Sereď – Podbrezová 4:2 (kon.) | Pardubice – Uničov 1:0 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (3:1)
FK Železiarne Podbrezová
sk Úterý 09.07.2019, 17:00Přípravný zápas

ŠKF iClinic Sereď ostáva v príprave stále neporazeným tímom. FK Železiarne Podbrezová odohral svoj posledný duel pred štartom novej sezóny, no trikrát prehral a raz remizoval. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (18:40:00)

90+0

85
    Sereď dala gól!
    Asi konečnú podobu výsledku dáva domáci BIĽAS.

53
    Podbrezová dala gól!
    Na rozdiel jedného gólu znížil JAKUB ŠULC.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme videli až štyri presné zásahy, z toho dva góly boli vlastné. Zatiaľ je to zaujímavý prípravný zápas.

45+0
    Prvý polčas sa skončil.

Peter Sagan nakoniec končí štvrtý, predbehol ho ešte Caleb Ewan. V poradí o žltý dres sa nemenilo oproti včerajšku nič.

38
    Sereď si strieľa vlastný gól autora doplníme.

36
    Fortunaligista strieľa už tretí gól. Presadil sa DINO ŠPEHAR.

19
    Veľmi rýchlo tu máme aj druhý presný zásah. Trafil sa JURKOVSKÝ.

11
    Domáci idú do vedenia, vlastný gól si dal JÁN MIZERÁK.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

ŠKF iClinic Sereď

Nováčik minulej sezóny vo Fortuna lige sa dostal do prvej šestky, čo bol veľký úspech, ale tentoraz to bude ťažké zopakovať. V prípade Sereď zatiaľ odohrala šesť zápasov a ani raz neprehrala. Postupne porazila Dubnicu 6:0, remizovala s Past Gliwice 2:2, zdolala vysoko 7:2 Liptovský Mikuláš, potom prišla remíza so škótskym Livingstonom 2:2, víťazstvo 1:0 nad Duklou Banská Bystrica a naposledy zase nerozhodný výsledok s MTK Budapešť. Sereď ukončí prípravu v sobotu proti Gyoru.

Horehronský tím v sezóne 2018/19 skončil na poslednom mieste Fortuna ligy a putuje do nižšej súťaže. V lete odohral tri prípravné zápasy, ale ešte nevyhral. Doma prehral s Pohroním 2:5. Práve tento klub ho nahradil vo Fortuna lige. Potom remizoval na pôde Liptovského Mikuláša 2:2 a minule prehral v Miškolci s DVTK 1:2, aj keď viedol 1:0. Podbrezová inkasovala v 89. a 90. minúte.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Matej Kubove

Branky: 11. Mizerák (vla.), 19. Jurkovský, 36. Špehar, 85. Biľas – 38. Doplníme (vla.), 53. Šulc