Chabarovsk – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Kunlun – Barys | 1:0 (kon.) | | | Omsk – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Minsk | 4:5 (kon.) |
Liberec – Luleå | 4:5 (po pr.) | | | Djurgården – Tychy | 2:0 (kon.) | | | Lausanne – Pelicans Lahti | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Mannheim – Vienna Capitals | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Junosť Minsk | 7:2 (kon.) | | | Augsburg – Belfast Giants | 3:1 (kon.) |
Tappara – Biel | 1:0 (kon.) | | | Frisk Asker – EC-KAC | 0:4 (kon.) |
Nowy Targ – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Weiden | 6:2 (kon.) |
Prostějov 1913 – Moravia Team | 0:1 (po n.s.n.) | | | HC Slovan – Chomutov | 1:0 (po n.s.n.) | | | Orlíci Uničov – Prostějov 1913 | 1:0 (po n.s.n.) |
Moravia Team – HC Slovan | 0:1 (po n.s.n.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 0:1 (po n.s.n.) | | | Orlíci Uničov – Mountfield HK | 0:1 (po n.s.n.) |
konec
Red Star Kunlun
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Aleš Pur
Branky a nahrávky:
29. Werek (Miller)
Rozhodčí: Bělov, Sergejev – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 6 253
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Bartley, Maione, Chelios, Šustr, Tam – Foo, Brulé, Wolski – Wong, Kane, Yip – Palola, Cracknell, DeFazio – Miller, Lockhart, Werek.
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Metalnikov, Dietz, Svedberg, Makljukov, Blacker, Orechov, Šalapov – Knight, Boyd, Pakarinen – Akolzin, Tangradi, Ševčenko – Michajlis, R. Starčenko, Sagadejev – Petuchov, Paňukov, Šesťakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Metalnikov, Dietz, Svedberg, Makljukov, Blacker, Orechov, Šalapov – Knight, Boyd, Pakarinen – Akolzin, Tangradi, Ševčenko – Michajlis, R. Starčenko, Sagadejev – Petuchov, Paňukov, Šesťakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Sergejev – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 6 253
Šimon Hrubec (KUN) nechytal
Andrej Šustr (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:38
Střely na branku: 21:30
Zásahy brankářů: 30:20
Vyhraná vhazování: 22:27
Hity: 12:8
Trestné minuty: 10:4