Perušič, Schweiner – Ermacora, Pristauz | 0:2 (kon.) |
konec
Perušič, Schweiner
(10)
|
0 |
21 | 18 | ||
Ermacora, Pristauz
(23)
|
2 |
23 | 21 |
Vít Schück
Čas utkání: 0:43 2. set: 0:21 |
|||
Perušič, Schweiner | Ermacora, Pristauz | ||
---|---|---|---|
2. set | Utkání | 2. set | |
Získané body celkem | |||
18 | 39 | 44 | 21 |
Nejdelší série získaných bodů | |||
5 | 5 | 4 | 3 |
Setboly | |||
0 | 2 | 3 | 2 |
Mečboly | |||
0 | 0 | 2 | 2 |
Statistiky na podání | |||
Esa ** | |||
0 | 1 | 1 | 1 |
Chyby na podání ** | |||
1 | 4 | 5 | 2 |
Body při vlastním podání | |||
7 / 18 39 % |
13 / 40 33 % |
17 / 43 40 % |
10 / 21 48 % |
Statistiky na příjmu | |||
Body při soupeřově podání | |||
11 / 21 52 % |
26 / 43 60 % |
27 / 40 68 % |
11 / 18 61 % |
Informace ke statistikám | |||
** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální. |
Perušič, Schweiner:
Ondřej Perušič
Stát: Česká republika
Datum narození: 26.9. 1994
Věk: 24 let
Místo narození: Praha
Výška: 191 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
David Schweiner
Stát: Česká republika
Datum narození: 1.6. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Praha
Výška: 200 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Ermacora, Pristauz:
Martin Ermacora
Stát: Rakousko
Datum narození: 11.4. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Innsbruck
Výška: 203 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Moritz Pristauz
Stát: Rakousko
Datum narození: 23.3. 1996
Věk: 23 let
Místo narození: Judenburg
Výška: 192 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Náhradníci:
Trenér:
Ondřej Perušič
Stát: Česká republika
Datum narození: 26.9. 1994
Věk: 24 let
Místo narození: Praha
Výška: 191 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
David Schweiner
Stát: Česká republika
Datum narození: 1.6. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Praha
Výška: 200 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Ermacora, Pristauz:
Martin Ermacora
Stát: Rakousko
Datum narození: 11.4. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Innsbruck
Výška: 203 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Moritz Pristauz
Stát: Rakousko
Datum narození: 23.3. 1996
Věk: 23 let
Místo narození: Judenburg
Výška: 192 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1993 (Alméria/ESP)
17. místo – Igor Stejskal, Michal Palinek
1994 (Alméria/ESP)
8. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
7. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
7. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
13. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1997 (Riccione/ITA)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
1998 (Rhodos/GRE)
4. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Přemysl Kubala, Michal Palinek
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
25. místo – Petr Chromý, Dalibor Luska
2000 (Getxo/ESP)
5. místo – Martin Lébl, Michal Palinek
17. místo – Petr Chromý, Přemysl Kubala
17. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
2001 (Jesolo/ITA)
17. místo – Michal Bíza, Michal Palinek
2002 (Basilej/SUI)
bez české účasti
2003 (Alanya/TUR)
bez české účasti
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
28. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
28. místo – Jaroslav Pavlas, Miroslav Svoboda
2005 (Moskva/RUS)
13. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2006 (Haag/NED)
13. místo – Michal Bíza, Přemysl Kubala
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2007 (Valencia/ESP)
17. místo – Robert Kufa, Pavel Rotrekl
17. místo – Přemysl Kubala, Jaroslav Pavlas
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2008 (Hamburk/GER)
7. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2009 (Soči/RUS)
9. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2011 (Kristiansand/NOR)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2012 (Scheveningen/NED)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
17. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2013 (Klagenfurt/AUT)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
2014 (Cagliari/ITA)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
25. místo – Jan Dumek, Přemysl Kubala
2015 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Přemysl Kubala, Jan Hadrava
2016 (Biel/SUI)
bez české účasti
2017 (Jurmala/LAT)
bez české účasti
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
9. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner
25. místo – Jan Dumek, Václav Berčík
Perušič se Schweinerem museli v úvodu první sady dotahovat. Postupem času se ale rakouskému páru vyrovnali, nakonec sami měli k dispozici dva setboly, ale ani jeden nevyužili. Naopak Rakušané proměnili hned první možnost a to bylo rozhodující. Ve druhém setu už byli nasazené třiadvacítky v laufu. Ztrátu sedmi bodů se dařilo českému duo mazat až v samém závěru, ale to už stačilo Ermacorovi s Pristauzem málo. (15:49:29)