ILHK Hr. Králové – IHC Přerov 5:6 (kon.) | Černošice – IHC Prague Rats 7:13 (kon.) | IHC Přerov – ILHK Hr. Králové 5:11 (kon.)
IHC Přerov – ILHK Hr. Králové 1:0 (po pr.) | IHC Prague Rats – Černošice 16:4 (kon.)
konec
IHC Night Birds Přerov
5:11 (1:3, 2:3, 0:2, 2:3) Stav série: 1:1
ILHK Hradec Králové
Sobota 22.06.2019, 16:00Final Four Stilmat extraligy mužů inline hokeje • Semifinále
Partner:
   
  45:18
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lukáš Novák poslal žabičkou puk na MARKA VOŽENÍLKA, který zamířil přesně klevé tyčce! Asistence: Lukáš Novák a David Malík.
   
  43:30
  Hradec právě vstřelil branku!
  Malík vyhrál buly pro JAKUBA NOVÁKA, který se rázem ocitl sám před Dohnalem, kterého si položil a v klidu zakončil pod horní tyčku! Asistence: David Malík.
   
  41:36
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  V přesilové hře mířil přesně PAVEL HANÁK, který se prosadil střelou o horní tyčku! Asistence: Jan Andrýsek.
   
  37:29
  Hradec právě vstřelil branku!
  Královéhradečtí velmi rychle odpověděli a pomalu míří za vyrovnáním série! Po přihrávce Voženílka propálil Dohnala JAKUB NOVÁK! Asistence: Marek Voženílek a Lukáš Novák.
   
  36:20
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Gremlica našel na pravé straně PAVLA HANÁKA, který rychlou střelou překonal přesouvajícího se Vicha! Asistence: Martin Gremlica a Mikuláš Zbořil.
   
  33:12
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec Králové se dostal do přečíslení dvou proti jednomu, ze kterého navyšuje své vedení! Jakub Novák správně počkal s přihrávkou a nahrál až kolem ležícího protihráče přesně na hůl LUKÁŠE NOVÁKA, který už jen usměrnil kotouč do sítě! Asistence: Jakub Novák.
   
  32:13
  Hradec právě vstřelil branku!
  Kuťák poslal do úniku ALEŠE PŮLPÁNA, který naznačil kličku a pak jen prostě vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Filip Kuťák.
   
  23:29
  Hradec právě vstřelil branku!
  TOMÁŠ PŮLPÁN vyslal zpoza obránce pohotovou střelu, která nebyla úplně povedená, přesto Dohnalovi propadla do sítě! Bez asistence.
   
  22:18
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Přerov ještě před koncem druhé části snižuje! PAVEL HANÁK se protáhl před branku a jednoduchým zakončením zamířil přesně pod víko! Asistence: Jakub Navrátil.
   
  19:20
  Hradec právě vstřelil branku!
  Východočeši přidávají v krátké době další branku! Kuťák v přečíslení našel ALEŠE PŮLPÁNA, který tvrdou ranou o horní tyčku navýšil vedení svého týmu! Asistence: Filip Kuťák a Lukáš Bezděk.
   
  19:01
  Hradec právě vstřelil branku!
  Královéhradečtí mají zpátky dvoubrankové vedení! MAREK VOŽENÍLEK se protáhl až před branku, kde nejdříve neuspěl, v pádu ale ještě stihl doklepnout puk za bezmocného Dohnala! Bez asistence.
   
  15:46
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Přerov je úspěšný v přesilové hře, a tak ztrácí už jen jeden gól! Zbořil poslal puk na pravou stranu, kde stál PETR ŠKOLOUD, který se trefil přesně pod horní tyčku! Asistence: Mikuláš Zbořil a Martin Gremlica.
   
  10:24
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec Králové vede už o dvě trefy! FILIP KUŤÁK si vzal puk na vlastní polovině, projel kolem tří protihráčů a po drobné kličce překonal roztáhnutého Dohnala! Asistence: Lukáš Bezděk a Tomáš Půlpán.
   
  08:16
  Hradec právě vstřelil branku!
  Královéhradečtí otáčí vývoj zápasu! FILIP KUŤÁK tak dlouhou kroužil kolem branky, až se rozhodl zakončit, což se mu povedlo náramně! Zpoza klece totiž překvapil Dohnala, o jehož beton poslal kotouč za brankovou čáru! Asistence: Lukáš Bezděk.
   
  02:25
  Hradec právě vstřelil branku!
  Velmi rychle je srovnáno! Nejdříve to zkoušel Aleš Půlpán, ale neuspěl. K odraženému puku se pak dostal LUKÁŠ BEZDĚK, který rozhozeného Dohnala už překonat dokázal! Asistence: Aleš Půlpán a Filip Kuťák.
   
  01:40
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Přerov začíná podobně dobře jako první semifinále! MIKULÁŠ ZBOŘIL se protáhl mezi dvěma protihráče a následně bekhendem zakončil přesně k pravé tyči! Asistence: Petr Školoud.

  David Mencl

  Branky a nahrávky: 2. Zbořil (Školoud), 16. Školoud (Zbořil, Gremlica), 23. Hanák (Navrátil), 37. Hanák (Gremlica, Zbořil), 42. Hanák (Andrýsek) – 3. Bezděk (A. Půlpán, Kuťák), 9. Kuťák (Bezděk), 11. Kuťák (Bezděk, T. Půlpán), 20. Voženílek, 20. A. Půlpán (Kuťák, Bezděk), 24. T. Půlpán, 33. Půlpán (Kuťák), 34. L. Novák (J. Novák), 38. J. Novák (Voženílek, L. Novák), 44. Novák (Malík), 46. Voženílek (L. Novák, Malík)


  IHC Night Birds Přerov: Dohnal – Gremlica, Zbořil, Andrýsek, Husák – Indrák, Školoud, Hanák, Navrátil
  ILHK Hradec Králové: Vich (Mahdal) – Voženílek, Bezděk, Kuťák, L. Novák – Malík, A. Půlpán, Novák, T. Půlpán

  Rozhodčí: Výborný, Veselý
  IHC Přerov 2 1 ILHK Hr. Králové
  #1 Sobota 22.06.2019 • 12:00
  ILHK Hr. Králové - IHC Přerov 5:6
  #2 Sobota 22.06.2019 • 16:00
  IHC Přerov - ILHK Hr. Králové 5:11
  #3 Sobota 22.06.2019 • 17:45
  IHC Přerov - ILHK Hr. Králové 1:0 po prodl.