Ostrava – Bohemians 1905 | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Slavia – Liberec | 1:0 (kon.) |
Vyšehrad – Sokolov | 2:1 (kon.) | | | Chrudim – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Prostějov – Pardubice | 0:0 (kon.) |
West Ham – Manchester City | 0:5 (kon.) | | | Bournemouth – Sheffield Utd. | 1:1 (kon.) | | | Burnley – Southampton | 3:0 (kon.) |
Crystal Palace – Everton | 0:0 (kon.) | | | Watford – Brighton | 0:3 (kon.) | | | Tottenham – Aston Villa | 3:1 (kon.) |
Marseille – Remeš | 0:2 (kon.) | | | Montpellier – Rennes | 0:1 (kon.) | | | Brest – Toulouse | 1:1 (kon.) |
Dijon – Saint-Étienne | 1:2 (kon.) | | | Angers – Bordeaux | 3:1 (kon.) | | | Nice – Amiens | 2:1 (kon.) |
Ružomberok – Žilina | 2:3 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 3:0 (kon.) | | | Trenčín – Dunajská Streda | 2:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 4:0 (kon.) | | | Nitra – Sereď | 3:2 (kon.) |
Vltavín – Písek | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Domažlice – Sparta B | 1:2 (kon.) |
Velvary – Liberec B | 0:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Teplice B | 3:2 (kon.) | | | Živanice – Zbuzany | 5:3 (kon.) |
D. Benešov – Uničov | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Petřkovice | 0:4 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 3:3 (4:2 po pen.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 5:0 (kon.) |
Meteor – Slavia | 0:9 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 4:1 (kon.) |
Meteor – Slavia | 1:9 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Kaiserslautern – Mohuč | 2:0 (kon.) | | | Verl – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Aachen – Leverkusen | 1:4 (kon.) |
Würzburger – Hoffenheim | 3:3 (4:5 po pen.) | | | Atlas Delmenhorst – W. Brémy | 1:6 (kon.) |
FC Košice – Bardejov | 1:2 (kon.) | | | Púchov – B. Bystrica | 0:0 (odl.) | | | Poprad – Skalica | 1:2 (kon.) |
Groningen – Twente | 1:3 (kon.) | | | Ajax – Emmen | 5:0 (kon.) | | | Willem II – Arnhem | 0:2 (kon.) |
Oostende – Club Brugge | 0:2 (kon.) | | | Cercle Brugge – Kortrijk | 1:3 (kon.) | | | Eupen – Waasland-Beveren | 1:1 (kon.) |
Genk – Waregem | 0:2 (kon.) |
Santa Clara – Famalicão | 0:2 (kon.) | | | Gil Vicente – Porto | 2:1 (kon.) | | | Benfica – FC Ferreira | 5:0 (kon.) |
Admira – Linz | 0:1 (kon.) | | | Rapid – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) | | | Salzburg – Wolfsberger | 5:2 (kon.) |
Seattle – New England | 3:3 (kon.) |
Orenburg – Tambov | 2:2 (kon.) | | | Dynamo – Zenit | 0:2 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 1:0 (kon.) |
Motherwell – Celtic | 2:5 (kon.) |
Pogoň – Wisla Krakov | 1:0 (kon.) | | | Zagłębie – Arka | 2:0 (kon.) | | | Zabrze – Raków | 1:0 (kon.) |
Atlético – Juventus | 2:1 (kon.) |
Barcelona – Neapol | 4:0 (kon.) |
konec
FC Admira Wacker Mödling
0:1
(0:1)
LASK Linz
79
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Samuel Tetteh.
|
|
77
|
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Seth Pantsil.
|
|
56
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Peter Michorl, přichází James Holland.
|
|
52
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází David Schnegg, přichází Stefan Haudum.
|
|
52
|
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Erwin Hoffer.
|
|
24
|
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Emanuel Aiwu, přichází Marcus Maier.
|
Branky:
45+2. Müller
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:14.
Rozhodčí: Schorgenhofer R. (Rakousko)
Diváci:
Karty: 18. Toth (TRK), 73. Maier (TRK), 90. Kerschbaum (TRK) – 66. Wiesinger (LIN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:14.
FC Admira Wacker Mödling:
Leitner – Menig, Strauss, Bauer, Aiwu (24. Maier) – Lukacevic, Toth (C) (52. Hoffer), Hjulmand, Kerschbaum – Bakis, Starkl (77. Pantsil).
Náhradníci: Haas – Spasić, Kadlec, Pantsil, Maier, Vorsager, Hoffer.
Trenér:
LASK Linz: A. Schlager – Wostry, Wiesinger, Trauner (C) – Schnegg (52. Haudum), Müller, Michorl (56. Holland), T. Sabitzer – Goiginger (79. S. Tetteh), Frieser – Raguz.
Náhradníci: Gebauer – Pogatetz, Haudum, Otubanjo, Klauss, S. Tetteh, Holland.
Trenér:
Náhradníci: Haas – Spasić, Kadlec, Pantsil, Maier, Vorsager, Hoffer.
Trenér:
LASK Linz: A. Schlager – Wostry, Wiesinger, Trauner (C) – Schnegg (52. Haudum), Müller, Michorl (56. Holland), T. Sabitzer – Goiginger (79. S. Tetteh), Frieser – Raguz.
Náhradníci: Gebauer – Pogatetz, Haudum, Otubanjo, Klauss, S. Tetteh, Holland.
Trenér:
Rozhodčí: Schorgenhofer R. (Rakousko)
Diváci:
Ondřej Černý