25 25 25
Česko
0
18 22 16
Neděle 04.08.2019, 09:00 • Beilun Gymnasium, Ning-po, Čína • Kvalifikace OH - ženy • Skupina B

Nejproduktivnější hráčkou zápasu byla Jennifer Geertiesová s patnácti body, Louisa Lippmanová jich přidala devět.

Na české straně Michaela Mlejnková zaznamenala 12 bodů, Andrea Kossányiová deset a Gabriela Orvošová osm. (10:42:01)

České volejbalistky nestačily na Německo, kterému podlehly 0:3 a v olympijské kvalifikaci obsadily poslední čtvrté místo, když jediný set dokázaly uhrát ve včerejším utkání proti Turecku. Také Němky ale měly k postupu daleko, v konečném pořadí obsadí třetí místo a o jediné postupové do Tokia si to odpoledne středoevropského času rozdá domácí Čína s Tureckem.

Konec zápasu

25:16
    Barbora Purchartová je zablokována a Němky se radují z hladkého vítězství 3:0.

24:16
    První útok Stigrotové Češky sice ještě ubránily, pak už ale německá smečařka nezaváhala. Na úplný závěr zápasu Šmídovou nahrazuje Simona Kopecká.

23:16
    Kimberly Drewnioková se prosadila útokem ze zadní zóny, Německo dělí dva body od vítězství.

22:16
    Proti Andree Kossányiové Němky postavily trojblok, přesto se česká smečařka dokázala prosadit.

22:15
    Kimberly Drewnioková boduje přímo z podání.

21:15
    Nele Barberová se poprvé zapisuje do statistik tohoto utkání úspěšným útokem na hlavním kůlu.

20:15
    Němky už dohrávají třetí set a zřejmě zápas převážně s náhradnicemi. Po delším souboji se prosadila Andrea Kossányiová technickým úderem ze zadní zóny.

20:14
    Gründigová byla sice ubráněna při útoku středem sítě, Patočková pak ale smečuje jen do sítě a nahrazuje ji Orvošová.

Na německé straně se do koncovky třetího setu zapojí blokařka Schwertmanová, která nahrazuje Camillu Weitzelovou.

19:14
    Holásková útočila jen do německého bloku, Češky ale ještě udržely míč ve hře a Mlejnková pak zabodovala diagonálním útokem z hlavního kůlu.

19:13
    Skvělý servis Leny Stigrotové, ta zapisuje své druhé eso v zápase.

18:13
    Oddechový čas pro trenéra českého týmu Athanasopoulose.

18:13
    Poněkud divoká rozehra z obou stran, nakonec znovu boduje německý blok proti Tereze Patočkové.

17:13
    Německý tým se teď zase trochu trápil, přesto jej vysvobodil úspěšný blok.

16:13
    Velké nedorozumění v německém útoku při souhře Kästnerové s Gründigovou, Němky vůbec nepřehrály míč na českou polovinu.