USA – Česko 3:1 (kon.)
konec
USA
3:1 (1:0, 2:1)
Česko
Sobota 13.07.2019, 20:40 • CEM Mar Bella, Barcelona • World Roller Games (ženy) • Finále
Partner:
   
  32:09
  Vyloučení v týmu USA (Sandersová – 2 min., hákování).
   
  30:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky se konečně dočkaly! Po přihrávce od Mlýnkové se dostala KATEŘINA MRÁZOVÁ za pravý kruh, odkud přesně prostřelila Rackleffovou. Asistence: Natálie Mlýnková.
   
  25:42
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Je to o tři góly, kapitánka USA Eraová prokličkovala přes bránící Češky a zprava nabila KYLE ELIZABETH SANDERSOVÉ, která rychle uklidila puk do branky. Asistence: Allison Marie Eraová.
   
  23:09
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Američanky jdou do dvoubrankového vedení. KYLA ELIZABETH SANDERSOVÁ si najela i s kotoučem do levého kruhu, odkud propálila Peslarovou. Asistence: Ariane Hidemi Yokoyamaová.
   
  20:01
  Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Škodová, přichází Peslarová.
   
  18:13
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Už to vypadalo, že první půle skončí bez gólu, to ale změnila JENNIFER ROSE FRIEDMANOVÁ, která s kotoučem projela od vlastní branky až do poloviny českého pole, odkud přesně trefila pravý horní roh brány. Asistence: Ariane Hidemi Yokoyamaová.
   
  17:43
  Po obdržené přihrávce zpoza brány rychle vystřelila Veharantaová, Škodová se ale nezalekla a puk chytila.
   
  12:40
  Na druhé straně hrozily Američanky, z rychlého přečíslení se jim ale podařilo trefit jen tyč české brány.

  Jakub Mahr

  Branky a nahrávky: 19. Friedmanová (Yokoyamaová), 24. Sandersová (Yokoyamaová), 26. Sandersová (Eraová) – 31. Mrázová (Mlýnková)


  USA: Rackleffová (Smitová) – Yokoyamaová, Veharantaová, Bierová, Friedmanová, Sandersová, Kunichikaová, Sinningová, Custisová, Mcnamaraová, Gianninoová, Poguová, Cashnerová, Eraová, Furiaová
  Česko: Škodová (Peslarová) – Flachsová, Mazancová, Kovářová, Pipková, Jančová, Vopravilová, Mrázová, Erbenová, Veselá, Čajanová, Jůzková, Mlýnková, Kaltounková

  Rozhodčí: Caleroová, Andersonová