zázrak, nebo si Česko své vedení pohlídá a dokráčí za bronzem?

23:50
    Reprezentace U14 právě vstřelila branku!
    Čeští reprezentanti se v tomto utkání prosazují už počtvrté! MATĚJ HNYK se zapisuje mezi úspěšné střelce a svou ranou překonává kanadského gólmana. Bez asistence.

22:54
    Wall se na pravé straně dostal ke střele, ale český muž s maskou stále drží čisté konto.

21:58
    Zakázané uvolnění kanadských hokejbalistů, hra se vrátí před Friesena.

21:25
    Balonek je v ochranné síti.

21:06
    Česko jde do tříbrankového vedení! Nejprve se ve velké šanci objevil Kahle, ale Češi poté ujeli do brejku, který využívá ONDŘEJ KUČERA. Asistence: Adam Ježek.

20:16
    Kanada má hrací předmět na svých hokejkách, ale až u své svatyně.

19:21
    Balonek se dotkl stropu haly, hra je přerušena.

18:44
    Česká reprezentace už vede o dva góly! Lehner nahodil míček na bránu, kam ho doklepl JAKUB LÁLIK. Asistence: Petr Lehner.

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 3. Němčák (Hnyk, Frolík), 19. Lálik (Lehner), 22. Kučera (Ježek), 24. Hnyk

West Coast Express: Friesen – Kaira, Correia, G. Smith, Waddington, Gershman, L. Smith – Traversy, Osborne, Kahle, Wall, Chahal, Temple, Fleugel, DeSantis, Bal, Bhatti, Bapoo
    Česko U14: Ježek (Čerbák, Drahoš) – Drechsler, Běloušek, Frolík, Dastych, Číž, Hruška, P. Novák, Kučera, Jedelský, Slabý, J. Novák, Lálik, Lehner, Němčák, Hnyk, Ježek, Kukla, Seidl, Kamaryt, Musílek

Rozhodčí: Soukup, Michailidis