Haiti – Kanada 3:2 (kon.) | Mexiko – Kostarika 1:1 (5:4 po pen.) | Jamajka – Panama 1:0 (kon.)
po penal. (5:4)
Mexiko
1:1 (1:0)
Kostarika
Neděle 30.06.2019, 04:00 • NRG Stadium, Houston • CONCACAF Gold Cup • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (06:59:28)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 21:25.

Je konec! Mexiko postupuje do semifinále Gold Cupu, kde se střetne s Haiti, když porazilo Kostariku na penalty.
    Ve 44. minutě poslal domácí do vedení Jiménez, ovšem v prvním poločase byla o něco lepší Kostarika. V 52. minutě bylo srovnáno, když se po velice kontroverzní penaltě prosadil Ruiz. Následně byly k vidění šance, ale branka v základní hrací době nepadla. Šlo se tak do prodloužení, kde měl největší šanci McDonald, ale Ochoa jej vychytal a následovaly penalty. Nakonec se šlo až do šesté série, kde Fullera vychytal Ochoa.