Neděle 30.06.2019, 20:45 • Dacia Arena, Udine • Mistrovství Evropy U21 • Finále
    89. Nadiem AMIRI - 2:1

89
    Německo právě vstřelilo branku!
    Němci dramatizují koncovku druhého poločasu! NADIEM AMIRI převzal míč zády z brance, dokázal se rychle otočit a nepříjemně vypálil. Do pokusu útočníka Hoffenheimu zasáhl hlavou Vallejo a nechytatelně tečoval míč nad Siveru.
    70. Dani OLMO - 2:0

70
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Španělé se museli po většinu druhého poločasu bránit, ale nyní přidávají druhý zásah! Po rychlé přechodu do útoku rozpohyboval obranu Německa Dani Ceballos, který našel na hranici vápna Ruize. Ten pálil z prvního doteku na Nübela. Brankář Schalke neudržel míč v rukavicích a vytvořil tak snadnou pozici pro dorážejícího DANIHO OLMA.
    8. Fabián RUIZ - 1:0

8
    Španělská aktivita v úvodu zápasu přinesla první branku! FABIÁN RUIZ si přebral míč jen několik metrů za polovinou trávníku, poté mu otevřel prostor před vápnem Oyarzabal a záložník italské Neapole zakončil neskutečně přesně k levé tyči. Alexander Nübel plachtil za míčem marně.