Mountfield HK – Vienna Capitals 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:4 (kon.) | K. Vary – Soči 2:1 (po pr.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Kadaň 6:0 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:8 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Žďár n/S 0:0 (zruš.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 1:4 (kon.)
Kolín – Nová Paka 5:7 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 3:7 (kon.)
Benátky n/J – Drážďany 2:6 (nedohr.) | Zlín – Olomouc 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 3:6 (kon.)
Martin – Žilina 0:0 (zruš.) | Mor. Budějovice – Tábor 5:8 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC Olomouc
Úterý 20.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Přípravné zápasy

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný úterní večer. (20:28:30)

I přesto, že domácí Zlín měl skvěle rozjetý zápas, v 50. minutě vedl o dvě branky, ale výhru nakonec neslaví. Olomouc v poslední desetiminutovce vyrovnal a v prodloužení o výhře rozhodl přesnou střelu David Škůrek. Zlín tak zaznamenává druhou prohru v řadě, naopak kohouti napravili zaváhání proti Kometě.

62:03 David ŠKŮREK - 2:3

62:03
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora otáčí průběh zápasu a slaví třetí výhru v přípravě! DAVID ŠKŮREK se mocně napřáhl na modré čáře a kotouč poslal k levé tyči. Kořének nestačil zareagovat. Asistence: Petr Strapáč.

61:21
    V přesilovce velmi nebezpečně střílel Ostřížek, ale jeho střelecký pokus se nakonec mezi tři tyče nevešel.

60:56
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Bedřich Köhler – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Jan Dufek.

60:22
    V prodloužení je zatím mnohem lepší mora, Kořének už musel vytahovat dva nelehké zákroky.

60:01

Třetí třetina byla jednoznačně v režii Olomouce. Ta byla čím dál víc aktivnější, až nakonec vytěžila snížení, a to když střelu Koloucha skvěle tečoval Petr Strapáč. Tlak se každým okamžikem stupňoval, až nakonec padla i vyrovnávací branka. Bylo to opět pomocí teče, tentokrát střílel Knotek a tečoval David Ostřížek. Ve Zlíně tak uvidíme pětiminutové prodloužení, které se bude hrát tři proti třem.

60:00

59:22
    Šanci si ještě vytvořili také ševci, ale Lukáš si se zmatkem před svou brankou poradil.

58:34
    Olomouc se pokouší ještě o jednu branku, ale domácí už rozhodně nechtějí inkasovat.
    57:33 David OSTŘÍŽEK - 2:2

57:33
    Je vyrovnáno, asi půjdeme do prodloužení! Hosté se opět prosadili pomocí teče, DAVID OSTŘÍŽEK tečoval střelu Knotka do protipohybu Kořénka. Asistence: Jan Knotek a Jan Jaroměřský.

57:09
    Moře dochází čas na vyrovnání. Nyní sice střílel Kolouch, ale ránou do středu branky nemohl zlínského brankáře překvapit.

56:30
    Také Kořének vytáhl skvělý zákrok, takže stále platí těsný jednobrankový náskok Zlína.

56:13
    Střelu Noska Lukáš chytá do lapačka a následně velmi rychle rozehrává.

56:00
    Nebýt Lukáše, kohouti už nemohou myslet na výhru. Hostující gólman si připisuje další důležitý zásah.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 1. Fořt (Freibergs), 21. Šlahař (Herman, Fořt) – 51. Strapáč (Kolouch), 58. Ostřížek (Knotek, Jaroměřský), 63. Škůrek (Strapáč)

Berani Zlín: Kořének (Huf) – Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Žižka (C), Nosek, Ferenc – Šlahař, Fořt, Herman – Okál, Sedláček, Szturc – Dufek, Honejsek, Köhler – Fryšara, Popelka, Kubiš.
    HC Olomouc: Lukáš (Mokrý) – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček (C), Škůrek, Valenta, Rutar – Ostřížek, Knotek, Irgl – Strapáč, Kolouch, Klimek – Burian, Nahodil, Kořenek – Laš, Handl, Hecl.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Tošenovjan, Rožánek