Vsetín – Zlín 3:0 (kont.) | Přerov – Slavia 3:2 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HC Slavia Praha
Středa 14.08.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Zubr Cup
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  51:19
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak i Hanáci se dočkali a využívají přesilovou hru, čímž se dostávají do vedení! Po sérii všemožných odrazů puk poskakoval na brankovišti, aniž by o něm měl Michajlov nejmenší tušení. Nejrychleji se zorientoval dojíždějící JAKUB KLEINER, který dopravil kotouč do odkryté branky! Asistence: Jan Süss.
   
  45:52
  Přerov právě vstřelil branku!
  A je srovnáno! Rychlý přechod do protiútoku zakončil střelou z hranice levého kruhu ADAM HRADIL a propálil Michajlova! Asistence: Lukáš Zmeškal.
   
  32:59
  Slavia právě vstřelila branku!
  Na druhou využitou přesilovku Slavie jsme čekali pouhých 17 sekund! Z rohu kluziště dostal od Vrdlovce předbrankovým prostorem přihrávku FILIP VLČEK, který puk do branky protlačil těsně u pravé Klimešovy tyče! Asistence: Daniel Vrdlovec.
   
  11:32
  Slavia právě vstřelila branku!
  Po návratu do útočného pásma ale Pražané mnoho nevymýšleli! Z pravého kruhu vyslal na Klimeše střelu Doležal, kterou přerovský brankář vyrazil betonem do míst, kde byl nachystaný MAREK RYZÁK a bez větších problémů zakončil do odkryté klece. Asistence: Jiří Doležal, Daniel Vrdlovec.
   
  02:48
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak na první branku jsme v MEO Aréně dlouho čekat nemuseli! Hejcmanovi k tomu, aby dostal kotouč na svou hůl, pomohl i šťastný odraz puku od hokejky, která volně ležela na ledě. Ve středním pásmu mezitím nabíral rychlost MIKULÁŠ ZBOŘIL, který si zavolal o přihrávku, přebruslil hostujícího beka a nachytal gólmana kličkou se zakončením na vzdálenější tyč! Asistence: Darek Hejcman.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 3. Zbořil (Hejcman), 46. Hradil (Zmeškal), 52. Kleiner (Süss) – 12. Ryzák (Doležal, Vrdlovec), 33. Vlček (Vrdlovec)


  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Postava) – Pohl, Černý, Zbořil, Šnajnar, Kleiner, Weinhold, Gréč, Dřímal – Navrátil, Hejcman, Goiš – Číp, Süss, Moučka – Peterka, Indrák, Svoboda – Zmeškal, Kočica, Hradil.
  HC Slavia Praha: Michajlov (Šorf) – Duda, Novák, Hořava, Antoš, Ryzák, Šmíd, Barák, Valík – Doležal, Vrdlovec, Vlček – Ondráček, Šagát, Furch – Brož, Všetečka, Šťastný – Hovsepyan, Šteiner, Martínek.

  Rozhodčí: Fiala, Kašík – Návrat, Novotný